Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Poszukiwania na Plemiona wszech czasów!


robotek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm chyba założę stronę z podaniem ;p

 

http://robotek019.cba.pl/Formularz.php

 

zaleca się zalogowanie/rejestracje na http://robotek019.cba.pl/

skrypt zapisuje, ułatwi to wybór ;p

 

PS. Dla moda. jeżeli łamie to jakiś punkt regulaminu proszę o INFO na PW. lub pod postem. postaram się w jak najszybszym czasie to usunąć

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

trybi, ale musisz mieć session czyli musisz być zalogowany na str. ;p chyba dam mini tuta ;p[

Wejdź w :

http://robotek019.cb...rejestracja.php

załóż konto

potem

http://robotek019.cba.pl/login.php - zaloguj się

http://robotek019.cba.pl/formularz.php - wiadomo ;p

 

Formularz działa w 100% będą jeszcze dodane opcje wyglądu ;p

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

ta ty jak na dupie marynie ;)

 

Wielki coder który serwer nie potrafi sam postawić .. By było dobrze ..

 

Ja się do siebie też nie przyznaję , że jestem dobrym coderem.

 

Ciekawe czy ten projekt twój wypali trudno , życzę ci powodzenia robotek.

 

przepraszam że co ?

Ja się do siebie też nie przyznaję , że jestem dobrym coder'em.

mówi to osoba która uważa ze notepad ++ to podstawa do edycji silnika !? ty i kodowanie chyba pasków cenowych biedronce .

 

a co do projektu to ambitny i powodzonka : ;)

Opublikowano

dobra skończcie... fakty, nie fakty... przydał by się jakiś Koder. który pomoże ogarniać podstawy silnika! a nie spamboty...

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

trybi, ale musisz mieć session czyli musisz być zalogowany na str. ;p chyba dam mini tuta ;p[

Wejdź w :

http://robotek019.cb...rejestracja.php

załóż konto

potem

http://robotek019.cba.pl/login.php - zaloguj się

http://robotek019.cba.pl/formularz.php - wiadomo ;p

 

Formularz działa w 100% będą jeszcze dodane opcje wyglądu ;p

 

myślałem, że rejestracja nie jest wymagana, napisałeś, że tylko zalecana

 

przepraszam że co ?

Ja się do siebie też nie przyznaję , że jestem dobrym coder'em.

mówi to osoba która uważa ze notepad ++ to podstawa do edycji silnika !? ty i kodowanie chyba pasków cenowych biedronce .

 

a co do projektu to ambitny i powodzonka : ;)

 

więc jakie środowisko polecasz?

Opublikowano

cóż przyznaje się, czasem źle coś ujmę ;p

konto jest wymagane, widać coraz więcej osób.

Dziękuję za zainteresowanie projektem i chęci pomocy, myślę że jutro rozpocznę odpisywać na zgłoszenia

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

VPS z xp za 20zł? gdzie widziałeś? chętnie kupie, i nie szukam sponsorów a koderów i grafików więc jak nie wiesz nie pisz

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

na linux szybciej się buguje. patrząc na:

czekotrilbes, imperialtribe

bugi łapią co 2-3 dni a ja na winshit na localu jeszcze ani razu przez 2 tygodnie nie miałem buga ;p

winshit owszem łatwy do włamania. ale komu się chce oszukiwać VPS by tylko plemiona padły, gdzie mam co godzinną kopie bezpieczeństwa i gdzie komendy shutodown i format nie działaja

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Nowa opcja w Formularzu! Beta tester plemion!

serwer test rusza za parę dni, Bądź pierwszy do którego dojdzie info o serwerze!

Nieregulaminowa sygnatura.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...