Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HerinMt2[Pl][Dedyk]


HerinMt2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dedyk.png

 

 

parametry.png

 

cpu.png

Intel Bi XeonE54052x 2x 2.00 GHz

 

ram.png

Pamięć operacyjna 8 GB

 

net.png

Łącze 100 Mbps

 

linki.png

 

web.png

http://herinmt2.pl/  lub   http://brajan.hostpage.pl/

reg.png

http://herinmt2.pl/index.php?s=register

klient.png

http://herinmt2.pl/index.php?s=download

rank.png

http://herinmt2.pl/index.php?s=rankings

is.png

Gadu gadu 43153081

ip.png

Zabezpieczone

status.png

Na stronie

pl.png

Brak

skan.png

Brak

 

 

info.png

 

npc.png

pre_1336480102__had.jpg

 

start.png

73772686463609635167.jpg

 

ulepszacze.png

Na epickie

 

exp.png

450%

 

drop.png

450%

 

yang.png

450%

 

video.png

http://www.youtube.com/watch?v=UqjMCjiPy5E

 

Otwarta.png

 

kontakt.png

Support / TeamSpeak3 / Forum

 

 

team.png

 

[GA]BrajanQ

 

 

[Technik]PatrykoS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

autor.png

 

73092127537251711509.png

 

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwera nie polecam.

Grałem z godzinę i odechciało mi się.

Dzieci które lubią serwery pod zysk, gdzie jest noobstwo niezliczone mogą zagrać, bo to będzie w sam raz coś dla nich.

ODRADZAM.

68g0na.jpg

By Skipp3R

Opublikowano

Serwera nie polecam.

Grałem z godzinę i odechciało mi się.

Dzieci które lubią serwery pod zysk, gdzie jest noobstwo niezliczone mogą zagrać, bo to będzie w sam raz coś dla nich.

ODRADZAM.

 

 

musisz dwa razy pisać to to samo (we wcześniejszym temacie to samo napisałeś)

 

@topic

 

serwer jest bardzo cienki (przynajmniej prezka), zróbcie porządną prezentacje

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Jeśli popełniłem jakiś grzech surowo karany to przepraszam. Ale nie obużaj się tak.

68g0na.jpg

By Skipp3R

Opublikowano

szykuje sie serwer pvp ^^ juz pobieram

#karaczanmoimbogiem

 

Opublikowano

Podaj bony

PC : R9 280X | I5-3350P | B75M-PLUS | G.SKILL 8GB 1600MHz | ZALMAN Z9 PLUS | HDD 1TB 80GB

2 PC : X4 955BE OC 4,0GHz | HD6850 1GB | GIGABYTE GA-880GM-UDH2 | PATRIOT 2x4GB 1866MHz | HDD 1TB | IBOX ORION 910A

3 PC :

PROGRAMOWANIE : MACBOOK PRO 13" 2015

SPRZĘT : BENQ ZOWIE XL2411 24" | ZOWIE FK1 | HypperX Alloy Elite | M12 MAXI | HD9999 | ZALMAN ZM-MIC1

Opublikowano

Serwer bez sensu dla ludzi którzy nie umieją expić zrobisz eq full pvp czyli 1-2 dni zrobisz pvp i następny serwer/postac

Opublikowano

Witam serwa nie polecam -1/10 gm to cham daje bany jak ktos wyrzuca bodzie na ziemie heh tak mi powiedzial item shop hahaha daja kody na SM do pl jak wyslesz masz eq za 11zl daja 250lv hahah zalosne... nie polecam wejdziesz na serwa i nic nie zrobisz bo koledzy gm,a jada na wolnym a sam SGMManiek daje bany jak sie napisze spadaj dzieciaku albo wyrzuci sie bodzia na zemie a dropia zamiast 5bonu...sciagnjesz zmarnujesz czas na download..

Opublikowano

Serwer PvP i pod zarobek.Powdzicie teraz 1 serw ktory jest bez IS(pozadnego i drogiego IS) i stoi chociarz 2 miesiace,

Opublikowano

Witam serwa nie polecam -1/10 gm to cham daje bany jak ktos wyrzuca bodzie na ziemie heh tak mi powiedzial item shop hahaha daja kody na SM do pl jak wyslesz masz eq za 11zl daja 250lv hahah zalosne... nie polecam wejdziesz na serwa i nic nie zrobisz bo koledzy gm,a jada na wolnym a sam SGMManiek daje bany jak sie napisze spadaj dzieciaku albo wyrzuci sie bodzia na zemie a dropia zamiast 5bonu...sciagnjesz zmarnujesz czas na download..

Nie zgadzam sie z tobą chyba za krótko na serwie grałeś albo wogule nie grałeś owszem są dzieci i noby jak na kazdym serwie Gm nie daje bana za wywalenie bodzia na ziemie.

Serwer moim zdaniem jest fajny wymaga trochę dopracowania,ale wszystko w swoim czasie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...