Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ogar serwer][30 slotów][Jest White lista (WL)][No premium][Admini +16lat][Jobs,Vip,Agent][Ubijaka craft Zaprasza !]


Beszczelny

Podoba ci się serwer ?  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba ci si? serwer ?

    • Tak
      21
    • Nie zbyt
      12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kolejny serwer z whitelistą po to, żeby był na górze tematów. Może tak spróbujecie bez whitelisty i zobaczycie ile odp. ?? Nie polecam.

Opublikowano
Kolejny serwer z whitelistą po to, żeby był na górze tematów. Może tak spróbujecie bez whitelisty i zobaczycie ile odp. ?? Nie polecam.

 

Jak byś myślał po co jest na WL to byś tego nie napisał

Wl jest po to żeby grali ogarnięci gracze ..

 

Składać podania : )

Opublikowano

U ciebie whitelista jest po to żeby temat był odświeżany przez składających podania posty. Każdy może napisać podanie od nawet 6 lat i tak wejdzie ;p

Opublikowano

U ciebie whitelista jest po to żeby temat był odświeżany przez składających podania posty. Każdy może napisać podanie od nawet 6 lat i tak wejdzie ;p

Kolego chyba pomyliłeś się co do serwerów? Nieprawdaż?

Mobo: ASRock 980DE3/U3S3 CPU: AMD FX-8320, 3500 MHz Cooler: Water Cooler Crosshair H80 GPU: Gigabyte 1060 6GB G1 Gaming

RAM: Kingston HyperX 2x4 GB 1886MHz DDR3 CL9 HDD: WD BLACK 500 GB SSD: Kingston XyperX 120GB 

PSU: Modecom Carbon 620W Case: Logic Concept A32 Zalman R1 White Mouse: SteelSeries Kinzu v3 + Steelseries QCK Keyboard: Modecom MC-800M Volcano LCD1: Samsung UE32H5500 LCD2: Packardbell Maestro 223DXL

Opublikowano

Nick : Sekultu

 

Imię : Dawid

 

Wiek: 16

Dodatkowo: Mam Premium. Lubię takie serwery na których jest Jobs i LWC ;) Pozdrawiam i wszystkich o 17 widzę na serwerze!

Proszę Ściągnijcie Mi te 20% :) Będę Grzecznym Chłopcem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...