Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial] Jak Poprawnie Zaintalować I Skonfigurwać Freebsd.


Gość robo12

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

wyskakuje bląd

 

Invalid gateway IPv4 addrees specified

 

 

Brame sieciowa przepisałem z stanu połączenia sieciowego. Próbowałem też wpisai adres z mega poradnika ale powtara się ten sam błąd. Niewiem czy to ma znaczenie ale mam router i internet radiowy.

zbyt duża sygnatura

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gdy zamontuje to iso pojawia sie tylko taki napis

http://w296.wrzuta.pl/obraz/78k5R7drtUI/aaaaa

i nic sie nie dzieje co robie zle?:/

Opublikowano

Takie troche noobskie pytanie. Ale czy bez freeBSD da rade postawic serva? Bo po przeprowadzce mam low neta i nie mam ochoty pobierac jeszcze tych 2GB. Juz pobranie plikow do serva (700mb) przy 256kb/s to hardcore

Opublikowano
Juz pobranie plikow do serva (700mb) przy 256kb/s to hardcore

 

Tyle ci ciagnie, a ty narzekasz ?.....mi ciaglo, tylko 50 kb/s to 700mb....

Ja jakos odpalilem FreeBSD, ale nie wiem jak :D

Nie wiecie kim jestem ?....Dra..odszedl w zapomnienie...
Opublikowano
Tyle ci ciagnie, a ty narzekasz ?.....mi ciaglo, tylko 50 kb/s to 700mb....

Ja jakos odpalilem FreeBSD, ale nie wiem jak :D

 

Sry, zle sie wyrazilem. Mam neta 256kb/s pobiera około 30kb/s

 

Co z tym FreeBSD, trzeba to pobierać, czy jest w tej paczce od Kodexiora (Dopiero pobieram ;]) czy jak??

Opublikowano

a ja mam tak klikam tak jak wszystko pisze gdy dochodzę do to tego punktu

17.Jeżeli wyskoczy No swamp devices found klikamy OK lub Yes nie pamiętam ale w każdym razie POTWIERDZAMY.

cofa mnie to tego

Wybierz [begin STANDARD install] i jakieś błędy wyskakują pie rdole to już mi się znudziło

Opublikowano

da się zagrać na czimś serwie np. narazie ściągam paczke 700mb i chciał bym pograć to jakby mi ktoś upnął launchera to by mi działało?

Opublikowano

Nie umiecie pisać toturiali te pkt. Yes / no chyba 10 nie wiadomo o co chodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ObiTobi - nick w sieci xD DubZ - w mt2

 

Ostatnie Sygny :D!

 

7c1f85049e1e7fec.png

 

0ed1f0960e2a5329.png

 

Obecnie Gram na DKMT2 bo DevilMt2 to porażka już !

 

Mogę zostać GM na jakimkolwiek serwie co oferuj tutaj :

hxxp://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=70657

xx=tt

Opublikowano

Witam mam taki problem ze gdy juz skonczylem wszystko instalowac i konfigurowac to dalej nie chce sie ladowac

mam takie cos :

http://w696.wrzuta.pl/obraz/2VewdjPv7Ze/help"]http://w696.wrzuta.pl/obraz/2VewdjPv7Ze/help

prosze o pomoc.

sygnabodeus2.jpg
Opublikowano

tom paczuszke malom co pobralem to jom muszse do programu zamontowac czy normalnie moge wypakowac ?

5082c.jpg

 

34421.gif

 

SET Z OSTATNIEJ IMPREZY

 

Jeśli pomogłem daj + :)

 

Serwer na którym gram Gondormt2 ZAGRAJ !!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nick Na Privach: xDIXONx

Opublikowano

Czemu jak wypakowuje ten obraz to błąd wyskakuje? Wyskakuje on w winrarze że plik jest uszkodzony a wam się wypakował bez błędów? Co może być, proszę o odpowiedź.

 

2961.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem czy starałem się pomóc walnij + nie bądz taki!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...