Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem lub szukam ekipy na OTS


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam:



1343857338-U369501.png



Szukam: Administratora (+18 minimum) przy tworzeniu serwera 8.6 na własnym serwerze dedykowanym (do 350 zł miesiecznie).. mam domeny, konta www, itp itd tylko

robić i lecieć. Odnośie administratora, musi on po prostu udowodnić że jest wart takiej rangi i współpracy przy poważnym projekcie!
Osób: 2
OTS:
Dopiero rodzą się pomysły ;)
Kontakt: GG: 174144

mailto: [email protected]

Pozdrawiam



1343857338-U369501.png

  • Odpowiedzi 405
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko , odrazu powiem o co mi chodzi , mam zamiar wystartowac z mega projektem , mapa styller yourots , w starym stylu , bardzo rozbudowana.

Poszukuje ludzi ktorzy cos potrafia ale nie musza byc profesjonalistami. Lubia sie pobawic.

Nie bede tego robil dla kasy tylko poprostu dla zabawy .Oczywiscie profity zostana podzielone.

 

Szukam 2 mapperow , scryptera i grafika .

 

Jesli ktos chetny pisac tu PW lub na adu 8468980.

 

P.S aa przydaloby sie zeby mial czasu troche:D

Opublikowano

Szukam: Mappera Do Ots 8.60 który by przerobił starą mape na nową,powiększył ją i zmienił prawie wszystko
Osób: 1
OTS:
8.60 Nad nazwa sie zastanawiam strona jest hostera narazie niema.
Kontakt: Pw,

GG:48203355

Opublikowano

Zostanę: Mapperem



1343857338-U369501.png


1.Nick: FaGe

2.Wiek: 17

3.Doświadczenie: Nie profesjonalista.

4.Staż w robieniu OTS:
1,5 roku

5.Kontakt: GG : 828399
1343857338-U369501.png

Opublikowano (edytowane)

Szukam: GRAFIKA NA STRONE OtS
Osób: 1-2
OTS:
LINKU NARAZIE NIEMA : NAZWA OTS bedzie Rateria.pl
Kontakt: GG :48203355

I PW

 

Ps : szukam ogarniętych ludzi którzy robią to z pasją a nie dla kasy, kto chętny dostaje admina na ots jeśli wystartuje :)

Edytowane przez red hardcore
Opublikowano (edytowane)

Szukam: lub dołączę do gildii na OTS
Osób: sporo
OTS: www.pokexgames.pl

Kontakt: PW

 

Nwm kiedy start ;p

Edytowane przez .FeNix
1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

Zostanę: Tutorem / GM

1343857338-U369501.png

1.Nick: PiTeRovvskyy
2.Wiek: 21
3.Doświadczenie: Dość długie ;)) Zaczynałem na realu od tibi 8.1
4.Staż w robieniu OTS: 1,5 roku

5.Kontakt: PW :)
1343857338-U369501.png

nic

Opublikowano

Zostanę: Tutor/GM

1343857338-U369501.png

1.Nick: szalony53, Szalony Patryk, ewentualnie Tesvesin
2.Wiek: 16
3.Doświadczenie: Długo, zaczynałem w tibie od małego ;d pamiętam jak nowa tibia to była chyba 7.9, ale na 100% 8.0 :)
4.Staż w robieniu OTS: Próbowałem sam robić OTS'y no, ale jak to sam to wiecie, że ciężko :/ no i na dedyk nie ma hajsu, a na swoim PC sie nie opłaca. Zacząłem 3 lata temu (?), chyba nawet wcześniej.

5.Kontakt: GG: 7957933
1343857338-U369501.png

Opublikowano

Zostanę: Tutorem / GM

1343857338-U369501.png

1.Nick: PiTeRovvskyy
2.Wiek: 21
3.Doświadczenie: Dość długie ;)) Zaczynałem na realu od tibi 8.1
4.Staż w robieniu OTS: 1,5 roku

5.Kontakt: PW :)

6. Spodziewany zysk?: Nope , oferuje darmową pomoc
1343857338-U369501.png

nic

Opublikowano

Zostanę: Tutor/GM

1343857338-U369501.png

1.Nick: szalony53, Szalony Patryk, ewentualnie Tesvesin
2.Wiek: 16
3.Doświadczenie: Długo, zaczynałem w tibie od małego ;d pamiętam jak nowa tibia to była chyba 7.9, ale na 100% 8.0 :)
4.Staż w robieniu OTS: Próbowałem sam robić OTS'y no, ale jak to sam to wiecie, że ciężko :/ no i na dedyk nie ma hajsu, a na swoim PC sie nie opłaca. Zacząłem 3 lata temu (?), chyba nawet wcześniej.

5.Kontakt: GG: 7957933
1343857338-U369501.png

Opublikowano

Zostanę: Tutorem / GM

1343857338-U369501.png

1.Nick: qauerly
2.Wiek: 18+
3.Doświadczenie: 1rok
4.Staż w robieniu OTS: Dobre reklamy :D na steam itp

5.Kontakt: ts3 steam : bodziowrocek

Czekam
1343857338-U369501.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.


Gram w tibię od wersji 7.6. Moją przygodę ots zaczołem gdy była juz wersja na 7.9. Miałem kilka serwerów własnych na których grało dziennie po 100/150 osób. Od niedawna tworzę nowy projekt na wersji 8.6 z Real Mapką


Poszukuję doświadczonej osoby która by potrafiła ogarnąć acc makera, mapkę oraz parę innych rzeczy typu skrypty.


Serwer będzie postawiony na dedyku.


Oferuję za pomoc rangę CM/GM na ots oraz możliwe wynagrodzenie finansowe za włożoną, ciężką pracę.



Numer kontaktowy gg: 7796360


Opublikowano

Szukam

Szukam: Mapera
Osób: 1-2
OTS: Evochainz.

Kontakt: Gadu:973804

 

Co do wynagrodzenia dogadamy się!


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Opublikowano

Witam ,jestesmy zgrana paczka , potrzebujemy mappera ( nawet dwoch ) jest juz dwoch + dwoch nam potrzeba.

Do tego skryptera .

Chetnych zapraszam na gg 8468980 , to wszystko wyjasnie nad czym pracujemy.

 

 

P.S to nie bedzie gniot ots.

Opublikowano (edytowane)

Szukam: GM'a (posiadającego dużo czasu) i Sponsora.
Osób: GMów : 2 ; Sponsorów 1.
OTS: CenaTion. Jest praktycznie ukończony tylko mapkę edytujemy z bratem.

Kontakt: GG: 43836341.

 

Dodatkowe info : Nie pisać bez potrzeby na gg czy pomogę bo nie mam na to czasu. Szukam tylko tych osób.

 

STAN :
- GM : ON

- Sponsor : OFF

Edytowane przez bubek131
Odkrywca
Opublikowano
Szukam:Maperów,adminów,sponosrów,techników itd. (Potrzebne osoby do zrobienie Tibia POkemon :) )

Osób:5-10

OTS: Nazwa będzie PikaBall.pl

Kontakt:skype:dawidli2 lub prywatna rozmowa na forum PS.Na piszcie jakie stanowisko

pikachunv6.png

Pikachu zachwilę cię porazi :).Jeśli nie zostawisz lajka

Opublikowano (edytowane)

Szukam: Wszystko sponsoruję ja. Szukam skryptera, człowieka odpowiedzialnego za strone oraz osoby co wgl by odpaliła serwer. Maperem zostanę ja.

Osób: 3

OTS: Targetia "brak linków"

Kontakt: Pw na MPCForum. TeamSpeak: ts . mcncc . pl "Usuń spacje"
Na TeamSpeak'u Kanały Prywatne -> Armagedon -> Rekrutacja

Edytowane przez Shurki

25fqd1g.png


Opublikowano

Witam, szukam osoby która pomogła by mi postawić ots, chciałbym się tego nauczyć.

W przyszłości chciał bym też zmieniać różne rzeczy w silniku: itemki, czary i dodawać nowe funkcje.

Wszystkich chętnych do pomocy proszę o kontakt na pw lub na gg 24962244.

Z góry dziękuję.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...