Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] nie można "wyjść" od Seon-Pyeong


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Postawilem serwer na plikach od TakiNieśmiały i z tego klienta który on dał korzystam ale gdy kliknę na

Seon-Pyeong i wybiore co chce zobaczyc jak sie ulepsza wyskakuje mi to tak :

przechwytywaniewttm.png

 

Uploaded with ImageShack.us

I nie można z tego wyjść. Jak to naprawić? i jeszcze jedno jak zrobić aby w m1 była mapa bo klikam "m" i nic nie ma jej.

klklgv.jpg
Opublikowano

Może większa rozdzielczość pomoże? co do mapy żeby zaczynać w M1 wykasuj w queście give_basic_weapon.quest linijkę :

pc.warp(1426000,1424500)

 

jak nie chcesz miec tego u Seona to wejdz w

 

usr/home/game/share/locale/germany/quest/object/20091

 

i wykasuj wszystko.

350x19.png
Opublikowano

Wina questa. Wejdz w folder quest i poszukaj foldera z id Seon-Pyeong. Wejdz w ten folder i tam powinien byc quest odpowiadajacy za to. Ciezko powiedziec bo nazwy questow moga byc rozne musisz otwierac te questy i w nich szukac powiazan.

Opublikowano

Mondes ci dobrze potpowiedzial po kazdym say_item dodaj wait() wtedy gdy klikniesz nastepne bronie się pokażą

06335296784396897220.png


Opublikowano

Napisz tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/223876-pisanie-poprawa-questw/

 

Żeby ktoś edytował Ci quest by było okienko "wyjdź"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...