Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HerinMt2[Pl][Dedyk]


TwisT™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

trzymam cię za słowo 5min ; ] 18.22 do 18.27 ma strona być on

beznazwywm.png
Opublikowano

Ludzie piszecie Daj więcej w prezce itd...

Wejdz i zobacz sb a nie !

Tą prezke dali tylko po to żeby wam powiedzieć że jest ten serwer a nie jakoś "Pięknie opisać" !

Warum.pl !

Opublikowano

18.27 ma być on !

 

PROSZE O STRONE ON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAK JAK KAŻDY TUTAJ ! ; ]

 

STRONA ON !

beznazwywm.png
Opublikowano

niema sam client ściagający się 30min i 60% ..

beznazwywm.png
Opublikowano

Gdzie patcher ? ..

 

No własnie to dajcie patchera

Daj plusika dla mnie poczebujemy dla biednych dzieci :) Uciesz je

Opublikowano

450mb na 627 jeszcze troche ! !!!

nie spamujjjj !!!!

yyy mam pytanie wy tez macie problem z rejestracja ? jak wypelnie wszystkie pola i klikne rejestracja to mam cos takiego

 

Registrierung fehlgeschlagen: Der Account existiert bereits.

Alle Felder sind Pflichtfelder und müssen ausgefüllt werden.

przetlumaczone

Konto stworzone z powodzeniem. Możesz zarejestrować się teraz.

 

Wszystkie pola są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

e84026c7f5e6bcf5e94591e.png

Opublikowano

kocisz

Napisano dziś, 18:37

Pijawka II

  • photo-thumb-462704.jpg
  • Members
  • bullet_black.png
  • 53 postów

  • Gadu Gadu:32149113
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:dziewczyny ;p gry ;/

  • Czas Online: 2d 1h 17m 52s

snapback.pngUżytkownik Xileo dnia 12 maj 2012 - 18:35 napisał

 

450mb na 627 jeszcze troche ! !!!nie spamujjjj !!!!

yyy mam pytanie wy tez macie problem z rejestracja ? jak wypelnie wszystkie pola i klikne rejestracja to mam cos takiego

 

Registrierung fehlgeschlagen: Der Account existiert bereits.

Alle Felder sind Pflichtfelder und müssen ausgefüllt werden.

przetlumaczone

Konto stworzone z powodzeniem. Możesz zarejestrować się teraz.

 

Wszystkie pola są obowiązkowe i muszą zostać wypełnione.

yu spamujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZE SIE ZAREJESTROWAC NIE MOZESZ!Serwy meti

beznazwywm.png
Opublikowano

Gralem na tym serwie wczesniej. I o to jest pytanie : Czy serwer bedzie padal tak jak wczesniej? Jesli nie to zagram ; )).

imper.png
Opublikowano

niestety bedzie padał ;//bo niechcesz dac 50zl

beznazwywm.png
Opublikowano

Omg... Nawet Reje Nie Potrafia Dobrze Zrobic....

 

I jak oni chca miec ludzi na servie...

Sadzić, palić, zalegalizować!

k321pe.jpg

Sygna By TheMiz

 

czy wiesz że 99% idiotów czyta ten tekst z ręką na myszce. Nie zdejmuj za późno.

 

1.Jesteś na internecie

2.jesteś na moim profilu

3.czytasz

5.nie zauważyłeś że nie ma punktu nr 4.

6.Właśnie to sprawdzasz

7.Śmiejesz się

I jeszcze coś...

Sześć prawd w twoim życiu:

1) Językiem nie możesz dotknąć każdego twojego zęba

2.Jesteś idiotą, bo właśnie to sprawdziłeś

3.Prawda pierwsza to kłamstwo

4.Teraz się śmiejesz, bo jesteś idiotą

5.Zaraz wkleisz to na swój profil

6.Uśmiechasz się, bo się cieszysz,ze następni będą tak samo głupi jak ty

 

W tej chwili w Polsce

1,5 mln ludzi śpi,

1,1 mln ludzi pracuje

2,8 mln ludzi je,

a 1 debil siedzi i czyta mój opis...

GRATULACJE !

 

 

 

 

 

Daj --- ^^:D

Opublikowano

REJESTRACJA SERWA NIE DZIALA !!!!!!!!!!!!!!!!! PISZE WYPELNIJ OD NOWA BUG !

beznazwywm.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...