Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Heroes która część najlepsza waszym zdaniem ?


Regman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Która część Heroes'a jest najlepsza waszym zdaniem ?

 

Ja osobiście uważam ,że 3 część Heroes'a jest najlepsza : )

Regmannn

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak dal mnie V jak dla mnie świetna gierka ;)

III Też fajna ale już stara ... :) nagrałem się w nią ciut za dużo :D

Opublikowano

III, zajebiście jeszcze z tym nieoficjalnym dodatkiem:

http://www.wog.acidcave.net/

 

Do dziś gram jak kuzyn przyjeżdża :D

A mapki takie robię że chyba wcale nie są gorsze od tych oryginalnych XL.

sygnatura2.png


Opublikowano

Trójeczka wciągała w kit, nie chciało się zejść z kompa ;>

a w reszte nie grałem <fail>

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Jak dla mnie trójka najlepsza, bezapelacyjnie !

 

Czwórka niestety, dużo zmian negatywnych ale też zjadliwa jest, kampanie ma fajne ale nic więcej niestety. :/

 

Piątka ? Piątka jak dla mnie znakomita ! Ciągle w tą część gram, tak mnie się podoba. :)

 

Szóstej części nie próbowałem jeszcze. :/

Opublikowano

Trójka z WoG'iem, najlepszy klimat i przednia zabawa.

Opublikowano

Trzecia część bezapelacyjnie. Dodatek Armagedon's Blade :)

2007932960.png

 

Ktokolwiek twierdzi, że Słońce daje szczęście, ten nigdy nie tańczył w deszczu.

Opublikowano

Wiadome , że każdy kto kiedyś grał w 3 powie , że to najlepsza cześć. Teraz dzieci zobaczą grafikę i od razu grę wysmieją...

3 cześć. 5 jeszcze nawet z dodatkami- kuźnią przeznaczenia i dzikimi hordami ujdzie ;-)

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Według mnie 3 najlepsza , do dziś z kolegą/kolegami gram na multi ;p Grafika sie nie liczy , liczy sie grywalność!

1338015184-U67463.png

 

Pomogłem? możesz dać + lub wejść na www.pustamiska.pl i uratować życie psom i kotą

 

 

Moje TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/327521-tutpolaczenie-z-baza-navicat

 

 

 

 

 

mca.png

Opublikowano

Każda część dobra, po za czwórką. A tą najlepszą jest VI :)

 

 

 

Ale klimat trzyma V... z dodatkiem i na multi nie ma mocnych :)

1294477714-U1.png

Opublikowano

Moja opinia o wszystkich czesciach

 

I - Słaba grafika,troche niedopracowana gra :/

II - Grafika dorównuje III-jce,za dużo sw33t@snych kolorków :/

III - Bardzo dopracowana.Grafika w sam raz,grywalność jest pr0,aż wciąga.

4 - słabe.Mało jednostek,nie można ulepszać ich.Grafika dobra.

V - Grafika najlepsza,dużo fajnych postaci itp.

6 - Najnowsza , grafika jak w Metin2,ale bardzo droga :/, Nie testowałem.

 

 

Posiadam wszystkie częsci Heroesa oprócz 6. Wszystkie dobre oprócz 1 i 4 .

Opublikowano

Widzę ,że najwięcej głosów jest na Heroes 3.

Powiem tak mi się bardzo podoba : )

Aczkolwiek Heroes 5 też jest fajny.

Regmannn

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...