Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

**Survival**<1.2.5>-[NO-WL][NO-Hamachi][Factions][VIP][NO-Premium][24/7][20 slotów]


Krystian1909

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krótko i na temat!

Server powstał około 7 dni temu.Obecnie mamy:

 

 

Takie lokacje jak:

-Miasto

-Spawn

-Wolne działki

-Zamek

-Świniarnia

-Piramidę

-Szlachecki dwór

 

Ponad to mamy:

-Tartak

-Targ

-Basen

-Duży Zamek

-Dużą szklaną kulę

 

Oferujemy:

*Dwa światy:

-Miasto

-Domyślny Świat

 

Warpy:

-/warp Miasto

-/warp Targ

-/warp Świniarnia

-/warp Tartak

-/warp Zamek

-/warp Parkour

-/warp Piramida

 

Opis:

*Server

Server obecnie jest w stanie rozkwitu,więc będzie na co popatrzeć.Fakt że każda budowla zajmuje mi trochę czasu nie powinna Was odstraszać.Wręcz przeciwnie powinna Was motywować jak również mnie do częstszych i bardziej pracochłonnych budowli typu:

 

-Wieżowce

-Targi

-Szpitale

-itp

 

Jeśli macie ochotę zagrać,bardzo chętnie przyjmę Was w swoje ramiona.

 

*Targ:

Na targu możemy handlować wszystkimi itemami które wpadną nam w ręcę.Kładziemy skrzynkę,kładziemy tabliczkę i wpisujemy na tabliczce według wzoru:

-1 linika:<nick zakładającego sklep> np.Krystian1909

-2 linika:<ilość> np.stack czyli 64

-3 linika:<Sprzedarz:Kupno> np.B:150:100:S -B-Buy,S-Sell czyli B-Za ile kupisz,S-Za ile sprzedarz.

-4 linika:<ID itemku lub pełna nazwa> np.35:15 lub Black Wool czyli czarna wełna

 

*Działki:

Każdą działkę można kupić,koszt takiej działki wynosi 5 tyś $.Może i dużo ale wymiary tej działki dorównują cenie.A oto szczegóły:

-Działka ma wymiary 25x20

-Do działki dostajesz cuboida

-Max kratek w góre:50

-Max kratek w dół:20

 

*VIP:

Vip,jak sama nazwa wskazuję jest rangą elitarną.Vip dostaje:

-10 tyś $$$

-2 darmowe działki (Które może połączyć)

-Diamentowe/Diaxowe Eq

-Cuboida

-Wyjątkową rangę

-Ma dostęp do specjalnego sklepu (do którego tylko ON może się teleportować)

-Tp

 

Ile kosztuje-spytacie,cuż sami spójrzcie:

Na miesiąc:

-11 zł SMS

-7 zł przelewem

Na zawsze:

-30 zł SMS

-25 zł przelewem

 

*SUPER VIP

 

Dostaje:

-GameModa w skrót. GM

 

Koszt takiego zakupu kosztuje:

50 zł-przelewem

 

Pytanie na ile:

Odp:Na zawsze!

 

 

Pytania proszę kierować pod moim postem głównym,na wszystkie pytania odpowiem!

 

Informacje:

 

IP:f22.owncraft.pl:25031

White Lista:Nie ma

Typ servera:Survival

Potwory:

Zwierzęta:

PVP:Jest

Premium:Nie

Sloty:20

Nether:Nie ma

 

Pluginy:

-XAuth

-ChestShop

-Essentials

-iConomy

-Jobs

-NoLagg

-Orebfuscator

-Permissions

-PermissionsEx

-WorldEdit

-WorldGuard

-Multiverse

 

 

Zespół:

<HeadAdmin>Krystian1909

<HeadAdmin>Nathuris

<Admin>Temperaturek

<Admin>Angelo

 

 

Dodatkowe informacje:

 

Server TeamSpeak 3:

 

IP:62.75.222.6:9988

Lub jak wolisz domena:

Domena:PowerSpeak.pl:9988

 

Znajdujemy się pod kanałem [34]

 

 

 

Potrzebuje Mod!

Każdy kto zna się na komendach pluginach proszę do mnie pisać.

 

Zanim jednak to zrobisz,przeczytaj:

Żeby zostać członkiem zespołu musisz mieć:

-Ukończone 15 lat

-Mikrofon

-Skype

-GG

-Ts3

 

Nowości:

-Plugin Jobs został update'owany! Mamy teraz prace do 100 lev.

-Zmiana mapy na jeszcze lepszą!

-Skonfigurowane pluginy!

-Dodane nowe lokacje!

 

To wszystko.

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę pisać wiadomości na pw.

 

Niedługo powstanie server TeamSpeak 3 dostępny tylko dla naszych graczy!

 

UWAGA!

 

Nasz server został zaatakowany przez nieznajomego nam gracza.

 

Pinguje server w taki sposób że banowanie go nawet na IP nie pomaga z wiązku z czym server posiada od dziś White-Liste.

 

Proszę tych którzy chcą zagrać o podawania poniżej swoich nicków.

 

 

Proszę też aby każdy kto chciałby dołączyć do drużyny administratorów,przed wejściem na server napisał do mnie w sprawie MOD'a czy Admina.

 

Gracze dodani:

-Daxter

Opublikowano

Do dupy ..

Wystarczy ze logniesz i juz ci itemy znakaja

 

Nie wiem czy wiesz ale zawsze kiedy wchodzisz na server trzeba zrobić reloga i po ponownym wejściu już Cię taka miła niespodzianka nie spotka.

 

Czytałem trochę o tym,doszedłem do wnisku że będę musiał usunąć AuthMe a wgrać xAuth-2.0.9.

Mam nadzieję że sprawa poprawi się i nie będzie już takich problemów.

Pozdrawiam

Opublikowano

NOWOŚĆ!

 

Dla większej jakości i mobilności servera zdecydowałem się usunąć niektóre pluginy.Oto lista tych które zostały:

-XAuth

-ChestShop

-Essentials

-iConomy

-Jobs

-LWC

-NoLagg

-Orebfuscator

-Permissions

-PermissionsEx

-WorldEdit

-WorldGuard

-Multiverse

Opublikowano

Niedługo odbędzię się restart starej mapy po której znikną takie lokacje jak:

-Mały zamek

-Duży zamek

-kilka warpów

 

Chcieliśmy postawić server bardziej na zasadzie survivalu.Tak będzie,bo już dziś możesz zobaczyć nową mapę z nowym spawnem.

 

Do zobaczenia wktótce.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...