Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.2.5][Wojny gildii][Survival][150 slotów][McMMo] Serwer BattleCraft zaprasza do Siebie !


PanEnderman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ktoś lubi 100% survivalu + gildie to dobrze trafił

Adminstracja ogarnięta polecam wszystkim

Wbijajcie na serwer bo naprawde warto!

o5qcy9.png
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak ktoś lubi 100% survivalu + gildie to dobrze trafił

Adminstracja ogarnięta polecam wszystkim

Wbijajcie na serwer bo naprawde warto!

o5qcy9.png
Opublikowano

ak ktoś lubi 100% survivalu + gildie to dobrze trafił

 

Adminstracja ogarnięta polecam wszystkim

 

Wbijajcie na serwer bo naprawde warto!

o5qcy9.png
Opublikowano

No - wielki bijacz dla administracji, że zrobiła aż tak dobry serwer. Zajebiście ludzie! Ogarnięta administracja, pluginy i (dziwne) gracze! Pluginy dobrane do serwera, nazwa i prezentacja dobra.

Polecam.

Opublikowano

Wszytsko fajnie ale... za co dostałem bana? Kucam na obsie aż tu nagle perm!

 

No bo miałeś kill aurę. Myślałem, że jakaś podszywka. :s

Opublikowano

J

ak ktoś lubi 100% survivalu + gildie to dobrze trafił

 

Adminstracja ogarnięta polecam wszystkim

 

Wbijajcie na serwer bo naprawde warto!

o5qcy9.png
Opublikowano

Zakos112 przestań spamić bo wszyscy potrafią zobaczyć jedną i tą samą nazwę użytkownika , to gracze mają oceniać server a nie admini/ktos wynajęty przez nich...

 

 

@zeby nie było offtopu

Chce zagrać na tym servie ale już gra tam brat a z powodu pluginu nie mogę zarejestrować konta bo już jedno jest na tym IP , ujdzie jakoś to załatwić?

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Nie polecam serwa dostałem bana za to ze ktos rzucal potami na spawnie to ja dostalem bana

Jak szukacie serwa na dluzej to nie ten!

 

Nie polecam serwa dostałem bana za to ze ktos rzucal potami na spawnie to ja dostalem bana

Jak szukacie serwa na dluzej to nie ten!

 

Nie polecam serwa dostałem bana za to ze ktos rzucal potami na spawnie to ja dostalem bana

Jak szukacie serwa na dluzej to nie ten!

o5qcy9.png
Opublikowano

Nie polecam serwa dostałem bana za to ze ktos rzucal potami na spawnie to ja dostalem bana

Jak szukacie serwa na dluzej to nie ten!

 

Nie polecam serwa dostałem bana za to ze ktos rzucal potami na spawnie to ja dostalem bana

Jak szukacie serwa na dluzej to nie ten!

 

Nie polecam serwa dostałem bana za to ze ktos rzucal potami na spawnie to ja dostalem bana

Jak szukacie serwa na dluzej to nie ten!

 

Jacku:

 

1. Dostałem dowody, że ty też rzucałeś potkami na spawnie.

2. Przeklinałeś

3. Obrażałeś

4. Spamowałeś

 

I czego oczekiwałeś? Oklasków? To, że nie potrafisz udowodnić czyjejś winy to nie moja wina. Do tego żądasz bana bez dowodów. Argumentowanie braku dowodów tym "że screeny mi się usunęły" to naprawdę śmieszny powód.

 

Pozdrawiam.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...