Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem lub szukam ekipy na OTS


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Szukam: Mapera, co przerobi mapę

Osób:1

OTS: ip dam na PW

Kontakt: gg 45165324, pw

Edytowane przez Kondzio12121

4021_19_03_09_12_29_23.png

10 | 25 | 50 | 75 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 600 700 800 900 1000

  • Odpowiedzi 405
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam, szukam ludzi na OTS Kovloria .

Szukam : Ludzi, ogrniętych którzy potrafią grać w Tibie..

Osób - 1/2 +

OTS - Kovloria

Kontakt : Tutaj, na forum lub 41606603 gg !

Opublikowano

Szukam: Poszukuję Skryptera.

 

Osób: Potrzebna tylko jedna osoba. (wymagam minimum 16 lat)

 

OTS: Nazwy OTS'a jeszcze dokładnie nie ma, OTS jest w fazie tworzenia, potrzebny mi tylko skrypter ponieważ mapę robię ja, sam od podstaw. P.S: Serwer będzie na wersje clienta 8.10.

 

Kontakt: Prosze o kontakt przez GG: 13133702, przez skype: rafal0772. Niestety z powodu iż na GG i Skype rzadko bywam proszę o kontakt telefoniczny mój numer: 506-713-187 .

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz

Że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych

Tylko są ci pozamykani w zakładach

I ci, którzy nie zostali przebadani"-Słoń

Opublikowano

Szukam:Ludzi ktorzy potrafia stworzyc ots 8.54 itd... bo nie umiem postawic pod 8.54 tej bazy itp.... Nagroda GM

Osób: 3

OTS: HrataOts

Kontakt: gg 37055343

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam:

Kogoś, kto potrafi tworzyć mapy, skryptera, oraz osób opiekujących się serwerem.

Osób:

6

OTS:

Thador OTS (W przygotowaniu)

Kontakt GG:

43308128


97782915.jpg

Opublikowano

Witam, poszukuje sponsora który wykupi mi VPS (jeszcze nie wiem jaki) abym mógł zrobić server tibi. Gdy znajdzie się sponsor przerobimy mapkę Evo z kolegami.

Sms shop będzie założony pod konto bankowe Sposnora czyli będzie dostawać 100%.

Pisać gg:

-40266805

PS:

Myśle narazie o Serverze z eXone.pl za 19 zł/ms

Gdy będa zarobki min. 50 zł/ms to ulepszymy server.

Opublikowano (edytowane)

Potszebuje osub na mojego ots min 20 max 150 :)

ots jest pod tibie 8.6 przez hamachi id hamachi to Kolamb a haslo to tylkowisla drugie id hamachi to damianaots haslo to tylkowisla

ip ots to 25.170.88.104 robienie kont przez account manger haslo MPCe to 1 a dolne to 1

ZAPRASZAM SERDECZNIE

ZAPRASZAM TEZ NA MOJA STRONKE TAM DOCZYTACIE JESZCZE O OTS

LINK DO MOJEJ STRONKI TO http://damianots-manifo-com.manifo.com/

Edytowane przez nokro
Opublikowano

Szukam: Ludzi ogarniętych, którzy solidnie podejmą się zadania. Każdy specjalista mile widziany.

Osób: Pierdyliard:D.

OTS: W trakcie budowy.

Kontakt: GG 10129327 lub PW.

 

Serdecznie zapraszam, może uda nam sie stworzyć coś fajnego i trwałego:).

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, mam 17 lat, mój pseudonim to Piranessi, poszukuję ekipy do stworzenia ots 8.6.

Serwer dedykowany - bez problemu 16 GB RAMu, [itp.] wg mnie powinno wystarczyć.

 

Poszukuję:

Skrypterów,

Webmasterów,

Mapperów,

I innych osób, które sądzą, że mogą się przydać.

 

-----------------

Sam ogarniam linuxa // tzn. środowisko, do postawienia otsa :>

Chętnych proszę na skype: piranessi1 --

---

Przy wysyłaniu zaproszenia do kontaktów proszę wpisać:

1) Wiek

2) Co robisz

3) Ile grasz w T.

4) Czy kiedyś się zajmowałeś tym co obecnie robisz ^^

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano (edytowane)

Mam 17 lat,

Szukam umiejętnych ludzi do stworzenia ots 8.6.

Poszukuję:

1) Mappera

2) Skryptera

3) Webmastera

Wymogi: +16 wiek.

---------------------------

Załatwię serwer dedykowany:

Procesor: intel i7

Liczba rdzeni/wątków/częstotliwość: 2/4/3.4+

Architektura: 64 bit

NIC: GigaEthernet

Ilość RAMu: 16 GB

Dyski: 2x1TB SataII

 

-------------

Chętnych zapraszam na [do wyboru]:

teamspeak3: ts4yt.pl

skype: piranessi1

gg: 45805537

Edytowane przez ThePiranessi

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam ekipy, ludzi ogarniajacych na jakis serwer evo 8.6 lub tibie 7.6 itd :) Wymagania to sprawne mikro i jakis komunikator glosowy (skype, ts3 ,vt itd.)

Kontakt: GG 19205886

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam: Ekipy do stworzenia nietypowego naruto ots

Osób: 6/7

OTS: Dopiero notatnik zapelniony pomyslami

Na ots'ie nie bd profesji typu naruto itp leczy ninja healer ninja warrior ninja sense. Mam zamiar stworzyc ok.600 jutsu opartych na mandze. Kazda profesja bd miala mozliwosc wybrania natury chakry.

Kontakt: Pw / skype : marek.markowyy2

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

 

Jestem właścicielem servera i szukam chętnych (doświadczonych ludzi, którzy znają się na rzeczy) na zbudowanie nowego OTS bądź też zespawnowanie nowego świata na OTS-ie już działającym. Proszę o wiadomość na private message bądź też mailem. Parametry servera (ram, hdd, cpu) do omówienia. Proszę tylko o poważne wiadomości.

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)
MOCNY PROJEKT.

Szukam: Mapera/maperów i jedynie bardzo dobrego skryptera.
Osób: 1-2
OTS: Przewidywany start na przełomie czerwca/lipca.

Warunki: Indywidualne do ustalenia. Płatność od zlecenia.
Kontakt: GG 2282055 Skype [email protected]

Projekt z przerobionym klientem pod kątem nowych itemów, dodatkowych outfitów i trzecich addonów.
Exp: Nie duży żeby utrzymać ruch na OTSie. W okolicach x5-x10.
Mapa: Gigantycznych rozmiarów ale przejrzysta.
Wszystko będzie stało na mega dobrym poziomie, serwer do 800 graczy online.
W razie potrzeby przewidziane jest rozbudowanie serwera o jego kopie w taki sposób, że gdyby liczba graczy online zbliżała się do 700 (mało prawdopodobne) gracz będzie mógł zalogować się na bliźniaczy serwer i grać swoją postacią.
Serwery będą się wzajemnie wymieniać danymi w czasie rzeczywistym.
Po 3 miesiącach założona zostanie działalność gospodarcza dla Maperów i skrypterów oznacza to że uzyskają miejsce zatrudnienia.
Uprzedzam że projekty mogą istnieć tylko w jednym egzemplarzu który wraz z prawami do niego nabędę od
twórcy.

Edytowane przez Hyung
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam .

 

Szukam: Mappera/Skryptera/Osób chętnych do pogrania na ots ;]
Osób: Maper'ów- max 2./Skrypter'ów max 2 / Osób do grania na ots Nieskonczenie wiele ;]

OTS:Narazie ots niemam dlatego szukam ludzi jakis tam silnik sie znajdzie ;]

Kontakt: gg 3845034/ PW .

 

Ots moge postawic 8.10 badz inny

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Poszukuję ludzi do stworzenia serwera marvel heroes albo dragon ball. Jestem w te klocki naprawdę zielony ale chce żeby to był poważny projekt

Moje gg: 44329079

Opublikowano (edytowane)

Szukam:

1343857338-U369501.png


Szukam: skryptera, osób na OTS.
Osób: 1-2 Skryptrerów .
OTS: Nazwy na razie brak ale z wasza pomocą coś wymyślimy .
Kontakt: PW na mpcforum do mnie

W tedy sie dogadamy i podamy sobie namiary skype lub inne.

1343857338-U369501.png

 

Witam chce z przyjaciółmi założyć serwer ots o tematyce Bleach mało jest takich serwerów na razie planujemy wersje beta jeśli wszystko dobrze pójdzie zamierzamy rozbudować serwer

Mamy już mappera. Nie ukrywam ze jestem troche zielony w ots lecz posiadamy spora wiedzę informatyczna, zależy nam na kimś kto ma już jakieś doświadczenie. Mamy po 19 lat dostępni na skypie

Edytowane przez szczurekspo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...