Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

**Survival**<1.2.5>-[NO-WL][NO-Hamachi][Factions][VIP][NO-Premium][24/7][20 slotów]


Krystian1909

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serdecznie zapraszam

 

Nie polacem...Dostałem bana za nic.

 

Dostales bana za to że się podszywałeś pod admina...

Krystian mówił że jakiś gościu podszywał się pod nick admina i dostał bana na IP

 

Zapraszam

b_560_95_1.png

Opublikowano

Dodany Timbermod więc ułatwi bardzo bardzo grę

 

Timber mod to taki mod ze jak rozwalisz 1 drewienko to spada cale drzewo.

 

Każdy kto wejdzie z mpc to dostanie darmowa dzialke!

 

Wystarczy napisac do admina ze jestes z mpc!

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano
Warpy:

-/warp Miasto

-/warp Targ

-/warp Świniarnia

-/warp Tartak

-/warp Zamek

-/warp Parkour

-/warp Piramida

Działki? I to ma być survival? -.-

Jesteście żałośni...

Serwer do bani, admin ma nierówno pod sufitem.

Opublikowano

Działki? I to ma być survival? -.-

Jesteście żałośni...

Serwer do bani, admin ma nierówno pod sufitem.

 

Drogi kolego,

Mamy server Survival+Frakcje jeśli nie umiesz czytać twoja sprawa.

"Serwer do bani, admin ma nierówno pod sufitem."I tu kolego uwaga do Ciebie idzie.Ja nikogo nie obrażam i nie życzę sobie aby ktoś o mnie tak pomyślał.

Jeśli nie znasz zasad kultury to może nie wypowiadaj się wcale.Nie,nie znam Cię ale widzę że jesteś tylko następną osobą nie mającą pojęcia o tym,jak robi się prawdziwe servery.Obecnie takie servery jak survival jest bardzo ciężko utrzymać.Dlatego zdecydowałem się na kilka bonusów które wnoszę w swój server.

Tak,jest miasto i wszyscy którzy grają u mnie są z tego zadowoleni.Jeśli Tobie to nie pasuje,nie chcesz nie graj.

 

 

Nasz server ma myśl przewodnią,taką aby się dobrze bawić.Nie szukamy towarzystwa które tylko czeka aby wyróżnić błąd autora bądz założyciela servera.I tu do całej reszty:

-Tak naprawdę Ci którzy wypowiadają się negatywnie na temat servera są to osoby zbanowane lub zniewalające konkurencję.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...