Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PIXELCRAFT[64 SLOTY][GILDIE][MCMMO][SURVIVAL+FRAKCJE][NON-PREMIUM]


Vep

Czy podoba Ci się serwer?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie zabijają ci na spawnie, hymm ciekawe ? A może dlatego że to Survival ? Mamy 3 Moderatorów którzy dosłownie cały czas wam odpisują ;)

 

Zapraszam na forum !

Przygotowaliśmy dla was 2 Eventy !

 

 

Spawn to spawn tam chyba nie powinno się zabijać no nie?

Nie bądź lamus daj mi +'sa :)

animals.png

Opublikowano

No ale ja chcialbym dokladniej wiedziec co daje ten plugin... A itemy zniknely mi 2 razy wiec to bylo po 2 relogu :/ a i przydloby sie naprawic tagi przed nickiem bo nie sa kolorowe itp ale to Wam juz pisalem w grze

Opublikowano

Wszystko zostanie naprawione ! :)

Dajcie nam kilka minut, błędy pojawiły się dopiero teraz

nie wiedzieliśmy o nich ;(

 

INFO

Server OFF,

Hosting padł z przeciążania :/

Wracamy za kilka minut

r718w5.png

Ludzie używajcie Alt'a, bo chyba jest różnica w tym czy robimy komuś "łaskę" czy "laskę"

:)

Opublikowano

Wszystko zostanie naprawione ! :)

Dajcie nam kilka minut, błędy pojawiły się dopiero teraz

nie wiedzieliśmy o nich ;(

 

INFO

Server OFF,

Hosting padł z przeciążania :/

Wracamy za kilka minut

 

Chyba nie udany start :)

Nie bądź lamus daj mi +'sa :)

animals.png

Opublikowano

Niestety juz 3 nie udany ;(

Tym razem miało być wszystko zapięte na ostatni guzik ;(

Niestety błędy wyszły w praniu :(

r718w5.png

Ludzie używajcie Alt'a, bo chyba jest różnica w tym czy robimy komuś "łaskę" czy "laskę"

:)

Opublikowano

Niestety :/

Jest niedziela !

A to ze spalił się Ram to nie nasza wina !

r718w5.png

Ludzie używajcie Alt'a, bo chyba jest różnica w tym czy robimy komuś "łaskę" czy "laskę"

:)

Pasjonat
Opublikowano

3 raz fail to jest jednak wasza wina ;/

Nie wiesz co się wydarzyło to nie możesz obwiniać nas :) Teraz to jest problem ze strony hostingu.

1336249565-U623110.png

 

Wartością człowieka jest umiejętność korzystania z google

Opublikowano

Nie wiem pogadajcie z innymi admami serwerow moze oni wam powiedza jaka jest najlepsza maszyna?

Pasjonat
Opublikowano

Hosting jest dobry, zapewniam Was, akurat teraz napotkali jakiś błąd.

1336249565-U623110.png

 

Wartością człowieka jest umiejętność korzystania z google

Opublikowano

Czyli oficjalnie to koniec serwera tak? nie będzie 2 (4) startu?

 

oh a naprawa to kwestia kilku dni tak? :)

Pasjonat
Opublikowano

Nie czekamy, aż naprawi to hosting, i to nie jest kwestia kilku dni :)

1336249565-U623110.png

 

Wartością człowieka jest umiejętność korzystania z google

Opublikowano

Ja oficjalnie informuje o odejściu mojej osoby od Teamu !

Jest już 3 Fail ! Niestety tylko ja i moderatorzy pracujemy, sopher cały czas gdzieś jest -.-

3 razy się starałem ale niestety dalej nie mam już sił :/

Odchodzę :)

 

PS - Hosting jest bardzo dobry, zobaczcie sami :

http://hosting.pixelteam.net/

r718w5.png

Ludzie używajcie Alt'a, bo chyba jest różnica w tym czy robimy komuś "łaskę" czy "laskę"

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...