Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego ja nie mogę wejść na żaden serwer chamachi ani ja nie moge go zrobić?


cichyfull2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ja prubuje swoj odpalic to pisze:

 

2012-05-10 21:34:13 [iNFO] Starting minecraft server version 1.2.5

2012-05-10 21:34:13 [iNFO] Loading properties

2012-05-10 21:34:13 [iNFO] Starting Minecraft server on 5.249.87.51:25565

2012-05-10 21:34:13 [WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!

2012-05-10 21:34:13 [WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: JVM_Bind

2012-05-10 21:34:13 [WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

 

WTF o co tu lazi?

A jak chce wbic do kolegi na serw albo na jakis inny i jestem w sieci to nei moge mam discconnect czy jakos tak. Czyli ogółem nie działa mi. Czy to problem z jawą czy cos?

 

ps. Proszę o pomoc.

Opublikowano

Zapora systemowa która chroni twój komputer blokuje zbindowany Port, który ty używasz do serweru MineCraft, zobacz czy masz zapore systemową wyłączoną, jeżeli tak zobacz czy masz aktualne sterowniki do Javy 6/7.

Jeżeli dalej nie działa, spróbuj zmienić ten port na inny, tylko żeby początek był 25. Liczę na like.

52e31fec.jpg

09.05.12r

 

Pomogłem?

 

 

Daj +!

Opublikowano

Nie musi być port 25xxx. Port musi posiadać 5 cyfr. Ja korzystam z 3 portów jako administrator, więc wiem co nie co o tym.

 

1.: Odblokuj porty

2.: Popraw ortografię

3.: Z server.properties usuń adres IP. Tzn. nie podawaj go. Mówi ci to doświadczony admin, więc dzieci Hamachi proszę się ie wtrącać do kolesia, co ma dedyk (16GB).

4.: Jak już mówili, wyłącz zaporę, w Routherze odblokuj port 25565, dodaj Minecraft do listy wyjątków w zaporze

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Musisz założyć sieć hamachi.Potem wchodzisz w plik server.proporties i masz takie coś:

allow-nether=true
level-name=world
enable-query=false
allow-flight=false
server-port=25565 To_jest_port
level-type=DEFAULT
enable-rcon=false
level-seed=
server-ip=Twoje_ip_z_hamachi
max-build-height=256
spawn-npcs=true
white-list=false
spawn-animals=true
online-mode=false
pvp=true
difficulty=1
server-name=Nazwa_serwera
gamemode=0
max-players=20
spawn-monsters=true
view-distance=10
generate-structures=true
motd=Czesc :}

 

Gdy już to skonfigurujesz , musisz, wejść w zaporę i ją wyłączyć.

Potem odpal serwer.Takie rozwiązanie działa u mnie.

Wciśnij + PRZECIEŻ ZA TO NIE ZAPŁACISZ...

Opublikowano

Wyłącz zaporę a jak to nie pomorze to odinstaluj i odnowa zainstaluj java 7 a jak nie będzie działać to trzeci wariant odinstaluj jave 7 a zainstaluj jave 1.6.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...