Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LuxCraft no wl no premium 20 slotow dedyk poszukuje modow!freebuild Zapraszam


jakby1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

poszukuje modow podania piasac tutaj

wiek: 10 lat

nick w grze: mibac138

staz w minecrafcie: rok

komendy: około 75-90% :D

czy moglbys zaplacic 7zl sms: raczej nie :(

Skype: mibac138

 

ps.: Może zbyt wiekowy nie jestem ale każdy powinien mieć szanse i odnośnie sliniak19991 to raz z nim na serwie bylem i był konkurs (komendowy konkurs) wygrałem :P

Opublikowano

Serv extra polecam jeszcze jak by byl plugin factions

 

Spluer ... Proszę cię , Sam wiesz że na tym serwerze można kopiować itemki :(

Proszę o zdjęcie kilku %%%%%%%%% :)

 

 

Popieram akcje :

2q01u2f.png

Opublikowano

wiek:13

nick w grze:Mc_Men

staz w minecrafcie:1,5 roku

komendy:znam na 75% a pozatym szybko sie ucze

czy moglbys zaplacic 7zl sms:spoko ale co 2 miesiące

Skype:podam tylko i wylacznie na pw

Opublikowano

wiek: 15

nick w grze: Puma

staz w minecrafcie: od czasów pierwszej bety jakieś 3.5 roku

komendy: 10/10

czy moglbys zaplacic 7zl sms: Mógłbym raz na miesiąc

Skype: Jest + mikro (chciałem odrazu powiedzieć, że głos mam przed mutacją, proszę się ze mnie nie śmiać ^^)

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Opublikowano

wiek:14

nick w grze: CamiloDraye

staż w minecrafcie: 2 lata

komendy: 10/10

czy moglbys zaplacic 7zl sms: Jasne

Skype: Jest

killerw.png

by *ZiomQ*

Opublikowano

  1. wiek: 14lat


  2. nick w grze: QarmeleQ


  3. staz w minecrafcie: 1rok


  4. komendy:100%


  5. czy moglbys zaplacic 7zl sms: tak mogę płacici


  6. Skype:MAM (ts-3 i skype)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...