Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

INFO Koniec GamersFirst, początek Nexona zaczęło się!


Cigarette ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

#UP

Do wczoraj była możliwość przeniesienia konta z GF do Nexona.

Więcej info - punkt "Zatwierdzenie umowy Option In:

http://www.mpcforum.pl/topic/618214-pocztek-nowego-warrocka-wane/

1393619387-U339575.png

 

 

 

Opublikowano

mi tam gamersfirast zbanowal konto na ktore wydalem 1000zl i nie podal przyczyny-.- konto bylo full odpicowane premka gold na 90 dni 40 promocodow i konto papa:3

 

i jeszcze bylko aw50f na 200 dni ktore kosztowalo 30 dni -800g1 ;p a dokladniej aw bylko na jeszcze 201 dni <_<

 

d

Trzeba byc jebanym idiotą żeby chwalić się publicznie ile to się pieniędzy na grę wydaje , i jeszcze bylko aw50f na 200 dni ktore kosztowalo 30 dni -800g1 ;p a dokladniej aw bylko na jeszcze 201 dni <_< Tak tak tak ,... A ja się nazywam anna maria wesołowska ;)

 

słyszałem coś o jakiejś "migracji" co to?

 

Używaj opcji szukaj ;)

/post nie wnosi nic do tematu

xterroriiizm.png

 

5298185084f5deb3d2b572.png

Opublikowano

słyszałem coś o jakiejś "migracji" co to?

 

Dalszy proces migracji tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/640356-tut-jak-przeniesc-calkowicie-konto-do-nexona-dalszy-proces/

Opublikowano

może zaczekasz aż ludzie Nexona i on sam ogarną sprawe WarRocka jeszcze serwerów nie odpalili a Ty już Clany zakładasz, powodzenia :)

Opublikowano

#UP

Do wczoraj była możliwość przeniesienia konta z GF do Nexona.

Więcej info - punkt "Zatwierdzenie umowy Option In:

http://www.mpcforum.pl/topic/618214-pocztek-nowego-warrocka-wane/

 

 

 

lol a jak ja nic nie przenosiłem to co teraz ?

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

lol a jak ja nic nie przenosiłem to co teraz ?

 

Było to wałkowane cały miesiąc nawet linki w grze były. Pozdrowienia.

Przenieś swoje konto z Gamersfirst do NEXON EUROPE JUŻ TERAZ KLIKAJĄC W TEN LINK

Opublikowano

kurde bo ja miałem przerwe z WR i coś tam czytałem tu na forum i myslałem, że to po 30 maj coś się przenosi a to trudno.

 

I jak teraz gdzie mam założyć nowe konto na NEXON ?

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

Na razie jeszcze nie można zakładać kont musisz poczekać

upaodl131d2.png

 

 

 

 

Moje Cheaty :

No_Menu

http://www.mpcforum.pl/topic/624388-undetected-no-menu-jacello/

http://www.mpcforum.pl/topic/622343-undetected-no-menu/

D3D:

http://www.mpcforum.pl/topic/628413-undetected-d3d-jacello-v10/

http://www.mpcforum.pl/topic/629602-undetected-d3d-jacello-v11/page__pid__4526048#entry4526048

 

 

Opublikowano

Mam Też pytanie a jeżeli chce założyć nowe konto na WarRock'u to gdzie ? jeżeli mógłby to niech poda linka dam lajka

@btw

Jeszcze nie włączyli WR może być tak że włączą jutro o 6:00 rano u nas ?

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

@up Bez pośrednio na WarRockw nexonie nie można sie jeszcze zarejestrować. Spokojnie poczekajmy trochę dni, dopiero minęło parę godzin.

Możesz założyć konto na razie na nexon eu:

http://passport.nexoneu.com/Registration/Signup.aspx?nexoneuTheme=NexonEU

Opublikowano

ok dzięki koledzy :)

 

# Spam | Grasu

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

#UP

Wyczyść ciasteczka z przeglądarki i zrób relog neta.

btw.tu masz adresy do wr:

http://www.mpcforum.pl/topic/618214-pocztek-nowego-warrocka-wane/page__st__60#entry4613985

1393619387-U339575.png

 

 

 

Opublikowano

Ej czemu ie można wbić do item shopu ??

 

Ej gdzie zakupić Nx cash ?


Volvo to moja Pasja


Jeśli napisałem u ciebie posta lub Temat a Zaciekawił cie lub ci się spodobał kliknij Lubie to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...