Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Początek nowego WarRock'a? - Ważne!


Grasu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No oczywiscie Gamersh1ts musiał mi popsuć i wymazać tą zasraną grę z pamięci... A myslałem że doczekam się Nexona z nową bronią na 8th slot no ale cóż... ok. 1000zł w przeliczeniu poszło się walić.

Gamersh1ts = Strata czasu i tak nie da ci sie doczekać lepszych czasów.

Nexon = Cos lepszego.

Pierwsza osoba, w historii MPC Forum.pl która przekroczyła kamień milowy 100d online.


32Aef.png


By Alicexcullen


"So many people will idolise, while their own success is in their reach... Don't forget, you're able to design your own universe."

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

Zrób wszystko to co jest napisane w TYM temacie. To co napisał Grasu. Musisz zaakceptować umowę aby przenieśli twoje konto do Nexona.

Zapraszam jeszcze tu:

http://www.mpcforum.pl/topic/637071-info-migracja-kont-do-nexon-europe/

Opublikowano

Wszystko kur*a zje*ali wolał bym k2 zeby była i te teksturki stare zajebiste mhmm :* Szkoda ze to nie powroci...

i2e.png

by Valky

 

Opublikowano

Ej a kiedy ma być ta zmiana dzisiaj ? jeśli tak to o której bo nie wiem ?

 

30 maja o godzinie 2.00 w nocy zostaną wyłączone serwery gry i WarRock zostanie przekazany.

Opublikowano

nosz kurwa nie wierze

/spam

 

A pytanie mam jesli to zrobie dzis tzn zaakceptuje przeniesienie konta to przeniosa mi czy juz nie

/dbl post,edytuj posty

Opublikowano

A pytanie mam jesli to zrobie dzis tzn zaakceptuje przeniesienie konta to przeniosa mi czy juz nie

A pytanie mam jesli to zrobie dzis tzn zaakceptuje przeniesienie konta to przeniosa mi czy juz nie

Do 29 maja jak napisał autor tematu, ale mozesz spróbować.

Just be yourself...

 

 

lifedream.png

Opublikowano

Zapoznajcie się co dalej zrobić jak klikneliście Opt-In. Ciąg dalszy migracji kont!

http://www.mpcforum.pl/topic/640356-tut-jak-przeniesc-calkowicie-konto-do-nexona-dalszy-proces/

Opublikowano

@up

http://www.mpcforum.pl/topic/641023-najnowsze-informacje-od-nexon-dobre-i-zle-informacje/

Jak na razie nie wiadomo

1376848905-U377559.jpg


Opublikowano

a o której godzinie tak dokładnie będzie działać WARROCK.

 

Lepiej poczekać dłużej ale niech wszystko działa jak należy a nie warRock będzie śmigać ale coś się zaraz będzie pie$$$$iło

upaodl131d2.png

 

 

 

 

Moje Cheaty :

No_Menu

http://www.mpcforum.pl/topic/624388-undetected-no-menu-jacello/

http://www.mpcforum.pl/topic/622343-undetected-no-menu/

D3D:

http://www.mpcforum.pl/topic/628413-undetected-d3d-jacello-v10/

http://www.mpcforum.pl/topic/629602-undetected-d3d-jacello-v11/page__pid__4526048#entry4526048

 

 

Opublikowano

Zapraszam do gry !

Logowanie:

http://passport.nexoneu.com/Login.aspx?nexoneuTheme=Warrock

 

Strona główna:

http://en.warrock.nexoneu.com/

 

Download:

http://en.warrock.nexoneu.com/Download/Client

1393619387-U339575.png

 

 

 

Opublikowano

#UP

Częsty błąd,pobierz WR od nowa.

http://en.warrock.nexoneu.com/Download/Client

 

#down

"Upewnij się, że zalogujesz się na swoje główne konto G1 i zaakceptujesz Opt-In przed 6:00 popołudniu 29 Maja PDT(Pacific Daylight Time) lub 1:00 rano 30 Maja GMT (Greenwich Mean Time)!!"

1393619387-U339575.png

 

 

 

Opublikowano

Mam pytanko.

 

Zrobiłem sobie dłuższą przerwę od wr no i nie wiem o co biega. Mniej więcej już zaczynam łapać. I tu pytanie: Dopiero dzisiaj zaakceptowałem regulamin więc moje konto zostanie przeniesione czy musze zakladac nowe ??

Opublikowano

Mam pytanko.

 

Zrobiłem sobie dłuższą przerwę od wr no i nie wiem o co biega. Mniej więcej już zaczynam łapać. I tu pytanie: Dopiero dzisiaj zaakceptowałem regulamin więc moje konto zostanie przeniesione czy musze zakladac nowe ??

Dopiero dzisiaj? więc straciłeś te konto bo tylko do 29 mogłeś zaakceptować więc musisz sobie zrobić nowe

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...