Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] [Dedyk] 4Fragers [Wojny Gildii] [100 slotów] [no-hamachi] [non-premium] [mcMMO] [Frakcje] [RPG] [Bardzo trudny] [1.2.5]


Metinner 2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Właścicielu usuń White list. :P

 

3259994988.png

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających ten temat.

Jak widać, 4Fragers ma w swojej ofercie serwer "Wojny Gildi".

Głównym celem rozgrywki jest tworzenie frakcji, oraz dbanie o ich wzajemne relacje.

Nie zabraknie u nas również krwawych potyczek, ciekawych plugin'ów

czy zapachu spalonej siarki po wybuchu TNT!

 

 

A teraz kilka informacji dotyczących serwera.

 

informacjef.png

 

minecrafticone.png

mc.4fragers.com

b_560_95_1.png

(IP serwera)

 

TS3.gif

4Fragers.com

(IP TeamSpeak'a 3)

 

 

ustawieniap.png

 

Potwory włączone

Zwierzęta włączone

PvP włączone

Nether włączony

Premium niewymagane

Whitelist'a wyłączona

 

 

Wersja serwera 1.2.5

Ilość slotów 100

 

 

skrinszot.png

 

Nie czekaj!

Już teraz rozpocznij przygodę z 4Fragers!

 

Nie rekrutujemy do administracji!

 

 

Proszę o usunięcie STARYCH reklam serwera, gdyż jedynie ta jest oficjalna

Człowieku Usuń White list. :D :P

 

Właścicielu usuń White list. :P

 

 

Człowieku Usuń White list. :D :P

Opublikowano

Jest przerwa techniczna deklu ;x

Zapraszam na lotniczy serwer SAMP 0.3e. Serwer nazywa się Polski Serer Lotniczy (PSL)

Forum: http://pslotniczy.xaa.pl/index.php

IP serwera: 79.133.208.200:8106

Nie muszę wytłumaczać na czym polega serwer bo w końcu jest podany w nazwie serwera. Jak coś będę pomagał ponieważ jestem Junior Administratorem o nicku [PSL]Visek

Opublikowano

Lepiej wystartować ze zrobionym i przetestowanym serwerem niż jak najszybciej i ciągłe przerwy techniczne. Serwer jest super ale jak widać, są błędy z bazą danych.

Opublikowano

na jednym 4fragers gralem, ale upadl bo nikt sie nim nie zajmowal mam nadzieje ze z tym tak nie bedzie ;/

siwy.jpg

Opublikowano

Lol ja myślałem że jak przyjde ze szkoły to sobie pogram a tu lipa mam nadzieje ze serw szybko będzie

 

Też właśnie wróciłem i widze że lipa ;( ale server jest widać chciany ^^ (użyt. przeglądający)

Opublikowano

Ludzie co jest? Z tym serwem

Nie wiem ;/

 

Powiadam wam . Jeżeli szybko czegoś nie zrobicie , to nie będzie po co odpalać servera...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...