Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem lub szukam ekipy na OTS


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 405
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Pomoge komus w ots co umiem i wzor

Wiek 17lat

gram w tibie od 7.6

mialem duzo otsow oraz bylem duzo razy godem na innych otsach

 

 

moge komus pomoc - reklamowac robic potwory, itemy nie raz skrypt ale to z google albo z moich silnikow albo poprostu dam silniki .D w mapach jest problem bo nei dziala mfc71,.dll

znam wszystkie koemndy goda

i jestem ogarniety :D

i moge zrobic stronke z np eventami i info o otsie albo z roznymi rzeczami

Edytowane przez proaser
Opublikowano

Poszukuję osób,które ogarniają pliki serwerowe OTS na 8.6 . Oczywiście po starcie serwera ranga współwłaściciel oraz GOD. Priv.

"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."


 


22976677062317285689.jpg


 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam:

Szukam: Administracji na ots 8.6 dobrze by było gdyby potrafiły pisać jakieś skrypty.
Osób: 2
OTS: weeDenia, Work in progres...

Kontakt: Gadu: 973804 Skype: your12371


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

SZUKAMY

Witam wszystkich!

Postanowiliśmy stworzyć niezależną Organizacje która będzie się opierała na pomocy potrzebującym.

O co chodzi? Juz tłumaczę. Serwery powstaną dla fanów tibi oraz innych anime lub ludzi kochający dobre RPG nie zapominając o naszym głównym celu jakim jest niesienie pomocy innym.Pieniądze zarobione przez serwer będą przeznaczone na jego utrzymanie (nie władzy), rzadkie konkursy dla graczy i przede wszystkim dla ludzi którzy ich potrzebują. Nie jest to w żadnym stopniu fake, każdy kto należy do organizacji ma prawo do podglądu Stanu konta itd. Chodzi nam o pomoc innym a zarazem reklame swoich umiejetności( Pixelart, Maper, Skrypter, Web master oraz wiele innych dziedzin). W kwestii reklamowania swoich umiejętności; każdy członek (jeżeli tego zechce) który wykonał np. daną grafike bądź skrawek mapy, skrypt - będzie pod nim podpisany.

płakać mi sie chce jak widzę gdy dajmy na to 9 letni chlopiec musi płacic za błędy dziadków, jedni przeczytają to i pomyslą "jakiś idiota" lecz nie...
Mam na imię Karol i wraz z całym teamem pragniemy pomagać innym ludziom oraz osobom ktore chcą coś osiagnąćale nie maja na to funduszy (przykadem sa dosyć solidne projekty gier napisanych w VB6 czy też na bazie tibi i nie mają na oplate serwera na 1 miesiąc ) i inne...

 

Do sedna sprawy.

 

Naszym pierwszym projektem jest Serwer Naruto o nazwie Naruto Shippuden Storm.

 

W tym składzie znajdują sie : 1 Skrypter (C++/Lua) 1 Skrypter (Lua) 1 Maper

 

W dalszym ciągu poszukujemy: (wartości podane w minimum)

Pixel art'owców >3

solidnych Maperów > 2

Skryptera > 1

Webmastera > 1

Pamiętaj! U nas nie ma limitu jeżeli chodzi o zespół, każdy będzie miał coś do roboty!

 

Chcesz być charytatywny? Nie masz na to pieniędzy? - Wystarczą twoje umiejętności!

 

Aby się skontaktować napisz tutaj, poprzez prywatną wiadomość bądz też na gadu-gadu nr: 1110148.

 

Strona naszej organizacji ruszy na dniach (maksymalnie może się to wydłużyć do 2.2.2014r)

Fan Page na facebooku tutaj.

 

 

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam.

Edytowane przez NSS Naruto
Opublikowano (edytowane)
Witam wszystkich , szukamy ogarniętego grafika do prac nad serwerem OTS o tematyce pokemon . Do zrobienia będą proste rzeczy , typu : startówka do klienta , grafiki na stronę główną oraz forum serwera itp . Coś o nas :


* Serwer jest przygotowywany przez nas od dłuższego czasu.

* Nie jest to lekko podrasowany gotowiec z neta . Znamy się na tym co robimy.

* Posiadamy własną mapę robioną od 0 (na chwile obecną waży ~75mb wiec jest olbrzymia).

* Posiadamy unikatowe systemy oraz questy.

* System rozgrywki jest zupełnie inny niż na pozostałych pokemon ots. Jedyne co łączy nas z innymi serwerami to występowanie pokemonów. ;P

* Typ serwera to RPG, na długie miesiące dobrej zabawy.



Co do wynagrodzenia za prace , na chwile obecną możemy zaoferować permanentny PACC w grze. Jeśli po starcie dalej będziecie chcieli współpracować możemy zaoferować "%" z zysków.




Jesteś zainteresowany ? Pisz priv na forum lub GG : 1103618
Edytowane przez .:WrednY:.

:mellow:  <_<  :)  <3  :angry:  :(  :unsure:  8S  o.O  -.-  :rolleyes:  :huh:  ^_^  :O  ;)  :P  :D  xD  B)  :ninja:

Opublikowano

Witam, zbieram ekipę!

Aktualne!

1343857338-U369501.png

Kilka słów o projekcie:

Wraz z kolegą planujemy stworzyć ots jakiego jeszcze nie było. Jesteśmy fanami uniwersum apokalipsy: gry, filmy, książki. Postanowiliśmy wiec stworzyć coś swojego.

Zdecydowaliśmy się na Tibie z kilku powodów. Sentyment do gry i łatwa dostępność.

Chcemy stworzyć ots z zombi, mutantów, gigantycznych robali masą szabrowników i wiele więcej.

 

Kogo szukamy?!

Szukamy wszystkich zainteresowanych naszym projektem od programistów do tłumaczy. Wiemy, że w dwie osoby nie damy radę stworzyć takiego projektu więc szukamy waszej pomocy! Poniżej podaję zwór zgłoszeniowy.

 

Wzór podania:

To jest ukryta treść, proszę

Mój kontakt:

gg: 24962244

Opublikowano

Zostanę: Maperem

1.Nick: Youros
2.Wiek: 11 Lutego kończę 18
3.Doświadczenie: Spore.
4.Staż w robieniu OTS:
Przy mapach siedzę już trochę czasu nie robię Kwadratów

5.Kontakt: Gadu:973804 Skype your12371


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Opublikowano

Szukam osób do nowej Gildii.


Zaczynamy gre na ots, który startuje w piątek o 17 (revana)


Wymagany TS3 oraz osoby po mutacji (wyjątek: mały piskliwy głos)


Kontakt na PW lub GG 10105662.


Opublikowano (edytowane)

Witajcie Szukam ekipy do stworzenia ots typu rpg (wlasna mapka) Duzy + jak osoby sa pelnoletnie.

 

 

 

Szukam:(Bardzo Dobrego) mapera i (swietnego)  skryptera
Osób: 3 osoby najlepiej 2 skrypterow i mapera

OTS: bedzie nosil nazwe 7-OT.
Kontakt: Priv lub Skype: krzysiekwitkowski1

 

potrzebne jest zaangażowanie ;)

 

 

oferuje serwer dedykowany.

Edytowane przez Krzysiek0962
Opublikowano

Szukam Ekipy do OTS'A 7.6

Jeżeli nie spełniasz tych warunków , nie pisz nawet podania  . 

- Minimalny wiek 15 lat.

- Kontakt GG .

- Staż gry (2 lata) .

- Wysłanie nam S's swojej pracy . 

 

Co mogę oferować , w zamian za pomoc? 

- Darmowy Pacc .

- W zależności od wykonanej pracy i ich efektów . Kilka % z Sms Shopu . * Sms Shop nie zostanie od razu dodany 

- Szybki kontakt 

- Współpraca

- I przede wszystkim dobra zabawa :)

 

Co będzie znajdować się na OTS ? 

* Własna unikatowa mapa ( mocno edytowana ) 

* Wiele mrocznych , tajemniczych Questów łatwych i trudnych 

* Własne expowiska 

* Wiele własnych systemów

 

Poszukuję osób które mi pomogą :) 

* Web Master 0/1

* Mapper 1/2

* Koder 0/1

* (jeden tutor) * 

 

Jeśli jesteś zainteresowany pisz na nasz e - mail  :

 

E - Mail  : [email protected]

 

 

 

Opublikowano

Szukam:witam szukam ekipy do zrobienia pokemon ots mam już silnik i clienta potrzebuje kogoś kto zrobił by kilka nowych rzeczy i trochę poprawił mapę
Osób: 2-3

Kontakt: gadugadu 198054

Jeśli nic nie umiecie proszę nie pisać

Opublikowano

Witajcie.

Szukam grafika do projektu Ots Post apokalipsa (Fallout, Stalker itp.).

Grafik będzie miał za zadanie tworzyć przedmioty i potworki.

Jeśli ktoś dopiero zaczyna zabawę z pixel artami też może się zgłosić, liczą się chęci.

Kontakt: gg 24962244

Opublikowano (edytowane)

Szukam:  Mapera/Grafika/Skryptera

 

OTS o tematyce naruto pod tibię 8.54

 

Link:  sabaku.no-ip.biz    < zastanawiam się nad nową nazwą i ulepszeniem nieco bardziej acc.

 

Kontakt : GG> 49784034

 

e-mail: [email protected]

 

 

Co wymagam : 

 

wiek:

 

doświadczenie:

 

i jakieś przykładowe prace :

Edytowane przez shadownbrocks
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)
Szukam: Hostera

 

Osób:1

 

OTS: Jest to pokemon OTS tibia 8.54

 

Kontakt: GG 7158835


 

Krótki opis: serwer wkrótce powstanie dopracowuje mapkę i catch pokemonów. Jeżeli znajdzie się jakiś ochotnik pisać na gg lub e-mail

a na pewno się dogadamy.

Edytowane przez sektor2
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, z powodu narastającej ilości tematów na temat szukania ekipy na OTS, postanowiłem stworzyć oficjalny, jedyny temat. Wszystkie takie prośby proszę pisać tutaj, tylko i wyłącznie. Wszystkie inne tematy, o takiej zawartości będą zamykane i usuwane do kosza. Bardzo bym prosił o stosowanie się do wzoru.



 

Szukam:

 

1343857338-U369501.png


Szukam:PROFESJONALNYCH REKLAMATOROW.
Osób: 2-3.
OTS: ots ma dobrą reputacje.

Kontakt: GG : 828399.

 

1343857338-U369501.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!


Zostanę maperem.


Imię: Jakub


Wiek:16 lat


Zajmuje się tym kilka ładnych lat i chciałbym dodać, iż to zajęcie sprawia mi bardzo dużo radości, ponieważ bardzo lubie tworzyć nowe mapy lub przerabiać inne.


Wzamian oczekuję GM'a.


Proszę pisać na PW.


Czekam na propozycje.

Opublikowano

Szukam:

 

1343857338-U369501.png



Szukam: Doradcy w sprawie cen oraz jakości różnych dedykowanych serwerów. Ponadto poszukuje osoby która wprowadziłaby mnie w świat stawiania OTS na serwerach dedykowanych. Od siebie oferuję pewną pozycję w administracji serwera oraz udział w zyskach z SMS shopu.
Kontakt: Gadu-gadu : 2329092, PW bądź skype kasin.dziadzia

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Szukam:

 

1343857338-U369501.png


Szukam: Testerów
Osób: kilkanaście .
OTS: POKEMON OTS INNOWACYJNY INNY OD WSZYSTKICH.

Kontakt: GG : 1103618.

DODATKOWE INFO : Witam Szanowne grono trenerskie! Szukam testerów do powstającego serwera Pokemon.

 
Serwer przygotowywany jest już od kilku miesięcy. Wszystkie funkcje oraz system rozgrywki zostały zaprojektowane przez naszych programistów. Mapa również tworzona jest od zera. Systemy bazują na GBA oraz NDS, natomiast questy na anime.
 
Wymagamy umiejętności nieracjonalnego i kreatywnego myślenia. Jak już wcześniej wspomniałem, nasze systemy pisane są od zera, tak więc by testy miały jakikolwiek sens trzeba będzie naciągnąć skrypty do granic możliwości. Jeżeli masz ciekawe pomysły typu "złapanie samego siebie w pokeballa", to właśnie Ciebie potrzebujemy. Napisz pw lub zostaw swój nr GG w poście - odpowiemy. Moje GG 1103618 .
 
Każdy tester otrzyma wynagrodzenie w postaci premium account oraz rangi Testera w momencie startu serwera. Będziemy potrzebować również ludzi do supportu. Na tych stanowiskach widzielibyśmy osoby które będą wykazywać inicjatywę podczas testów serwera. Po zakończeniu testów dla wyróżniających się osób zostaną złożone indywidualne propozycje współpracy na różnych stanowiskach, z możliwościami awansów. Mile widziane będą również osoby z talentem graficznym, gdyż nadal wolne są posady „grafików-pixel artystów”.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...