Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RayCrafters [Automatyczne działki za darmo][Freebuild][Duże miasto][Stadion][Wesole miasteczko][30 slotów][VIP]


Ray1902

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

RayCraft

Witam wszystkich, pragnę was zaprosić na nowo otwarty serwer freebuild RayCraft!

Serwer postawiony jest na porządnym dedyku, mamy bardzo dobre zabezpieczenia przed cheaterami.

 

ha8aG.gif

IP Serwera: s25.mineserv.eu:5495

Ilość slotów: 30.

Potwory: Tak.

Zwierzęta: Tak.

Rodzaj: FreeBuild.

Hosting: MineServ.

Strona: Tak.

r2xGR.gif

AuthMe

AutoSave

ChestShop

CreativeGates

FalseBook

Essentials

GroupManager

FigiAdmin

Jobs

LWC

MobArena

NoCheat

Orebfuscator

PluginMetrics

ServerSave

WorldEdit

WorldGuard

iConomy

AutoMessage

 

i wiele więcej!

 

Dodatkowo proszę moderatora o zamknięcie tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/629004-slawocraft-freebuildmiastodedyk20slotoweventy/

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

krótko,zwięźle i na temat,prezka 10/10 napewno wbije,potem dam edita moze ;p :)

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

Serwer warty polecenia, mili admini i gracze, mapa jest bardzo ładnie rozbudowana, ogólnie nic dodać nic ująć, po prostu wejdźcie i sami zobaczcie...

;)

eJzzLSoOzs3MyUmt5PJIrVSwMubyRYj4ZualJhclppVwBZfmFaeWcBmZmsKxAQBdSBJF.png
Opublikowano

mam problem - -

pisze że mam za długi nick ...

HHHEJ chwila ja mam premium -,-

NIE BĄDZ ŻYŁA DAJ DIAXXA !!!

(KLIKNI NA OBRAZEK)

HAHHAAHjp_xshxhsq.jpg

TROLOLO

Opublikowano

NIe polecam serwa admini nie umieją budować mapa ściągnięta z neta. PzDr

NIe polecam serwa admini nie umieją budować mapa ściągnięta z neta. PzDr

Nikt nie powiedział że to jest nasza mapa.
Opublikowano

NIe polecam serwa admini nie umieją budować mapa ściągnięta z neta. PzDr

 

Następny idiota który przez swój idiotyczny post chce nam popsuć popularność...

Serwer jest godny polecenia.

Opublikowano

Więc tak: Serwer naprawdę bardzo fajny, mimo małej ilości osób (jak narazie) jest bardzo miła atmosfera i zachęcam WSZYSTKICH do wspólnej gry na tym serwie.

 

Zachęcam, polecam i pozdrawiam...

ToJaZielinski (mój nik w grze)

Opublikowano

Więc tak: Serwer naprawdę bardzo fajny, mimo małej ilości osób (jak narazie) jest bardzo miła atmosfera i zachęcam WSZYSTKICH do wspólnej gry na tym serwie.

 

Zachęcam, polecam i pozdrawiam...

ToJaZielinski (mój nik w grze)

Więc tak: Serwer naprawdę bardzo fajny, mimo małej ilości osób (jak narazie) jest bardzo miła atmosfera i zachęcam WSZYSTKICH do wspólnej gry na tym serwie.

 

Zachęcam, polecam i pozdrawiam...

ToJaZielinski (mój nik w grze)

Mój nick: Sperm0jad jak coś ;p
Opublikowano

Niepolecam serwera ! dostałem bana odrazu gdy wbiłem gdy napisałem

,,mapa z neta''

nastepnie BANNED

Serwer do dupy nie polecam ;>

<3

Koza Gold
 

Opublikowano

Serwer jest kapitalny, miła atmosfera, piękne budowle, dużo atrakcji. Polecam. ;)

 

PS. "Hejterzy" - przynajmniej powiedzcie, co wam przeszkadza zamiast biadolić "dno".

Opublikowano

Poradnik jak kupić V.I.P. U NAS NA SERWERZE

 

 

Co otrzymujemy kupując V.I.P Za 11zł ?

 

- 64 diamentów

- 64 Żelaza

- 64 złota

- Diamentowe EQ

- 20 Stołów do zaklęć

- 30x Ender Pearl

- 25.000.00 zł

- 2 dowolne domki dostępne pod /warp domyę

- Działkę w zamku

 

 

Komendy dla V.I.P

 

/tp , /heal /setwarp

 

 

Jak kupić ?

 

Wysyłamy SmS o treści: AP.PAKIE2 Pod numer: 91058 I po kilku sekundach otrzymamy kod zwrotny który musimy podać adminowi.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Co otrzymujemy kupując V.I.P Za 23zł ?

 

- 64 diamentów x2

- 64 Żelaza x2

- 64 złota x2

- Diamentowe EQ Co tydzień

- 20 Stołów do zaklęć x2

- 30x Ender Pearl x2

- 25.000.00 zł x2

- 2 dowolne domki dostępne pod /warp domy

- Działkę w zamku x2

- latanie (bez game mode)

 

 

Komendy dla V.I.P

 

/tp , /heal /setwarp

 

 

 

 

Jak kupić ?

 

Wysyłamy SmS o treści: AP.PAKIE3 Pod numer: 91958 I po kilku sekundach otrzymamy kod zwrotny który musimy podać adminowi.

 

 

W jaki sposób możemy podać kod Adminowi ?

 

- W grze Adminowi pod nickiem: (Zipp) Wysyłając mu kod na pw. /msg zipp (Treść kodu) 4

- Na gg: 43049573

- Na email: [email protected]

- skype: lakmar45 Lub tutaj na forum na PW (SławoCraft)

 

 

 

Uwaga ! Gdy masz kod i go podajesz to musisz zastosować taki wzór podając go !

 

-Nick z gry

- Za ile kupiłeś

- Treść kodu.

 

 

Przed kupnem v.i.p proszę napisać tutaj pod tematem że się kupuje.

 

 

Liczę na like :) Pozdrawiam. Zipp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...