Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ind] [Wojny Gildi] [BuildCraft] [Launcher] Ind od CraftedCity


Pjo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngCraftedCity IndustrialDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: CraftedCity.pl:6666 (Podane w paczce)

de2zjo.gifTyp Serwera: Surv (Wojny Gildi)

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 40

de2zjo.gifWhite-List: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425578-U363900.png

Admini:

- Pjo_PL

- SanFable

1337425590-U363900.png

Na serwerze panuje miła atmosfera, adminów oraz moderatorów nam nie brakuje. Wszystko staramy się dopracować tak, aby nie było żadnych poprawek. Administracja stara się cały czas pomagać graczom oraz reagować na każdą prośbę lub skargę. Jest to serwer typu Industrial z Wojnami Gildii. Posiadamy własny launcher który jest do pobrania z linku :

 

 

Skan:

 

 

 

Nowa paczka. Tylko z najnowsza wejdziesz na serwer!

 

 

 

 

Instrukcja instalacji:

 

1. Pobierasz odpowiednią dla Ciebie wersję (premium/nonpremium)

2. Uruchamiasz plik, który pobrałeś i po paru sekundach (zależy od komputera) pojawi Ci się skrót na pulpicie nazwany: CraftedCity Industrial

3. Plik, który odpaliłeś możesz już usunąć.

4. Aby wejść na serwer Industrial odpalasz skrót CraftedCity Industrial i uruchamia Ci się Minecraft.

 

 

//Plik nie jest zawirusowany/niebezpieczny. Jest to samo wypakowujące się archiwum (aby ułatwić wam życie), więc komputer może widzieć w tym zagrożenie, lecz nie martwcie się.

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pjo_PL dam ci pare rad co do serwera

1. NIE refreshuj ciagle gracze to zrobia jak zechcą

2. Serwer jest fajny zamalo publikacji

3. Zrobcie cos na youtube

4. Zrobic jakiś pordanik jak dobrze zacząć gre

5. Wprowaddz nas w Industriala buildcrafta itp

Powodzenia

Opublikowano

Dzieki, ale o wiekszosci juz wiem ;)

1. Tak, ale jak i gracze i ja refreshuje, to wiecej ludzi na serwie ;)

2. Mało? Jedna tu, 2 konkurencyjne, duze fora i info na forum glownym serwera (jest to moj 2 serwer, prowadzone jako kedna siec)

3. W drodze ;)

4. Jest tego pelno w necie, ale moge tez sie w najblizszym czasie wysilic ;P

5. Tak jak u gory. Jeszcze na dole spawnu sa informacje i linki do stron z pomoca.

Opublikowano

Jest BuildCraft i duzo dodatkow do niego, industrialcraft z 3 dodatkami, na dniach bedzie balkonweaponmod (jest on juz w plikach mc, tylko trzeba rozwiazac problem z serwerem) i caly czas beda dodawane updaty do modow (sluchamy sie w tym rad graczy, poniewaz to oni graja)

Opublikowano

TheJeron - skany sa. Nie dalo sie VirusTotalem, poniewaz za duzo wazy. ;< A jak juz zajoles sie tematem, to moglbys zmienic w tytule z BuildCraft na No-Premium i Ind na Industrial? Bylbym wdzieczny ;)

Opublikowano

To jak, te skany starcza? Czy cos innego dac? Jak cos innego, to prosilbym o poczekanie do poniedzialku/zrobienie tego za mnie, gdyz w domu mam za wolny internet i do tego liveboxa zepsutego (rozlacza jak wysylam cos wiekszego od 5 mb) i musze w biurze wyslac...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...