Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] [Dedyk] 4Fragers [Wojny Gildii] [100 slotów] [no-hamachi] [non-premium] [mcMMO] [Frakcje] [RPG] [Bardzo trudny] [1.2.5]


Metinner 2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Olej14, metineer powiedzial ze o 19 start, teraz pewnie jeszcze cos naprawiaja i nie maja czasu tylko chca jak najszybciej serwa odpalic.. takze powiedzial ze moze byc troszke pozniej o 30 min lub cos takiego..

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ludzie, oni cos robią zeby zrobic zeby wszystko bylo dobrze :)

jak mogą robić coś z serwerem jak jest wyłączony ty wogule myślisz skąd to wiem bo mam ip na serwer (działające).....

Opublikowano

Boże! Grałem na poprzedniej edycji ^^ już dzwonię po ekipę ^^ Pozdro all..

 

26 osób czytających ten temat ; D

Opublikowano

No nic poczekam jeszcze i zobaczymy a kolega z tym kontaktem to chyba poszpanować chciał i tyle :)

Opublikowano

No to się pochwal jak masz info jakieś !

Ale o co ci chodzi ? o poprzednią edycję ? Admini ogarnięci , ludzie też, zaje***ste mecze spleefa i inne eventy, epickie wojny ^^ Co tu dużo mówić, poprostu nic tylko czekać , i patrzeć czy na liście użytkowników przeglądających lub w postach nie pojawił się ten, który założył ten temat

 

@edit już wiem o co ci chodzi , chodziło mi o ekipę jako o moją gildię, nie o administrację

Opublikowano

30 min temu był załozyciel tematu widziałem jak przeglądał temat teraz wsiąknoł mówie wam nie ma co się nastawiać na start do jutro trzeba przeczekać .... 35osób ogląda temat i nic z tego nie bedzie (przynajmniej dziś ...0

Opublikowano

Jest problem z pewnym errorem, dokładnie takim:

 

2012-05-30 18:59:55 [sEVERE] java.lang.OutOfMemoryError: unable to create new native thread
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE]     at java.lang.Thread.start0(Native Method)
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE]     at java.lang.Thread.start(Thread.java:691)
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE]     at net.minecraft.server.NetworkManager.d(NetworkManager.java:247)
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE]     at net.minecraft.server.NetLoginHandler.a(NetLoginHandler.java:162)
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE]     at net.minecraft.server.Packet254GetInfo.handle(SourceFile:16)
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE]     at net.minecraft.server.NetworkManager.b(NetworkManager.java:229)
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE]     at net.minecraft.server.NetLoginHandler.a(NetLoginHandler.java:48)
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE]     at net.minecraft.server.NetworkListenThread.a(NetworkListenThread.java:61)
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE]     at net.minecraft.server.MinecraftServer.w(MinecraftServer.java:567)
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE]     at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:459)
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE]     at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:492)
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE] Unexpected exception
java.lang.OutOfMemoryError: unable to create new native thread
   at java.lang.Thread.start0(Native Method)
   at java.lang.Thread.start(Thread.java:691)
   at net.minecraft.server.NetworkManager.d(NetworkManager.java:247)
   at net.minecraft.server.NetLoginHandler.a(NetLoginHandler.java:162)
   at net.minecraft.server.Packet254GetInfo.handle(SourceFile:16)
   at net.minecraft.server.NetworkManager.b(NetworkManager.java:229)
   at net.minecraft.server.NetLoginHandler.a(NetLoginHandler.java:48)
   at net.minecraft.server.NetworkListenThread.a(NetworkListenThread.java:61)
   at net.minecraft.server.MinecraftServer.w(MinecraftServer.java:567)
   at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:459)
   at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:492)
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE] Exception in thread "Connection #19 read thread"
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE] java.lang.OutOfMemoryError: unable to create new native thread
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE]     at java.lang.Thread.start0(Native Method)
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE]     at java.lang.Thread.start(Thread.java:691)
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE]     at net.minecraft.server.NetworkManager.a(NetworkManager.java:185)
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE]     at net.minecraft.server.NetworkManager.h(NetworkManager.java:162)
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE]     at net.minecraft.server.NetworkManager.c(NetworkManager.java:268)
2012-05-30 18:59:55 [sEVERE]     at net.minecraft.server.NetworkReaderThread.run(SourceFile:76)

 

Nie wiadomo jeszcze czym spowodowane, wyłącza on serwer.

Opublikowano

Metinner, nie ma serw wystarczajacą duzo pamieci ....

 

 

2012-05-30 18:59:55 [SEVERE] java.lang.OutOfMemoryError: unable to create new native thread

 

nie jestem pewien ale to mozliwe.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...