Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HerinMt2[Pl][Dedyk]


TwisT™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystko okey, zarejestrowałem się. Teraz ściągam clienta, tylko trochę szkoda że taka nie duża prędkość pobierania, ale już lepsza niż pobieranie z np: hellshare po 100-150kb/s ;]

Opublikowano

Mi się serwer nie podoba grałem na becie gm dawał all 250 eq itp tylko zaprzyjaznionym a reszcie nie proste nie polecam !

Opublikowano

Jezeli macie problem z założeniem konta wypełnijcie pola tak jak ja podałem niżej.

 

 

Login: 8-16 Znaków Tylko a-Z,0-9

Hasło: 8-16 Znaków Tylko a-Z, 0-9

E-mail max 40znaków

Kod usuniecia postaci 7 Znaków

Coptcha taki jaki jest po prawej stronie na Obrazku

"Człowiek jest Twórcą samego Siebie"

Opublikowano

Odradzam, GM: "Nie ma 6/7bon"

Ludzie maja 6/7 bon wartość ataku +500 :>

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Odradzam, GM: "Nie ma 6/7bon"

Ludzie maja 6/7 bon wartość ataku +500 :>

 

Podaj mi dowód z tym , że ktoś posiada 6/7.

 

Jeżeli nie potrafisz zrobić ekwipunku to przestań kłamać.

 

 

Brak dowodów = nie masz co pisać.

Opublikowano

Dobra herin nie pier*** tylko zrób to o co poprosiłem na forum. Serwer żenada odradzam.

68g0na.jpg

By Skipp3R

Opublikowano

H@ olewa wszystko (Brajan)

 

Na skype obraża mi " z dupy " podczas zwykłej pogawędki .

Dostałem bana na Ts'ie na zawsze , z powodem : "Bo tak"

Admin jest niemiły oraz niekulturalny .

Serwer odradzam z powodów w/w.

 

To co napisali userzy powyżej , to prawda admin rozdaje itemy wybonowane z włożonymi kd +6.

Sam jestem świadkiem , bo dał mi żala 61 sr z wszystkimi kd i bonami...

 

Tyle na temat serwera.

bez linków

Opublikowano

Świetna prezentacja. Jutro zasysam clienta i wbijam do Shinsoo - G0LD3N.

 

Ale uzupełnij prezentację m.in. o ulepszacze, przykładowy drop, expowiska.

Opublikowano

H@ olewa wszystko (Brajan)

 

Na skype obraża mi " z dupy " podczas zwykłej pogawędki .

Dostałem bana na Ts'ie na zawsze , z powodem : "Bo tak"

Admin jest niemiły oraz niekulturalny .

Serwer odradzam z powodów w/w.

 

To co napisali userzy powyżej , to prawda admin rozdaje itemy wybonowane z włożonymi kd +6.

Sam jestem świadkiem , bo dał mi żala 61 sr z wszystkimi kd i bonami...

 

Tyle na temat serwera.

 

Po pierwsze nawet Cie nie znam , po drugie nawet nie grałeś na serwie po twoim loginie sprawdziłem.

 

A po za tym nizowo lista banów TeamSpeak3 jest czysta...

Opublikowano

UP max lvl 250 więc masz do wbicia 151lvl .... do tego widziałeś system ulepszania ??? pewnie sa potrzebne ulepszacze więc jest co robić !!!! Na serwa na razie nie wbije po komentarzach z Eq z navi.

Opublikowano

UP max lvl 250 więc masz do wbicia 151lvl .... do tego widziałeś system ulepszania ??? pewnie sa potrzebne ulepszacze więc jest co robić !!!! Na serwa na razie nie wbije po komentarzach z Eq z navi.

 

Czy hwang kupiony za 7zł z HP 10k i 250def to eq navi ?

 

Zbroje hwang na 250 posiadają po 30k HP...

Opublikowano

@2xUP To dobrze, że nie wbijesz bo serwer to dno.

GA Pisał coś takiego.

Zapraszam do is'a.

Czyli wychodzi na to, że chce on zarobić na ułomnych dzieciach.

68g0na.jpg

By Skipp3R

Opublikowano

Czy hwang kupiony za 7zł z HP 10k i 250def to eq navi ?

 

Zbroje hwang na 250 posiadają po 30k HP...

 

 

Nie twierdze że na twoim serwie jest Eq z Navi LECZ po przeczytaniu komentarzy mam Prawo zdecydować czy zagram na serwie czy nie, a że przeznaczeniem tego forum jest wyrażanie swoich opinii o serwach itp to też się wypowiedziałem że " na razie" nie zagram jak się wyjaśni to "może " wbije.

Opublikowano

@2xUP To dobrze, że nie wbijesz bo serwer to dno.

GA Pisał coś takiego.

Zapraszam do is'a.

Czyli wychodzi na to, że chce on zarobić na ułomnych dzieciach.

 

Masz dowody ? Nie ?

 

Więc ogarnij... i przestań kłamać.

---------------------------------------------------

Nie twierdze że na twoim serwie jest Eq z Navi LECZ po przeczytaniu komentarzy mam Prawo zdecydować czy zagram na serwie czy nie, a że przeznaczeniem tego forum jest wyrażanie swoich opinii o serwach itp to też się wypowiedziałem że " na razie" nie zagram jak się wyjaśni to "może " wbije.

 

Jeżeli by powiedzieli , że wygrali 50tyś PLN to też byś uwieżył im ?

 

Zagraj to sam zobaczysz.

 

hubi na forum napisał bym usunoł mu konto , a w grze otrzymał bana za wulg.

 

DeVe następnie otrzymał bana za próbę włamania się do navi co nawet mu się nie udało.

Opublikowano

 

 

Jeżeli by powiedzieli , że wygrali 50tyś PLN to też byś uwieżył im ?

 

Zagraj to sam zobaczysz.

 

hubi na forum napisał bym usunoł mu konto , a w grze otrzymał bana za wulg.

 

DeVe następnie otrzymał bana za próbę włamania się do navi co nawet mu się nie udało.

 

 

Mam własny rozum więc sam oceniam co jest prawdą ,a co nie więc ode mnie zależy w co uwierzę. Grałem na dużej ilości serwów i spotkałem się z GA/HA/GM którzy sprzedawali eq z Navi więc wole poczekać do wyjaśnienia bo pobieram FreeBSD i nie chce bardziej zamulać łącza , poza tym ItemShop przez GG ?? Ciekawe......

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...