Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz przyjacił do gry? Szukasz osób do gildii? - Napisz tutaj!


Yoooj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kontakt: Skype: Mikserow123
Nick: Miskeeer123
Profesja i Level: Night Walker 65
Wersja MS: eMS
Świat:Demethos
Czego szukamy:Szukam gildii z miłą atmosferą :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kontakt: Póki co tutaj ;) PW
Nick: RyoheiSasaga
Profka: Mage Ice/Lighting 40+
Wersja MS: Nexonowska xD
Świat: Kradia
Czego szukam: Gildii, towarzystwa. W każdym razie mogę zmienić profesję, świat czy cokolwiek. Jestem otwarty na propozycje

hisagi11.png
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Kontakt: Póki co tutaj - PW
Nick: NuclearAaran

Profeska : Aran, 27 lvl bo dopiero go stworzyłem
Wersja MS: eMS
Świat: Kradia
Czego szukam: Szukam kogoś z kim mógłbym pograć

xxx

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć Witam, na EuropeMS na świecie Kradia powstała nowa gildia

PolishPower

 

wszystkich chętnych POLSKICH graczy zapraszam, mój nick w grze to bozy95pl

Póki co mamy 2 osoby ale już na dniach będzie nas znacznie więcej,

przyjmiemy na tą chwile każdego gracza :-)

 

Kontakt w grze, lub tutaj na pw, chętni pisać ! :-)

 

Mam zamiar stworzyc fajną ekipkę żeby grało się zdecydowanie lepiej :-)

Opublikowano

Kontakt: pw w grze i gg 9490497

Nick: AvanturekPL
Profka: ZERO

Wersja MS: Europe, nexon
Świat: Kradia
Czego szukam: Gildii, buddy, kogos zeby sie odezwac, a czasem i ubic cos ostrego ;] 21 lat mam, studiuje pisac w grze najelpiej. 

Opublikowano

Kontakt:PW na forum, GG, SKYPE ,TS
Nick: Dopiero co pobrałem gre 
Profesja i Level: Nie mam
Wersja MS: Global Europe 
Świat:Kradia
Czego szukamy: Szukam osob do wspolnej gry, pt, gildii i wogole to sie zgadamy xD

"Upadli powstaną"

  • 3 tygodnie później...
Nowicjusz
Opublikowano

Witam,

grałem w tą gierke dobre pare lat temu, posiadałem o ile dobrze pamiętam 80lvl maga :D
dzisiaj pobrałem na nowo zakładam własnie nowe konto (starego nie mogę przypomnieć)
szukam ludzi do wspólnej gry ;)

Opublikowano

Kontakt: Skype: adirroos
Nick: PrainPL
Profesja i Level: Dark Knight 118
Wersja MS: Ems
Świat: Kradia
Czego szukamy: Szukam kilku osób do jakiegoś wspólnego grania, dobrze by było aby były to osoby aktywne. Siedzenie sobie na skype,ts'ie i pogaduchy mile widziane ;) Może nawet wspólna gildia.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Kontakt: PW lub w grze.
Nick: Czapq
Profesja i Level: Sin 61 (gram 4 dni.)
Wersja MS: eMS 
Świat: Kradia
Czego szukamy: Szukam Polskiej gildii, osób do pogadania.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...