Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Factions][Survival/Freebuild][150s][1.2.5][Dedykowany] 4Miners


RioShocko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

di-X7UF.png

 

Informacje:

IP serwera: 94.23.8.135

Typ servera: Freebuild/Survival

Rodzaj servera: Dedykowany

PvP: Tak

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

Tylko Premium: Nie

Sloty: 150

Whitelist: Nie

Nether: Tak

 

Team:

[ROOT] [Wlasciciel] Madesio

[ROOT] [Technik] SpixXxel

[ROOT] WriterPL

[Admin] Haiti

 

 

PROSIMY O NIE WYPOWIADANIE SIĘ NA TEMATY INNE NIŻ OCEN SERVERA!

hn5r.png


“Let's face it: the world is twisted. And rotten.” ― Natsuo Kirino


  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak, PVP włączone. Daje stówke, że jak pogram na tym serwie trochę, coś zbiorę, tp się na spawn i zaczną mnie noobki bić i stracę wszystko.

Opublikowano

Polecam serwer :) Mam nadzieje że będzie dłużej!

Serdecznie polecam serwer

:D i administracja owego serwera nie ma 13/14 lat zapewniam was !!!

POLECAM

 

Dzięki za wsparcie, bo z osobami takimi jak korn się nie da rozmawiać.

 

@EDIT

Tak, PVP włączone. Daje stówke, że jak pogram na tym serwie trochę, coś zbiorę, tp się na spawn i zaczną mnie noobki bić i stracę wszystko.

Na mapie surowcowej strefa PVP jest około 200 bloków od miejsca spawnu

:)

hn5r.png


“Let's face it: the world is twisted. And rotten.” ― Natsuo Kirino


Opublikowano

@UPDATE

Wystartował server survival, na niego również zapraszamy ;)

hn5r.png


“Let's face it: the world is twisted. And rotten.” ― Natsuo Kirino


Opublikowano

@UPDATE Pare dni temu wrzucony został wywiad na YT kręcony przez użytkownika GodOfWarRP. Zapraszam do oglądania w celu uzyskania pełnych informacji na temat serwera.

bez yt.

Opublikowano

@UPDATE

Przepraszamy za 5 minutową przerwę techniczną, maszyna dedykowana była konfigurowana pod względem bespieczeństwa :)

hn5r.png


“Let's face it: the world is twisted. And rotten.” ― Natsuo Kirino


Opublikowano

Serwer działa już poprawnie , Nie powinno się to już powtórzyć a tak w ogóle na serwerze panuje świetna atmosfera , Wejdź i sam się przekonaj

1342379674-U588768.jpg

 

 

Jeśli ci pomogłem to wiedz że nie bezinteresownie , więc wysil się i daj tego like , w końcu nic nie jest za darmo .

Opublikowano

Zapraszamy na serwer , miła atmosfera , super gracze z tego co widzę i wgl !!!

1342379674-U588768.jpg

 

 

Jeśli ci pomogłem to wiedz że nie bezinteresownie , więc wysil się i daj tego like , w końcu nic nie jest za darmo .

Opublikowano

@UBDATE

Witam z tej strony overold2 :) Co do event - u odbędzie się on jutro(niedziela) o godzinie 18.00 do godziny 19.45 .

Event będzie polegał na znalezieniu ukrytej adminówki .

Nagrodą dla pierwszego gracza który znajdzie będzie publiczna skrzynka i jak się domyślacie zawartość trafi do pierwszego lepszego :))

Pozdrawiam !

Opublikowano

Zapraszamy na serwer , dziś będzie event i próbujemy dobić do 30 graczy !!!

1342379674-U588768.jpg

 

 

Jeśli ci pomogłem to wiedz że nie bezinteresownie , więc wysil się i daj tego like , w końcu nic nie jest za darmo .

Opublikowano

@UPDATE

Dzisiaj otwarcie netheru oraz enderu (the end) ;p!

hn5r.png


“Let's face it: the world is twisted. And rotten.” ― Natsuo Kirino


Opublikowano

Na Serwerze dziś jest promocja na Vipa , każdy kto kupi dziś vipa dotanie +700 lv do enchantu oraz ulepszony kilof !!

1342379674-U588768.jpg

 

 

Jeśli ci pomogłem to wiedz że nie bezinteresownie , więc wysil się i daj tego like , w końcu nic nie jest za darmo .

Opublikowano

Jeśli można prosić kogoś o obiektywną ocenę to proszę sie wypowiedzieć na temat mapy. Staramy się trzymać jeden klimat :)

bez yt.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...