Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dwóręczna Czy Jednoręczna ?


FumonGT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Tak Jak W Temacie... Na Woja 37 LvL

Mam BOJA !

 

Aura M1

Wir M1

Speed Hack

 

To Mogę Mieć Halkę +7 Czy Lepiej Zaopatrzyć Się W Riba ?

Bo Mnie Nie Stać Mam Tylko 1KK I Nie Wiem Jak To Zrobić Ale Odpada Allegro !

To Może Zostanę Na Halce ?

XPlAl.png

 

Dasz Like ?! :D

 

 

Opublikowano

Aura + Rib = kox.

Ze speed hackiem, dmg i speed hackiem można zabijać wszyściutko.

Opublikowano

No Tak Ale Mnie Nie Stać Na Riba :( Ale Może Ta Halka Wystarczy ?

XPlAl.png

 

Dasz Like ?! :D

 

 

Opublikowano

Tak hala starczy na razie, ale na wyższy lvl to lepszy ribek :)

 

2 reka na boju :) zdecydowanie przy expie i biciu metków

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

Nie Umiesz Czytać ? Nie Mam KASY ! CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM !

XPlAl.png

 

Dasz Like ?! :D

 

 

Opublikowano

Nie Umiesz Czytać ? Nie Mam KASY ! CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM !

 

Halka nie pociągnie Ci na dłużej, polecam fishbot / expbot na Małpach, Imha, M2 i sprzedawanie dropu.

Dobry RIBek to podstawa ;)

Opublikowano

Zrób sobie konto na FB :) i zarób na ribka ;)

FB ?! CZYLI ?

FISHBOT ?

 

Ja Wam Mówię Że Mnie Na Nic Nie Stać A Wy Mnie Wkurzacie Spamić Tym Ribem I Fms'em !

XPlAl.png

 

Dasz Like ?! :D

 

 

Opublikowano

FB ?! CZYLI ?

FISHBOT ?

 

Ja Wam Mówię Że Mnie Na Nic Nie Stać A Wy Mnie Wkurzacie Spamić Tym Ribem I Fms'em !

Jesteś śmierdzącym gnojem [cenzura] hajterem metin2 To przez takich jak Ty graczy jest coraz mniej... Szkoda tylko, że nie podałeś swojego nicku i servera...

ico_16_favrem.png
Opublikowano

Poster :) Popieram Cię Że Jesteś Gnojem :) Tak To Możesz Sobie Mówić Do Mamusi :)

A Jak Cos Ci Się Nie Podoba To Proszę Bardzo Drzwi Otwarte Po Prostu Kliknij Taki Mały Krzyżyk W Mozilli :) Lub Jakiejś Noob'skiej Przeglądarki Której Używasz :)

 

Dzięki Tobie Coraz Więcej Jest Takich Noobów Jak Ty :)

Ja Chociaż Staram Się Grać A Nie Jak Ty Pewno w Tibie Nawalasz I Matka CI Kupuje Premium :**

 

Poster Myślisz Że Jak Wejdziesz Nowy Na Forum To Będziesz Cool ?

Najpierw Zdobądź Inteligencje Z Małego Móżdżka I Dopiero Się Wypowiadaj :)

XPlAl.png

 

Dasz Like ?! :D

 

 

Opublikowano

Najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie drop'ka zrobienie dla niego ekwipunku +6 albo lepiej wbijesz nim 10 poziom i pójdziesz do Imha.

Ja Kiedyś w 1h wydropiłem 4 rib'y i 3 fms'y i to z dobrymi śr.

competitions,proportional,456,186,60fbec

Opublikowano

Poster :) Popieram Cię Że Jesteś Gnojem :) Tak To Możesz Sobie Mówić Do Mamusi :)

A Jak Cos Ci Się Nie Podoba To Proszę Bardzo Drzwi Otwarte Po Prostu Kliknij Taki Mały Krzyżyk W Mozilli :) Lub Jakiejś Noob'skiej Przeglądarki Której Używasz :)

 

Dzięki Tobie Coraz Więcej Jest Takich Noobów Jak Ty :)

Ja Chociaż Staram Się Grać A Nie Jak Ty Pewno w Tibie Nawalasz I Matka CI Kupuje Premium :**

 

Poster Myślisz Że Jak Wejdziesz Nowy Na Forum To Będziesz Cool ?

Najpierw Zdobądź Inteligencje Z Małego Móżdżka I Dopiero Się Wypowiadaj :)

Po pierwsze naucz się kultury i nie pisz komuś na matkę -,-

Po drugie masz coś do tibi !?

Po trzecie naucz się grać bez speedhacka i innych badziewnych cheatów noobku ;x

Opublikowano

Yongoku Ty Mi Nie Dorastasz Do Pięt :) a Kultury To Ten Dzieciak Niech Się Nauczy W Końcu On Pierwszy Zaczął :)

XPlAl.png

 

Dasz Like ?! :D

 

 

Opublikowano

Z halką za bardzo nie dasz rady.

Na twoim miejscu właśnie zrobił bym dropa.

Albo łowienie ryb, przetopy, rudy itp.

86226145013474567463.png

Opublikowano

Dropa 5 - 7 lvl do m3 tam podropisz sobie riby/fmsy i będziesz miał co ulepszać. Hałki nawet nie dotykaj, bo to syf.

Opublikowano

FB ?! CZYLI ?

FISHBOT ?

 

Ja Wam Mówię Że Mnie Na Nic Nie Stać A Wy Mnie Wkurzacie Spamić Tym Ribem I Fms'em !

FB ?! CZYLI ?

FISHBOT ?

 

Ja Wam Mówię Że Mnie Na Nic Nie Stać A Wy Mnie Wkurzacie Spamić Tym Ribem I Fms'em !

 

To po co się pytasz jak wiesz , że nie masz kasy?

Only rib.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...