Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Poszukiwania na Plemiona wszech czasów!


robotek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje:

-Kodera (rozgranięty, znający php)

-Grafika (podstawowa szata graficzna, i nowe przyciski)

-Sponsorów (opłacanie serwera wzamian za reklamę w pasku górnym serwera)

 

 

to co obiecuję na wstępie:

Brak "nachalnych reklam" pasek górny 50px max 70px na 150px długości

Miła administracja

Forum z rozgarniętymi ludźmi

Stały support. chętni do pomocy ludzie.

 

 

Kim Ty możesz być?:

-Koder - Paczka ludzi znających HTML i PHP

-Beta tester - Gracz który wyłapie każdy bóg który trzeba będzie naprawić

-Grafik - Podstawy takie jak nowy layout strony

-Administrator - przyszła poza administratora światów

-Reklamiarz - Rozgłasza ten projekt na prawo i lewo (w i po za forum)

 

Wybierz teraz i zapisz się! nie daj się wyprzedzić!

 

Wejdź kolejno na:

http://robotek019.cb...rejestracja.php - załóż konto

http://robotek019.cba.pl/login.php - zaloguj się

http://robotek019.cba.pl/formularz.php - Wypełnij go i wyślij!!!

i oczekuj informacji na gg/skype

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

ta ty jak na dupie marynie ;)

 

Wielki coder który serwer nie potrafi sam postawić .. By było dobrze ..

 

Ja się do siebie też nie przyznaję , że jestem dobrym coderem.

 

Ciekawe czy ten projekt twój wypali trudno , życzę ci powodzenia robotek.

Opublikowano

Krzemil Widać własnie jaki ty Koder Katapulty Niszczyły zagrody to Krzemil Usuwa je z serwa zamiast Zablokować aby nie burzyły Zgarody Chcesz mieć dobry serwer bierz largi :)

Annony_sygn_bySFG_01a.jpg

Syga by SofarGone

Opublikowano

robotek ty bez przerwy nowe projekty masz

projekty niespełnione bo vps brak. zobaczysz jak się sponsor znajdzie... wszystkie privy polecą...

cóż znam trochę lagri myślę że kodera 1. mamy już

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

z chęcią biorę cb jeżeli The buster też chce, miejsce się znajdzie. bazujemy na 7.1. paladini to już przeżytek :P, odpaliłem go n a hoście przed chwilą :P

po 15 minutach mail od hostera że serwer zostanie zawieszony jeżeli w ciągu 24 godzin nie usunę tego co tak obciąża maszynę xD

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Każdy kolejny post, który nie dotyczy pomocy przy serwerze = warn

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

nie miliony... chłopie nie wiem gdzie ty hostujesz? że ty o milionach mówisz :P

chodzi o ceny rzędu 20-40zł

ad. poziom... cóż...

powiem tyle. ty passów nie dałbyś a on nie dałby silnika więc jest 1:1

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

nie miliony... chłopie nie wiem gdzie ty hostujesz? że ty o milionach mówisz :P

chodzi o ceny rzędu 20-40zł

ad. poziom... cóż...

powiem tyle. ty passów nie dałbyś a on nie dałby silnika więc jest 1:1

 

Robotek bo po chwili pisania z nim zrezygnowałem. Po co miałem dawać passy do ImperialTribe? Gdybym chciał postawić na innym silniku to bym drugiego vpsa kupił.

wywalilem /k

 

Gram w metin2 pod nickiem: Bubek

Opublikowano

Uważaj co mówisz chłopczyku.

Po 1 w życiu windowsa nie tknę, wole linuxa :].

Po 2 windows to tak jakbyś płacił w sklepie za wirusa :].

banner.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...