Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ind] [Wojny Gildi] [BuildCraft] [Launcher] Ind od CraftedCity


Pjo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak dla mnie serwer SPokoale gracze troche nie ogarnięci wchodzą do kogoś do gildii wlasciciel się rozbuduje a ci kradna co najlepsze i /f leave :)

Pjo napisz też że SanFable nie jest już z wami w Teamie(chyba xD)

POzdrawiam i Polecam ten serwer Kuba370:)

 

Trzaskaj Algide !! ;D

 

Opublikowano

Server godny polecenia. Na poczatku myslalem ze nie uda mi sie ugarnac wszystkich modow, ale z pomoca innych udalo mi sie i teraz juz duzo rozumiem ;)

Opublikowano

55mb launcher? Jakoś Ci nie ufam. Czemu nie wrzucisz samej paczki modów, która musi być wrzucona do .minecraft ?

 

sciągasz paczkę

klikasz prawym myszy właściwości

komentarze

i masz dokładnie co robi te archiwum SFX

kopiuje i robi skrót na pulpicie.

dla wygody...

 

 

Jak dla mnie serwer SPokoale gracze troche nie ogarnięci wchodzą do kogoś do gildii wlasciciel się rozbuduje a ci kradna co najlepsze i /f leave :)

Pjo napisz też że SanFable nie jest już z wami w Teamie(chyba xD)

POzdrawiam i Polecam ten serwer Kuba370:)

 

Jest jest, jednakże po pewnych płaczach z strony pewnej gildii Pjo zabrał mi dostęp do konsoli na czas gry na Industrialu

z jednej strony go rozumiem,

w końcu macie pewność, że jak Ciebie zabiję, to zabiję bez żadnych "adminowskich mocy"

no i lepiej jest patrzeć na błędy/bugi z strony gracza, niż admina.

Opublikowano

Ludzie ... robcie refresh co 24h albo dostaniecie warny ... z topica robi sie smietnisko .

Dodaj w opisie jakie są mody.Bycmoze zagram bo zapowiada się ciekawie.

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

Zonacz czy nic na pulpicie sie nie pojawilo. Jak cos, to zadne okienko nie wyskakuje, tylko po prostu ikinka na pulpicie sie pojawia ;)

Opublikowano

Nowa paczka modow! Wreszcie CALKOWITY koniec bugow, crashow i innych niedogodnosci a także sporo nowosci! Zaraz wkleje changeloga

Opublikowano

Changelog:

 

 

Nowosci:

 

- Dodano Redpower Core, Logic, Wiring, Lighting i Control

 

- Dodano Advanced Machines (http://forum.industrial-craft.net/index.php? page=Thread&threadID=4907)

 

- Dodano Additional Pipes (Dodatek BuildCraft)

 

- Dodano Power Converters (http://www.minecraftforum.net/topic/119361-125-tehkrushs-mods-timber-updated/#power)

 

- Dodano CompactSolars (http://forum.industrial-craft.net/index.php? page=Thread&threadID=4827)

 

- Dodano Charging Bench (http://forum.industrial-craft.net/index.php? page=Thread&threadID=929&pageNo=1)

 

- Dodano Equivalent Exchange (Tymczasowo nieaktywne)

 

Bugfixy:

 

- Naprawiono crashe

 

- Naprawiono znikanie energi

 

- Poprawiono płynność gry

 

- Naprawiono ok. 90% obecnych bugów, ktore można wymieniać godzinami

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...