Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Wygraj pudełkową wersję Mass Effect 3!


Zavetti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie zgłaszam sie

 

///O, pierwszy warn w dziale.

Zavetti

/AceBoy: Proszę bez takich sygnatur

Opublikowano

Są dopuszczalne ssy z sieci, ale nie takie, które w całości definiują całość tuta.. Np jesli dasz twarz bohatera to nie ma problemu :)

Opublikowano

 

1. Menester poradnik wykonany

2.cichyiti

3. ::love:: - poradnik wykonany.

4.Temperaturek

5.Lajek DSQ

6.HarnasiexMetin - DSQ

7.Vanosh

8.Fredi11 - poradnik wykonany

9.koxud

10.Remo Pawel

11.Smuggler98

12.Marcin941 - poradnik wykonany

13.CvS - poradnik wykonany

14.marko1525 poradnik wykonany

15.turbocheat

16.Zetrax

17.Pastor.Cris

18.FoxRox

19.Carving85

20.shuun 21

21.Kacperooss

22.chemikxx - poradnik wykonany

23.Amero

24.Tulek

 

 

Oto 22 osób, które się zgłosiły. Dziękuje za zainteresowanie :).

 

Macie 10 dni, równo do 23:59, 16 maja na oddanie tutoriali. Pamiętajcie, że oceniamy wygląd (estetyke), merytorykę i treśc tutoriali.

 

Powodzenia!

Opublikowano

Zgłaszam się, dzięki tej rywalizacji może uda mi się wykręcić dobry i przydatny TUT dla mpc.

 

jak znajdą się miejsca dopiszcie mnie..

 

 

hm.. czy za pozno?

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Kiedy są tego konkursu??? miał być podobierz w czoraj już.

Nie żebym popędzał ale no trochę szybciej :P

banner.gif

Opublikowano

Oto 22 osób, które się zgłosiły. Dziękuje za zainteresowanie :).

 

Macie 10 dni, równo do 23:59, 16 maja na oddanie tutoriali. Pamiętajcie, że oceniamy wygląd (estetyke), merytorykę i treśc tutoriali.

 

Powodzenia!

 

Tak trudno przeczytać..? Dopiero po zapisach miał być liczony czas na oddanie tutoriali.

Opublikowano

Tak trudno przeczytać..? Dopiero po zapisach miał być liczony czas na oddanie tutoriali.

Ztego co się orientuję to właśnie napisałem, że czas na oddanie tutoriali miały być 2 dni a nie 10 no ale już trzeba czekać

banner.gif

Opublikowano

PRzepraszam lecz z braku czasu rezygnuje z udziału.

Members | ProUser | Gold Member

Opublikowano

Nie, zapisy zostały zakończone kilka dni temu, teraz jest już czas na oddawanie prac.

 

@edit

 

Mimo mojej degradacji konkurs doprowadzę do końca.

 

Mimo mojej degradacji z funkji moderatora, konkurs nadal będzie prowadzony.

 

Okej, czas do jutra na oddanie prac konkursowych!

Opublikowano

Mimo iż trzy tutoriale napisałem.

 

Prosiłbym by nie uwzględniać mnie w konkursie, nie zgłaszałem się. :) Sorry za spam. ;)

Opublikowano

Wyniki beda w piatek ew w sobote.

 

Dobra, zdubbluje, bo nie chce mi sie edytować z fona.

 

Dziś prace trafią do sędziów, którzy ocenią tutoriale pod kontem merytorycznym i artystycznym. W Sobote ide na impreze wiec jutro wieczorem/ w sobote rano pojawią się wyniki i poproszę zwycięzce o dane kontaktowe, żebym mógł puścic ME3 :).

 

Stay focused!

 

Zavetti

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...