Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Wygraj pudełkową wersję Mass Effect 3!


Zavetti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć i czołem. W ramach rozkręcenia działu i za pozwoleniem Wrednej, która będzie również obserwatorem konkursu, ogłaszam konkurs na napisanie najlepszego poradnika n/t trylogii Mass Effect.

 

1. Kilka podstawowych zasad konkursu:

 

 

1. Każdy poradnik zgłoszony do konkursu powinien posiadać prefiks:

 

[K], albo [Konkurs]

 

Ułatwi to nam pracę, jak i pozwoli zachować estetyke działu.

 

2. Poradnik może dotyczyć każdej gry z serii Mass Effect

 

3. Oceniana jest kreatywność, wykonanie i estetyka poradnika.

 

4. Opiekun z ramienia administracji: Wredna

 

5. Nagradzane są jedynie trzy pierwsze miejsca, poradnik zostanie podzielony na kategorie, a później sędziowie dodadzą odpowiednią ilość punktów za wykonanie tutoriala

 

6. Sędziowie:

  • Zavetti
  • Baksiu
  • Hrabia13

7. Zrippowanie pracy grozi banem na 48 godzin, 5 % warna i wykluczeniem z konkursu. Nie warto, to na prawde łatwo wykryć.

 

8. Rezygnacja z konkursu po zakończeniu rekturacji będzie jednoznaczna z ubytkiem jednego użytkownika, jedynie przed zakończeniem zapisów takie osoby będą zastępowane innymi.

 

9. Od chwili zamknięcia zapisów użytkownicy mają 10 dni na oddanie poradnika.

 

10. Maksymalna ilość uczestników: 20; minimalna: 8

 

 

2.Nagrody:

 

Pierwsze miejsce - Pudełkowa wersja gry Mass Effect 3

 

Drugie miejsce - Gold Member i -5% w pasku warnów.

 

Trzecie miejsce - -10 % w pasku warnów.

 

Zgłaszajcie się w tym temacie. Wszystkim uczestnikom życzę powodzenia.

 

Btw, żeby nie było, że konkurs jest udawany:

 

 

------------------

 

LISTA ZGŁOSZENIOWA:

 

1. Menester

2.cichyiti

3. ::love:: - poradnik wykonany.

4.Temperaturek

5.Lajek

6.HarnasiexMetin - DSQ

7.Vanosh

8.Fredi11 - poradnik wykonany

9.koxud

10.Remo Pawel

11.Smuggler98

12.Marcin941 - poradnik wykonany

13.CvS - poradnik wykonany

14.marko1525

15.turbocheat

16.Zetrax

17.Pastor.Cris

18.FoxRox

19.Carving85

20.shuun 21

Opublikowano

zgłaszam obecność :D

 

P.S. może być coś spoza gier, ale jednak nadal o tej serii, ew. z jakimiś nawiązaniami do gry?

FrediBlog - lifestyle'owy blog młodego internauty


Opublikowano

Okej, zostało jeszcze 6 miejsc, jeśli wciąż będzie takie zainteresowanie to powiększymy grono do 32 i dodamy ewentualnie nowe nagrody.

Opublikowano

Zgłaszam się. Myślę że coś zważę :)

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

Ok ok już wstałem i dopisuje ;)

 

btw. już 3 osoby oddały poradniki i zastanawiam się czy rzeczywiście nie powiększyć listy zgłoszeń.

Opublikowano

Bo nie wiem wgl co to MAss egect ; d

z neta nie moze byc?

 

Jak chcesz dostac bana na dwa dni to tak, może być. Skoro nie masz o tym bladego pojęcia to Cię nie zapisuje.

 

DSQ HarnasieksMetin


http://www.mpcforum.pl/topic/619322-k-mass-effect-opis-klas/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...