Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GoCraft [SV + FRAKCJE][100Slotów][Bukkit][Event'y] Zapraszamy !


GoCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1336407067-U363900.png

Chciałbym zaprosić wszystkich graczy Minecraft na nowo powstały serwer.

Serwer jest na stabilnej maszynie, więc nie ma z nim żadnych problemów !

Zapomnij o lagach i niechcianych "cofkach" !

 

Do Administracji oraz moderatorow :

Wszelkie stare oraz aktualne Publikacje prosze zamknąć a tą zostawić .

1336407362-U363900.png

Wersja Serwera: 1.2.5

Typ Serwera: Survival+ Frakcje

Serwer Online: 24/7

Ilość Slotów: 99

IP : 37.59.18.5:30030

Potwory: On

Zwierzęta: Włączone

PVP: Włączone

Whitelist: Off

 

IP:37.59.18.5:30030

1336407372-U363900.png

HeadAdmin:

- Daruh

- Kubczan

 

Admin:

- Kevin60

- OrleOko

 

1336407381-U363900.png

Serwer posiada własnego ts3

Adres: 37.59.18.5:9991

Na naszym serwerze dostępna jest możliwość kupna rangi Vip/SuperVip

Sposby zarabiania:

1.Sprzedawanie itemów w sklepie.

2.Wykonywanie Questów

3.Frakcje

4.Za przebywanie na serwerze też otrzymujemy money !!!

:)

5.Loteria :D

Koniecznie przeczytaj informacje i tablice na spawnie !!!

Serdecznie pozdrawiamy - team GoCraft

 

 

Może umiesz robić strony WWW ?

Ładną grafike ?

Zajmować się TS3 ?

Dołącz do Nas

:)

1336407390-U363900.png

 

Serdeczne podziękowania dla Sentence

:) DaRuH , kevin60 .

 

Zakaz używania grafiki do potrzeb własnych.

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Są sklepy , ale bardzo trudno zdobyć kase na itemy pozatym to tez system zarabiania .

Pozatym jak zapytałem graczy wiekszosc byla na TAK :) Zapraszamy !

Opublikowano

TeamSpeak3 nie działa, spawn jest bardzo ładny, admini pomocni, na chwile wyłączyło serwer, więc jestem na tak!

Polecam

Opublikowano

Z TeamSpeak3 mamy nieco małe problemy ale zajmniemy się tym , a tymczasem zapraszam na serwer !

Opublikowano

Zapraszam na serwer, jak będzie 40 graczy (już nie wiele brakuje), to zostanie rozpoczęty EVENT. Można na nim wygrać VIPa, SVIPa kase. Gorąco polecam!

Opublikowano

Dodalismy super plugin , ale bedzie zabawa Wbijajcie !

 

/register haslo na poczatku :) jak co xD

Opublikowano

Ten Serwer totalne dno Kupczan head admin, hahhahah to sie usmialem.

Ale ostanio byla zlewa z twojego fb, ale nvm oplacaj dalej serwer daruha.

 

Kupczan daje gamemody na lewo i prawy, maja nie ogarniety team.

Ten serwer to dno nie oplaca sie nawet rejestrowac.

 

aaa...Wlasnie Kevin juz chyba nie jest w teamie .^.-

 

Chyba jasno sie wyrazilem NIE POLECA.

Gdyby nie Kupaczan serwer byłby zajebebisty

Opublikowano

Pzdr Miasto jakies a pisze Survival . NIE POLECAM

 

OCENA -1/10

 

Jesli spawn to dla ciebie miasto , to ja chyba jestem idiotą . A serwer iest pro , fajnie duzo super frakcji . I duzo administracji

 

Opublikowano

Fajny serwer lubię frakcje, a do tego fajna prezentacja ^^ mam nadzieje, że nie 90 % serwera będzie miało diamentowe eq :)

Z kupaczanem napewno beda mieli, wystarczy ze napiszezsz ze go lubisz.

Opublikowano

Fajny serwer lubię frakcje, a do tego fajna prezentacja ^^ mam nadzieje, że nie 90 % serwera będzie miało diamentowe eq :)

Masz rację co do diamentów, ostatnio były bugi związane z kopiowaniem przedmiotów i dlatego było tak tego dużo.

 

 

Z kupaczanem napewno beda mieli, wystarczy ze napiszezsz ze go lubisz.

Pzdr Miasto jakies a pisze Survival . NIE POLECAM

 

OCENA -1/10

Proszę ominąć te dwa komentarze, tak już jest jak jednym serwer wypala, a innym nie.

Zapraszam do gry, w najbliższym czasie będziemy robić wojny frakcji. :)

 

P.S

Przepraszam za padnięty serwer dziś rano.

Opublikowano

Shaggy , wez ogarnij . Jaki to powod ze krytykujesz innych i serwer . A serwer jesr bardzo dobry i fajny . Tylko malo ludzi wiec wbijajcie . :-D

Opublikowano

1. Diaxy w sklepie za 600$ na survivi + za jednego qeusta dostajesz 880 $, a są one bardzo proste.

 

2. Grif, jak idę na "miejsce gildi"

 

3. Wychodzę wpadam przeniesiony nie wiem przez kogo do wody i zabity przez typa w diax zrobi.

 

Pozdro :)

Opublikowano

1. Diaxy w sklepie za 600$ na survivi + za jednego qeusta dostajesz 880 $, a są one bardzo proste.

 

2. Grif, jak idę na "miejsce gildi"

 

3. Wychodzę wpadam przeniesiony nie wiem przez kogo do wody i zabity przez typa w diax zrobi.

 

Pozdro :)

 

 

1.Trzeba jakos zarobić na /claima ....

2.lol grief na SV ?

3.Chyba masz bugi .

 

zapraszam na serwer

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...