Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Najładniejszy samochód Vol.2


Pitch_Black

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla informacji.

 

Konkurs zostaje przedłużony o 3 dni.

 

Koniec:

 

16.05.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak,dokładnie.

Zapraszamy więc do wzięcia udziału w konkursie i wrzucanie swoich bryk.

Spieszcie się bo kończymy za 3 dni.

Pozdrawiam.

1346581101-U331713.gif ExModNFSW I NFSWHelper 1346581101-U331713.gif

Opublikowano

Nick z Mpcforum: kris-new

Nick z Gry: KRISNEWPL

Nazwa i klasa samochodu: MazdaSpeed3 Klasa 1

Screenshoot:

 

nfsw010k.jpg

 

 

nfsw012d.jpg

 

 

nfsw014z.jpg

 

Skromnie, ale zawsze coś :)

461151420292002410470.png
Opublikowano

To i ja spróbuje:

Nick z Mpcforum: ::love::

Nick z Gry: ILoveMPC

Nazwa i klasa samochodu: Nissan 240SX (S13) Klasa:1

Screenshoot:

 

 

nfsy.png

nfs2t.png

nfs3.png

 

 

Pracowałem na to 2h. Ale jakoś nigdy nie miałem talentu do tworzenia :P

Pozdr.

 

 

//odrzucony, brak nicku. SsKoRpIoN

Chcesz zarabiać przez internet ?

Kliknij:

http://zyan.me/KtTjJ

Opublikowano

Poprawią i będzie dobrze.

No widzę piękne auta, Waszą twórczość. Jak widać kreatywność nie zna granic ^_^

Na prawdę świetne auta, trudno będzie wybrać zwycięzce, więc po zakończeniu konkursu dajcie mi, Baksiowi i Bambosowi trochę czasu na zastanowienie. ,,nie od razu Rzym zbudowano"

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Nick z Mpcforum: BloodyMoon

Nick z Gry: SpecialScout

Nazwa i klasa samochodu: Klasa 1; Mazda RX-8

Screenshoot:

 

nfsw008cy.jpg

 

 

nfsw010h.jpg

 

 

nfsw011c.jpg

 

 

nfsw012o.jpg

 

9c5e8497803a7cb2gen.jpg


Dzięki znajomemu mam teraz zaje**stą nazwę :F


 

Opublikowano

Wstawiasz ss'y tylko 1 auta z t1 lub t2 lub t3.

 

To jest sprzeczne z tym co mi napisał Pitch_Black na pw... zgłupiałem .

 

"Witaj.

Nie,nie tak to jest.Możesz dać po 1 aucie na każdy Tier - każdą klasę."

 

Opublikowano

Mimo, że nie mam szans na wygraną też się dołączę na życzenie znajomego.

 

Nick z MPC: bartoszkola621

Nick z gry: HAPPYMEN22

Samochód: Dodge Charger SRT8 Super Bee

Screeny:

 

nfsw2012051518252881.jpg?

 

 

nfsw2012051518254080.jpg?

 

 

nfsw2012051518254660.jpg?

 

Opublikowano

Nick z MPC: Darek4

Nick z gry: GOZDZIO

Samochód: Nissan Sykline R[34](My Edition "Dragon Black")

Screen:

 

 

post-483900-0-11086500-1337100855_thumb.jpgpost-483900-0-65178200-1337100861_thumb.jpgpost-483900-0-33291400-1337100866_thumb.jpgpost-483900-0-67609600-1337100873_thumb.jpgpost-483900-0-58228800-1337100879_thumb.jpgpost-483900-0-61340900-1337100968_thumb.jpg

 

Opublikowano

UWAGA!

 

 

Auta składamy do godziny 23.59 dnia 16.05.

 

Wiele, wiele Waszych propozycji ZOSTANIE ZDYSKWALIFIKOWANA

 

DAJEMY WAM CZAS DO 17.05 na poprawienie zgłoszeń. Ci, którzy tego nie będą spełniać warunków podanych w regulaminie <przykładowo brak SPOJLERÓW, ss bez widocznego nicku> nie wezmą udziału w ocenie końcowej.

 

Po północy następnego dnia ten, kto złozy podanie otrzyma warna i jego auto zostanie odrzucone.

 

17.05 proszę o wypowiedzenie się Bambosa, następnie Baksia, ja wypowiem się ostatni zamykając temat.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

ja nie wiem jak ze spojlowac ;d

 

To proste:

Najpierw wpisujesz

i kończysz pisząc to samo tylko, że przed napisem spoiler stawiasz znak /

 

Przykład: [.spoiler]LOL[./spoiler] Tylko bez kropek.

Opublikowano

Nick z Mpcforum: log130

Nick z Gry: log130

Nazwa i klasa samochodu: BMW M3 GTR E46 (klasa 3)

Screenshoot:

1znpr3s.jpg

 

 

qrf6ec.jpg

 

 

2vmu3on.jpg

 

 

2nbr6e8.jpg

 

 

rhph8l.jpg

 

 

 

 

//odrzucony, brak nicku. SsKoRpIoN

Opublikowano

Zapisy zostały zakończone.

Proszę sędziów o zgłoszenie się na gg lub ts3 w sprawie omówienia poszczególnych prac i wystawienia wyników.

­39566146920630933015.png

Opublikowano

Dołączam się do pytanie up@

 

Zakończenie było o 24:00 wiadomo.Sądzę ,że wyniki będę oko 20:00 ;)

 

Edit@

 

Mam prośbę do Sędziów może jak wybieracie już osoby na konkretne pozycje niech dadzą jeszcze jednego screena z gry gdzie widać nick level itp..Bo wy tego nie sprawdzacie a screeny mogą być z innych forum ja mogę dać w każdej chwili.Rozpatrzcie to i napiście szczerze co sądzicie. ;()

Opublikowano

Zapisy zakończone, więc temat zostaje zamknięty.

Wkrótce poznacie wyniki :)

 

btw. Otwórzcie temat jak będziecie tego potrzebowali.

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

Wyniki:

T1:

BloodyMoon-17/20 Pkt - Wygrana GoldMember

Flinn - 16/20

Vectrov -15/20

JachuPL-15/20

BorekMetin2- 12/20

MrWireLess-12/20

Kris-New-10/20

 

T2

Reiden=16/20 Pkt - Wygrana Mpc Champion

Pitch_Black=15/20

MadMike41=14/20

batoszkola621=14/20

TheDominik=14/20

bosmaster44=12/20

Endriwish=11/20

 

T3

rhanii01=16/20 PKT - Wygrana paczka boostów

WaLo=15/20

Pan Riv=15/20

42kokos=14/20

 

Nagrody zostaną rozdane nie długo.

Gratulacje !

­39566146920630933015.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...