Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Harry Potter School PL - Magia w Minecraft [Dedyk] [24/7] [No-WL] [Non-P]


cygan92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trochę dziwny ten serwer ;/

Pograłbym ale dostałem bana za to że zapytałem się czemu 2 odpowiedzi są dobre. Powinniście napisać że tak nie można. ;/ . Niestety ale nie będę grał ponieważ mnie to zniechęciło. A szkoda bo serwer super się zapowiadał :(

3jen.png

Uploaded with ImageShack.us

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

YYY... jaki przedmiot był uczony w hogwardzie? astronomia. odpowiedzialem tak i co BAN na 3 h WTF co to ma byc. wudaje mi sie ze serwer bedzie spx ale nie wiem za co dostalem bana bo histroia latania na pewno nie była uczona :/ Prosze o odbanowanie: nick GoToHeaven123

480d22ad23a4ad0dda1394147f7853ba.jpg <------Zbieram diaxy ;D klikajcie!!!

Opublikowano

Kurde zmięcie tego bana na 15/30 min bo to bez sensu ja bardzo chce pograć ale nei mogę bo nie znam się jakoś super na rp grałem ale nie na tyle żeby odp: o to jest OOC ;O

Prosze o ub : DaMMiANoo

3jen.png

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

NO JAPIERDOLE CO ZA ZJEBANE SHIT 6 GODZIN CZEKAŁEM ŻEBY WRESZCIE PRZEJŚĆ TEN TEST ZROBIŁEM BŁAD DOSTAŁEM BANA WCHODZE I CALY CZA ZNAJDUJE SIE W TYM SAMYM MIEJSCU I ZNOWU BAN NA 3 GODZINY TO JEST CHORE ! ;X

3jen.png

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Prosze o UB. Gdy ostatnio odpowiedzialem zle to dostalem bana lecz nie tepnelo mnie na poczatek. A teraz jak wszedlem to nie bylem na poczatku i musialem znowu nacisnac tabliczke zeby wrocic i dostalem znowu bana.

Opublikowano

Dziwne ... weszłam na Server, no i w wyborze zadań wybrałam opcję nie. Klikłam "Teleport na spawn" ale przez 30 sec nic się nie stało. Klikam 2 raz i nagle wyrzuca mnie z Servera i napis"Ban na 3h"Co to ma być?! Mój nick : CookiesMonster.

mca.png

Opublikowano

3h od bana minęły, a ban nadal jest :(

Mój nick Veneficium.

 

Uprzejmie proszę o odbanowanie ręczne.

 

//EDIT

 

Jednak system czasowego bana działa bez zarzutu. To mój zegarek źle chodził i mnie odbanowało.

Niestety 3 pytania później znowu ban :D

 

mam nadzieję, że do wieczora uda mi się przejść ten diabelski test.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

No to chyba administracja sobie jaja robi. W jednym pytaniu dali podpuche i poprawna droga to zła odpowiedź. Nie będę czekać 3h żeby wejść na tą dziecinade...

Opublikowano

Lol, po banie jestem zamiast na spawnie w ślepej uliczce z tabliczką "ponoć teleportującą" i banującą.

Dlaczego nie jestem na spawnie?

Możecie to naprawić?

 

Nick w grze: Veneficium

 

/ EDIT

 

Tym razem znowu "się zbanowałem" i wróciłem poprawnie na spawn. Naprawcie prosze ten bug.

 

Pozdrawiam

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Co do serwera. Mapa 2/10.

Zamek 5/10

Nic specjalnego.

 

Jeśli jesteś PSYCHOPATĄ to ten serwer jest dla Ciebie.

W przeciwnym wypadku możesz drogi graczu jeszcze niczego nieświadomy utracić swoje zdrowie psychiczne po spotkaniu z pewnymi osobami będącymi tam moderatorami).

 

Tak więc... Wchodzisz na własną odpowiedzialność.

Co do pytań na ucznia to z tych co pamiętam:

 

- Główny Bohater = Harry Potter

- Przedmiot nie uczony w hogwarcie = historia latania

- Ile dzieci miała ta banda rudzielców = 7

- Co to jest to OOC czy OCC = odpowiedz po prawej ze nie dotyczy RP

- Czy są Creepery - NIE !

- Jak się przedstawiasz komuś to ( jakieś tam powitanie i co ważne IMIĘ I NAZWISKO NA SERWERZE a nie nick)

- Przyjaciele bliznowatego - Obie odpowiedzi poprawne

 

reszty nie pamiętam.

To tyle.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Serdecznie, zapraszam na serwer!

Administracja jest niewiarygodnie oganięta, pluginy idealnie dobrane, baza zgrana z serwerem.

Strona głowna,wiki,forum itd...

Jedyny taki w Polsce. :)

dxbp12.png

|Random 2k12|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...