Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GoCraft [SV + FRAKCJE][100Slotów][Bukkit][Event'y] Zapraszamy !


GoCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Shaggy , wez ogarnij . Jaki to powod ze krytykujesz innych i serwer . A serwer jesr bardzo dobry i fajny . Tylko malo ludzi wiec wbijajcie . :-D

Otóż taki powód kolego ze gralem na tym serwie ok. 2 miesiace i wiem jaki jest team tego serwera.

Jest malo ludzi bo ten serwer jest za przeproszeniem do dupy.

Pozdrawiam.

 

@Down

HenioMC

Kicek

MeT

 

Mma wyeminiac dalej ?

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer jest fantastyczny ! Administracja Zajebista ! Super Atmosfera ! jedyny minus to +/- ludzi

Ocena 9,5/10

WBIJAĆ NA TEN SERWER !

Nick: IceLaysPL

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Otóż taki powód kolego ze gralem na tym serwie ok. 2 miesiace i wiem jaki jest team tego serwera.

Jest malo ludzi bo ten serwer jest za przeproszeniem do dupy.

Pozdrawiam.

 

@Down

HenioMC

Kicek

MeT

 

Mma wyeminiac dalej ?

 

Serwer nie stoik ok. 2 miesięcy, zmyślasz i po prostu chcesz zniechęcić graczy. Zdradź swój nick z gry. :)

 

 

Zapraszam na serwer i do frakcji Damir_Pl, przyjmujemy ludzi w wieku 15+ i z TS3. Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam.Hmmm...Serwer wręcz genialny.Załoga ogarnięta tzn.odpowiada na wszystkie pytania graczy,pomaga ,ale najważniejsze to ,że mają pomysł jak ściągnąć więcej graczy.Atmosfera na serwerze jest wspaniała!Ogarnięci gracze i czysta rywalizacja gildii ;) Serdecznie polecam ;)

Opublikowano

Serwer nie stoik ok. 2 miesięcy, zmyślasz i po prostu chcesz zniechęcić graczy. Zdradź swój nick z gry. :)

 

 

Zapraszam na serwer i do frakcji Damir_Pl, przyjmujemy ludzi w wieku 15+ i z TS3. Pozdrawiam!

 

Jestes w gildi Damira, współczuje mu, miec takie scierwo w gildi.

Moj nick z gry to Shaggy, a obecnie gram na moim koncie premium Grzywa_PL

 

@Daruh

Po co polecasz serwer na swoim multi koncie na mpc <lol2>

 

@Down

Ale to nie zmeinia faktu ze polecasz wlasny serwer <hahahha>

Opublikowano

Serwer totalna żenada, admini= dzieci, a przede wszystkim rozwala mnie daruh który poleca swój serwer o.O, serwer stoi już jakieś 3-4mieś, 0 ogaru od adminów, działały takie bugi jak "/lwc flag magnet on" oraz "/unregister". HeadAdmin to totalny idiota który ma 14 lat i zagrożenia (z tego co mi mówił xD). Mówiłem kilka razy by to naprawili mieli to głęboko w poważaniu. NIE POLECAM SERWERA :)

 

PS.: Dostałem bana za nic około 2tyg temu

pozdro

Opublikowano

@HenioMc

Po pierwsze nie ma już lwc więc nie wiem o czym ty mówisz.

Po drugie /unregister już nie działa.

 

Piszesz kompletne bzdury byłeś na nowej mapie i nowych plikach serwerowych.?

Jak nie to się nie odzywaj. A tak po za tym skąd wiesz ile mam lat.?

Nigdy nie wspominałem ile mam lat.

 

PS: Mam 17 lat dla twojej wiadomości.

Opublikowano

@HenioMc

Po pierwsze nie ma już lwc więc nie wiem o czym ty mówisz.

Po drugie /unregister już nie działa.

 

Piszesz kompletne bzdury byłeś na nowej mapie i nowych plikach serwerowych.?

Jak nie to się nie odzywaj. A tak po za tym skąd wiesz ile mam lat.?

Nigdy nie wspominałem ile mam lat.

 

PS: Mam 17 lat dla twojej wiadomości.

Daruh, dalo sie kopiowac itemki na 2 sposoby, pisalismy o tym kevionowi i tobie, a ty nic wiec pozdro.

Beka

Opublikowano

Shaggy, nawet mnie nie znasz, ani razu z tobą nie pisałem i nazywasz mnie "ścierwem", za duży kozak jesteś w internecie. Oceńcie serwer, który jest teraz, a nie który był kiedyś. Pozdrawiam panów.

 

 

Zapraszam do wspólnej zabawy ! :)

Opublikowano

Oj oj oj , dzieci dzieci :-) Moze dokończenie dyskusje na gg ;-) . Po co tyle spamu shaggy juz jestes w top 10 na glownej . A co do serwera nie na juz bugow i bardzo przyjemnie sie gra , polecam jak najbardziej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...