Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] [Dedyk] 4Fragers [Wojny Gildii] [100 slotów] [no-hamachi] [non-premium] [mcMMO] [Frakcje] [RPG] [Bardzo trudny] [1.2.5]


Metinner 2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3259994988.png

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających ten temat.

Jak widać, 4Fragers ma w swojej ofercie serwer "Wojny Gildi".

Głównym celem rozgrywki jest tworzenie frakcji, oraz dbanie o ich wzajemne relacje.

Nie zabraknie u nas również krwawych potyczek, ciekawych plugin'ów

czy zapachu spalonej siarki po wybuchu TNT!

 

 

A teraz kilka informacji dotyczących serwera.

 

informacjef.png

 

minecrafticone.png

mc.4fragers.com

b_560_95_1.png

(IP serwera)

 

TS3.gif

4Fragers.com

(IP TeamSpeak'a 3)

 

 

ustawieniap.png

 

Potwory włączone

Zwierzęta włączone

PvP włączone

Nether włączony

Premium niewymagane

Whitelist'a wyłączona

 

 

Wersja serwera 1.2.5

Ilość slotów 100

 

 

skrinszot.png

 

Nie czekaj!

Już teraz rozpocznij przygodę z 4Fragers!

 

Nie rekrutujemy do administracji!

 

 

Proszę o usunięcie STARYCH reklam serwera, gdyż jedynie ta jest oficjalna

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Już się nie mogę doczekać ! Grałem tu już wcześniej i naprawdę, ogarnięta administracja, ogarnięci gracze, miłą atmosfera !

Aż, chce się grać !

Z niecierpliwością czekam :)

Opublikowano

Też nie mogę się doczekać akurat takiego serwera szukałem bo takich serwerów jest akurat mało! ;).

oby jeszcze było jobs. :D I proszę o ip ;d

Opublikowano

No nie powiem, serwer ogarnięty :) Zero lagów i wpadek adminów ;p

Atmosfera SUPER!

Administracja SUPER!

Gracze SUPER!

W dwóch zdaniach Super Serwer!

 

Zapraszam wszystkich do gry :)

Opublikowano

No nie powiem, serwer ogarnięty :) Zero lagów i wpadek adminów ;p

Atmosfera SUPER!

Administracja SUPER!

Gracze SUPER!

W dwóch zdaniach Super Serwer!

 

Zapraszam wszystkich do gry :)

 

Serwer nie wystartował ,a Ty juz takie rzeczy piszesz?

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Jutro już będzie maszyna, wtedy zaczynamy pracę nad mapą i konfigurowaniem pluginów, będziecie informowani na bieżąco.

 

@RYJEK, wszelkie sprawy na PW, od tego jest to forum.

Opublikowano

Heh ostatnio ten server padł po 2 tygodniach ale administracja była ogarnięta i w ogóle server spoko.Niepokoi mnie tylko ten upadek servera po 2 tygodniach...

Opublikowano

Heh ostatnio ten server padł po 2 tygodniach ale administracja była ogarnięta i w ogóle server spoko.Niepokoi mnie tylko ten upadek servera po 2 tygodniach...

 

Był spowodowany administracją drugiego serwera, którego już nie będzie, tak samo tej administracji. ;)

Opublikowano

Naprawdę podziwiam ten serwer. Tylko tyle czasu do startu ;(.Eh ale warto tak poczekać :D

Opublikowano

Naprawdę podziwiam ten serwer. Tylko tyle czasu do startu ;(.Eh ale warto tak poczekać :D

 

Dzięki i warto, warto. :>

Opublikowano

Serv Nawet Nawet ;D ZaprAszam Wszystkich Na Server A Tak Wgl Dajcie To Zasrane IP.!

 

Jak mogę Ci dać IP, którego jeszcze nie ma? :)

Opublikowano

Otwarcie serwera zbliża się wielkimi krokami za kilka dni podamy IP i będzie można zaczynać grę :)

 

Teraz potrzymam was w napięciu xD

 

Mam nadzieję że wytrzymacie :P

c0a083870cbcff376202a67662460502.jpg

"Na wojnę nie idzie się po to, by zginąć za ojczyznę, tylko po to, aby jakiś inny sukinsyn zginął za własną"

Hals von Tasseninck, Wielki Książe Ostlandu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...