Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HerinMt2[Pl][Dedyk]


HerinMt2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten server to totalne dno ban za wulgi perm. za wyzwiska perm . za wywalenie itemki ban na tydzien . za napisanie cos zlego na wolaj na temat serva perm . i ten cennnik na gg admina omg... zrobil serv by tylko miec z niego kase . nie polecam 1/10

LubiePvP <3333333333

 

LoveSex Rekrut tylko z ts :)

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Za wywalenie pojedynczego itema nic nierobia, ale jesli wywalasz specjalnie np po 1yang zeby zamulic m1 to daja bana,ale tylko za to.

Cennik faktycznie za wysoki.Dobrze że sa bany za wulgi i wyzwiska na innych serwach gówno by z tym zrobili,a tu przynajmniej cos chcą z tym robic.Serwer moze faktycznie zrobiony pod kase,ale jeśli uiesz grac to i bez is mozesz byc top1

Opublikowano

Serwer nie nadaje się wbiłem i po 20 minutach się znudził .

Lagi + nie ogarnięty serwer = nie polecam

joker%20sygnatura.jpg

 

Moje Wideo poradniki :

 

http://www.youtube.com/watch?v=GxIE_-D48Mo&feature=plcp

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=STxO41rFQus&feature=channel&list=UL

 

Opublikowano

Nie Polecam [GA]BrajanQ to konkretny kretyn tak samo jak [sGM]Maniek z ich strony 0 pomocy robia restarty przy których znika eq, napoczątku piszą normalnie, a jak juz powiesz o co chodzi 0 kontaktu z nimi, nie poleca.. Syf , Syf i jeszcze raz Syf ..... do dupy z taką robotą !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Nie Polecam [GA]BrajanQ to konkretny kretyn tak samo jak [sGM]Maniek z ich strony 0 pomocy robia restarty przy których znika eq, napoczątku piszą normalnie, a jak juz powiesz o co chodzi 0 kontaktu z nimi, nie poleca.. Syf , Syf i jeszcze raz Syf ..... do dupy z taką robotą !!!!!!!!!!!!!

 

Nizowo na wszystkie pytania odpowiadamy , a jak nie mamy czasu to pisz na support herinmt2.pl/support

 

Co do wyłącznia serwera to zwiększałem drop , bo stekaliście iż drop skrzynek jest za mały...

 

Znika eq ? Przed kazdym resetem pisze chociaż jedna osoba iż robimy , rób SS i jeżeli coś Ci zniknie oddamy Ci to w 100%.

 

 

 

Eq z navi ? czyżby ? podaj mi chociaż jeden dowód z itemem navi a zamknę cały serwer.

Opublikowano

panie up. serwer jest do bani, lecz jesli mam odpowiedziec na twoje pytanie to za spota po 50 procent , tylko ze all spoty zajete.

powody zeby nie grac to : znajomi dostali bana za napisanie ze serwer jest do dupy... serwer pod zarobek bez IS w chu... sie musisz meczyc dropiac ulepszacze, laaaaaaaaagi , znajoma kupila 250 lv, sama mi przyznala na GG.

e84026c7f5e6bcf5e94591e.png

Opublikowano

mam na dzieje ze na tym serwie nie bedzie nie wiadomo jakich zbroi albo broni np. czerwona stal albo miecz który ma 2metry a wygląd sprawia ze chce się zygać

tcul.jpg

Opublikowano

Odradzam serwa pisałem w poprzedniej prezce ale została wyczyszczona serw pod IS !! iapx.jpg

 

Bez kitu serwer to DNO

tcul.jpg

Opublikowano

Haha tak jak było mówione serw postoi 3-4 dni z full eq w IS a jak Team nabije sobie kasy to OFF......

 

O co ci chodzi neonie co ? Serwer jest cały czas online...

Opublikowano

Dobra macie tutaj clienta , ledwo kto pewnie bd umiał ściągnąc... i launchera

 

Client :

http://speedy.sh/SUDZb/HerinMt2.rar

Uwaga ! wymagany launcher do clienta.

 

Launcher :

http://speedy.sh/79SuP/HerinMt2-Launcher-15.05.2012.rar

https://www.virustotal.com/url/aaada5fa5ecf2f768a61a1820b880f1deac264e0f86573ba35eb30b81dcbd1a3/analysis/1337084278/

Opublikowano

Nizowo na wszystkie pytania odpowiadamy , a jak nie mamy czasu to pisz na support herinmt2.pl/support

 

Co do wyłącznia serwera to zwiększałem drop , bo stekaliście iż drop skrzynek jest za mały...

 

Znika eq ? Przed kazdym resetem pisze chociaż jedna osoba iż robimy , rób SS i jeżeli coś Ci zniknie oddamy Ci to w 100%.

 

 

 

Eq z navi ? czyżby ? podaj mi chociaż jeden dowód z itemem navi a zamknę cały serwer.

 

Słuchaj zerowcu było 5 resetów jednego dnia ani razu nie pokazał sie komunikat żeby robić ss i Ty mi jeszcze pierdolisz że byłeś zajety czym ? biciem na wolnym haha ten twój serwer to dno i wodorosty więc pogódź sie wkońcu z tym . Nie polecam Syf!

Opublikowano

Serwer na jedną nocke:P

 

W od 22 do 5rano wbilem 224lvl i zrobilem eq. Mozna sie na nim rozerwac;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...