Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ogar serwer][30 slotów][Jest White lista (WL)][No premium][Admini +16lat][Jobs,Vip,Agent][Ubijaka craft Zaprasza !]


Beszczelny

Podoba ci się serwer ?  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba ci si? serwer ?

    • Tak
      21
    • Nie zbyt
      12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

długo czekaliście na dodanie wl ?

 

napisz jak dodasz nas do w-l

 

all dodani do WL , ALE SERWER JESZCZE JEST OFF dlatego że start JEST W NIEDZIELE !!

 

Składać podania !

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick :Sygne

 

Imię :Szymon

 

Wiek: 15 lat

 

Uwazam,ze WL zbędne,ale co mi tam,serw z WL=serw bez neo,jednak z WL ciężko o graczy,życze jak najlepiej dla serwera! Wielu sukcesów :)

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

Zapraszamy na stronę naszego serwera + forum.

Strona jest identyczna jak nazwa serwera

:)

 

 

 

//nie można dodawać linków

-.-

Mobo: ASRock 980DE3/U3S3 CPU: AMD FX-8320, 3500 MHz Cooler: Water Cooler Crosshair H80 GPU: Gigabyte 1060 6GB G1 Gaming

RAM: Kingston HyperX 2x4 GB 1886MHz DDR3 CL9 HDD: WD BLACK 500 GB SSD: Kingston XyperX 120GB 

PSU: Modecom Carbon 620W Case: Logic Concept A32 Zalman R1 White Mouse: SteelSeries Kinzu v3 + Steelseries QCK Keyboard: Modecom MC-800M Volcano LCD1: Samsung UE32H5500 LCD2: Packardbell Maestro 223DXL

Opublikowano

Proszę nie wchodzić w ten link może on zawierać treść nie zgodne z regulaminem forum !

 

Zapraszam do składani podań na WL

Chcesz wejść na naszą strone ? wystarczy w google wklepać "ubijaka"

Opublikowano

Nick :caroline2004

Imię :Madzia

Wiek :14 skończę 31 maja ^^

 

proszę o dodanie mojego kolegę

Nick : Jarus

Imię : Jarek

Wiek : 18

Opublikowano

widzę, rangi za sms bardziej rozbudowane niż cała reszta..

1/3 całej prezentacji dotyczy SMS (rang etc.)

 

Po to żeby serwer był utrzymywany .. a nie tak jak inne padały -.- , mamy też domene pl więc to nie jest dla nas łatwe w utrzymaniu !

 

ZAPRASZAM DO SKŁADANIA PODAŃ NA WL !

START 17:00 NIEDZIELA !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...