Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słyszałem o bocie co bije PreLinki


Mr.Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Boty były, ale padły po jakimś tam patchu.

 

Aktualnie nie ma działającego bota.

 

Mi bot nabija od 2miechow i nadal działa tylko samemu trzeba z konfigurować

Opublikowano

Taki bot kiedyś był ,zresztą to nie problem zrobić sobie pare refkow :)

Ja np robie tak

Robie sobie konto przykladowo

przyklad1

przyklad2

przyklad3

i tak do ilu tam chcemy ja do 10 robilem i gram codziennie na 5 a na drugi dzien na drugiej piątce.

I tak aż sie powbija lv :)

Bez pracy nie ma kołaczy panowie :)

800-200-110647.jpg?6323

Opublikowano

tylko ze zamiast recznie wbijac te 10 lv czy tam 5 to mozna je bocic i grac na glownym koncie

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Opublikowano

@up ty tez w nim piszesz ... jakis problem?

@top Jak sie tak chwalicie to moze podacie jakis link, a nie tylko; ja mam bota i juz dziala od 2 miechow itd. co to ku..a ma byc?

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

@up ty tez w nim piszesz ... jakis problem?

@top Jak sie tak chwalicie to moze podacie jakis link, a nie tylko; ja mam bota i juz dziala od 2 miechow itd. co to ku..a ma byc?

 

My też sami szukaliśmy :)

 

Google nie boli.

Opublikowano

Ta,wiem ,dzięki :)

Nie zauważyłem - [beta] Download the latest version ULB :)

Sprawdzę czy działa i dam edit :)

@Edit - Mam problemy z ustawieniem confingu :)

1331059428-U215643.gif

Opublikowano

Nie da sie grac na głównym koncie i naraz bocic, jedynie jak masz to na osobnych komputerach.

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum. Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego.

Opublikowano

Nie da sie grac na głównym koncie i naraz bocic, jedynie jak masz to na osobnych komputerach.

 

Ciekawi mnie po co masz bocić na głównym koncie skoro przeznaczeniem tych botów jest wbijanie smerfów na 5 albo 10 lvl żeby dostawać profity z RAF systemu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...