Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz przyjacił do gry? Szukasz osób do gildii? - Napisz tutaj!


Yoooj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kontakt: skype koamil18

Nick: EllwenPL

Profesja i Level: Mercedes 10x

Wersja MS: GMS

Świat: Bera

Szukam ludzi z którymi moglbym popykać

:D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kontakt na teamspeak3 jestem pod nickem BonE: ts.mineserv.eu

 

Nick: ScatPL

SecuritosPL

 

Profesja: Wizzard Fire/Posion 6x. Assasin 6x

 

Wersja: Europe EMS

 

Swiat: Kardia

 

Szukam towazystwa do wspolnej gry...

Opublikowano

Kontakt: 13468110

Nick: bzykmen

Profesja i Level:NW okolo 69 (niegralem z rok)

Wersja MS:eMS

Świat:Demethos

Czego szukamy:Szukam osoby ,a raczej wsparcia finasowego z 600 - 800 mil

 

 

Ledwo mi na ZH starcza

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kontakt PW

ING: PenioPL 103 xbow, diamondwalke 13x mechan

EMS Kradia

Szukam Gildii

Pozdrawiam:)

<img src="http://img205.imageshack.us/img205/7008/bellocanisthackerew7.gif" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img218.imageshack.us/img218/2165/gtoen5.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/94/18706.png" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/106/21191.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Siema

Szukam jakiegoś spoko ziomka do wspólnej gry zaczynam od nowa. (po raz 1 gram)

Widze ze gra nie ma spolszczenia wiec troche trudno bedzie zacząć.Liczę na jakąś odpowiedź

gg:8663366

Mam również Skypa/Ts3

Opublikowano

Szukam jakiegoś miłego gracza który mógłby ze mną pograć i wytłumaczyć mi coś więcej o tej grze. (gram 1 raz)

Kontakt: GG: 5974982

Posiadam TS, skype mogę ściągnąć :)

thebigshowsignaturebyth.png
Opublikowano

Kontakt:Skype podaje w grze

Nick:Mefedros

Profesja i Level: Cannoneer 39 zostaje przy tej profesji wiec będzie coraz większy

Wersja MS: Europe

Świat:Kradia

Czego szukamy: Szukam Gildi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kontakt: pw.

Nick: ZiziPL

Profesja i Level: Mech 80 lvl

Świat: Kradia

Czego szukamy: Szukam grupy graczy z która możnaby spędzić miło czas w grze. Pomocy w grze również szukam gdyż wróciłem po ponad rocznej przerwie i sporo sie zmieniło.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kontakt: PW

Nick: AuraMentor

Klasa: Aran 31 lvl

Wersja: eMS

Swiat: Kradia

 

Szukam chetnych do stworzenia gildii / szukam gildii ( najlepiej polskiej )

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kontakt: gg 277398 Skype: Kiniqass
Nick: Resspect
Profesja i Level: Cleryk 45 lvl
Wersja MS: eMS
Świat: Kradia
Czego szukamy: wszystkiego :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Świat: GMS Bera. EMS Kradia.

Nicki : 0oLumino0,0oBusterso0 GMS, EMS GogettaSSJ

Levele : 72Lv,70Lv,146Lv,

Profesje : Luminous,Angelic Bouster,Shadower.

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kontakt: PW lub GG 33877139 (mam też ts,vt)

Nick: Layan

Profesja i Level: Zastanawiam się nad profesją, lvl 0 dopiero mi się ściąga.

Wersja MS: eMS

Świat: To się wybiera przy odpalaniu clienta? ;d Przy rejestracji chyba świata nie wybrałem.

Szukam: Kogoś w wieku 16+ Obeznanego w Maple, chętnego mi pomóc, wytłumaczyć co i jak, cierpliwego lub kogoś kto też właśnie zaczyna kariere aby wspólnie odkrywać uroki MS :)

 

P.S Kiedyś już grałem w MS może z 2 godziny, ale właśnie przez brak znajomości języka i pomocy rodaka zrezygnowałem. Gra mi się strasznie podoba dla tego chcę podejść do niej drugi raz. Nie każcie mi znowu rezygnować i dalej męczyć Metina ^^

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam.

Szukam ludzi do wspólnej gry i rozmów na skype . Także przydała by się jakaś fajna aktywna polska gildia.

Skype adirroos

Wiek: 16

Serwer: Kradia EMS

Postać: 53lvl Hunter nick : CeylonPL

 

Jestem aktywnym , początkującym graczem , ale wiedzę na temat gry zdobywam bardzo szybko. Gram dziennie nawet i 10h ( no-life) nie raz robię nocki , jak mam czas wolny.

 

Dla mnie wiek nie ma znaczenia , jeśli chodzi o rozmowy na skype.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wrócilem do gry po około 3 latach. Mam narazie 50 lvl szukam jakiejs fajnej ekipy to pogrania, pogadania i otrzymania jakiejs pomocy (wprowadzenia w obecna gra). Bardzo się zmieniła przez te 3 lata. Pisać pw na forum albo inv w grze .

Kradia

Nick: Antherior

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gram na GMS [ Bera ] od 2dni . Jak narazie mam 20lvl wojem :D Szukam ludzi, gildi i ogólnego towarzystwa do grania bo jak wiecie samemu grać to nie to samo ;] Pisać na pw lub forum ;)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...