Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

(:Xevik:)

5SP - Co sądzicie

60 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Co sądzicie o tym nowym sp które ma być

Ja mam tylko nadzieje że nie dadzą od 90lvl-a ... ;D tak jak cały akt 5 cz.2 ;)

http://www.nostale.pl/news/show/tajemniczy-obrazek

- Tajemniczy obrazek , art potwierdził że to sp5 ciekawi mnie to jak nie wiem wchodziłem na kr nostale ale nie działa stronka później lukne może tam coś jest głośno o tym.

Ciekawi mnie też czy będzie nowy atrybut ^ ^

1 osoba lubi to

Nie może być nowego atrybutu , powód ? - Moby . Nie będzie nowego atrybutu przeciwnego i mobów nowych też nie zrobią.

Wiem że woj będzie wyglądał do dupy , łuk nie dopasowany do tej gry a mag (terra mag) jakoś mnie nei kręci

P.S. Ciekawe od jakiej job to zrobią? ... od 80 ? ...

Niema byc nowych sp. Te zacieniowane zdjecia to fotki postaci ze zbioru roznych gier. 2 od konca to napewno z Elsword, a ta w srodku to mag z nostale. Dali to tak zeby zrobic szum/plotke na temat nostale, zapewne aby wzbudzic ciekawosc i zachecic do gry.

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

@UP

Gościu nie znasz sie to nie komentuj ... To nie jest zaciekawienie tylko nowe sp ... Czy Ja Pisze nowe sp ? Czyli nowe sp . Nie ma tam nic z elsworld .. Ehh ...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ac09eb51c7ed000.html

http://www.fotosik.p...4356dbf923.html

@DOWN gościu dopisz chociaż " @2UP " , chyba że to do mnie : o ?

Edytowano przez skill97
1 osoba lubi to

Te sp są prawdziwe więc sie lepiej nie wypowiadaj jak nie wiesz.A wgl zrobiłem temat i napisałem komendy jak sie zamienić w te sp.A do tego mam screeny jak nie wieżysz.

@skill97 tera mag nie istnieje nie ma czegoś takiego to porostu fan art zrobiono przez kogoś tera mag pochodzi z deviantart.com

@topic tak będą nowe sp bo to zostało potwierdzone ale nie oficjalnie już są nawet lekkie przecieki jak maja wyglądać ogl luk ma nosić rpg ehh kolejny des lipka ;d

woj wygląda tez z deka lipnie ale te obrazki są tylko z bety!!!

mag ma wyglądać zarąbiście ale nigdzie nie mogę znalesc żadnego dobrego obrazku który pokazuje go w grze ;d

gram w nostale już okolu 1.5 roku wiec troszku sie znam i wiem ze team się postara na nowe sp dobrze by było zeby sp było od 80-90 lvl i nie można było jej sprzedać ;d

a i prawdopodobnie to beda karty sp bez elementu ;)

Edytowano przez MrPoland

Będą nowe sp ale obrazek nie ma nic wspólnego z nimi :)

Dodawać 5 sp teraz? Trochę to dziwne bo jaki atrybut będzie? Pisklę? Myślę że to dosyć nie obmyślany pomysł bo dodanie sp spowoduje "zmiane gry" Trzeba by dodać nowe moby z tym atrybutem OO albo "Ziemia" taki atrybut xD Ale woj i łuk troszeczkę dziwnie wygląda ciekaw jestem jak mag. No nic trzeba czekać ;p

Dodawać 5 sp teraz? Trochę to dziwne bo jaki atrybut będzie? Pisklę? Myślę że to dosyć nie obmyślany pomysł bo dodanie sp spowoduje "zmiane gry" Trzeba by dodać nowe moby z tym atrybutem OO albo "Ziemia" taki atrybut xD Ale woj i łuk troszeczkę dziwnie wygląda ciekaw jestem jak mag. No nic trzeba czekać ;p

Pewnie będą już istniejące elementy.

jak napisałem będzie to karta sp prawdopodobnie bez elementu -.-

i tez prawdopodobnie ona będzie głownie na a5 tam jest dużo elementów i mobkow bez elemntu tzw "ludzi"

@UP

Gościu nie znasz sie to nie komentuj ... To nie jest zaciekawienie tylko nowe sp ... Czy Ja Pisze nowe sp ? Czyli nowe sp . Nie ma tam nic z elsworld .. Ehh ...

http://www.fotosik.p...b51c7ed000.html

http://www.fotosik.p...4356dbf923.html

@DOWN gościu dopisz chociaż " @2UP " , chyba że to do mnie : o ?

Linki dajemy w code. Co do tematu to są Sp, jednak wątpie żeby teraz dodali nowe sp. Myślę że dodać mogą podczas otwarcia kolejnego actu ( napewno teraz nie dadza, to nie jest LOL)

Edytowano przez MrJigoro

Ale mi ten "tajemniczy obrazek" zaleciał Elswordem. Atrybutu nowego nie będzie bo musiałby powstać też SP6. Na moje będzie

mag - ogień

woj - mrok/ogień

łuk- światło/mrok

Ale to jest czysto zerżnięte z elsworda

RecklessFist1-1.png

spoiler1-1024x474.jpg

Podobieństwo hm? Ten 2 od prawej

to mogą też być postacie z Bloodline Champions lub LoLa

No z LoLa też. To jest zmyła jakaś ten obrazek albo Gameforge chce się pobawic w plagiat.

według mnie nie będzie sp5, wkońcu skoro nie dali na początku to czemu mają dać teraz? ci co mają 90lvl+ będą urażeni że oni musieli się męczyć wbijaniem lvl tylko czteroma sp a nowi gracze mają łatwiej ( sp5 )

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

na początku ? co ty pier... ? kiedyś było tylko sp1 , sp 2 , jajamaru , pajama i kurak i nic wiecej jak PL nie było i nie dało się sp ulepszac i wbić wiecej niz 20job potem dodali sp 3 , 4 itd... więc możliwe że będzie teraz 5.

edit:

TheAlsenPL w tym masz racje że 2 od prawej podobny do ravena ale inne raczej już nie... i dlatego to nie z elsword chyba że to z kilku gier , dokładnie to nikt tego nie wie , pozostaje czekać.

Edytowano przez (:Xevik:)

@2up

Nie.

Jednak ten obrazek nic nie mówi o żadnym SP, bardziej jakieś ubrania.

Co będzie to będzie ale podobno ma być , poczekamy zobaczymy.

OMG to Elsword wiem bo gram mam 48 lvl ;] TO ELSWORD LUDZIE NIE ZADNE SP5 w nostale...

No tyle to też wiem. Tylko co ma piernik do wiatraka....

No tyle to też wiem. Tylko co ma piernik do wiatraka....

W wiatraku robi się mąkę a z niej powstaje piernik. SP ? ten cały Arcik* się wygadał w komentarzach i powiedział że się zgadza że to sp5 hmm..

Edytowano przez trolololo123xdd

trolololo pisałem że się wygadali ;). Tak jak pisałem wyżej poczekamy zobaczymy sp5 może być fajnie jak by było coś nowego nie koniecznie musi być nowy atrybut. Pozdrawia.

Na razie są udostępnione skiny 2 Sp tego 1 ze zdjęcia i 3. 1 to tarczownik będzie wojownikiem chyba światło. A 3 to jest gościu z bazooką - łucznik ogień

Co spamić? Że sp5 będzie to ok. Ale można podyskutować jakie będzie, jakie atrybuty skille itd.

Ja natomiast jestem bardzo ciekawy z tym bazookarzem jak mu te skille zrobią. Ten tarczownik też ciekawy, w końcu ma samą tarczę.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0