Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][50 slotów][Survival+Frakcje]Wojny Gildi!


matizo112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcesz zasmakować prawdziwej gry ? Chcesz poczuć smak wojny ? Czytaj dalej, a dowiesz się nieco więcej o jednym z najbardziej odwiedzanych i najbardziej popularnych serwerów Minecraft!

 

 

 

 

 

Typ serwera to lubiany przez przez niewielu ludzi

 

 

Survival , jaki i RPG

 

 

 

 

. Każdy gracz ma tam możliwość założenia własnej frakcji, dzięki czemu może zabezpieczyć teren własnej frakcji i wybudować na Nim przykładowo dom, bazę, miasto i tym podobne

 

 

 

 

Dodatkowo podam kilka przydatnych komend by każdy gracz wiedział co zrobić jak gdzie i kiedy.

 

 

 

 

/f create NAZWA_FRAKCJI - tworzenie frakcji.

 

 

/f desc TEKST - edycja opisu frakcji. (Kiedy ktoś wchodzi na teren frakcji, wyświetlany jest jej opis)

 

 

 

/f leave - odejście z frakcji.

 

 

 

/f join Nazwa_Frakcji - dołączenie do frakcji.

 

 

 

/f invite NICK - zaproszenie użytkownika do frakcji.

 

 

 

/f kick NICK - wyrzucenie danego gracza z gildii.

 

 

 

/f title NICK TYTUŁ - ustawienie komuś tytułu w frakcji.

 

 

 

/f c f - czat frakcyjny.

 

 

 

/f c p - czat publiczny. (Domyślny czat)

 

 

 

/f c a - czat sojuszu. (Widzą go frakcje, które są w sojuszu ze sobą)

 

 

 

/f claim - zajęcie terenu dla frakcji.* UWAGA: Tereny są wyznaczane automatycznie przez plugin, gracz tego nie robi.

 

 

 

/f unclaim - usunięcie danego terenu z frakcji (po prostu zostaje ten teren wolny, inni mogą go przejąć)

 

 

 

/f unclaimall - usunięcie wszystkich terenów frakcji.

 

 

 

/f ally Nazwa_Frakcji - wysłanie prośby o sojusz do danej frakcji.

 

 

 

/f neutral Nazwa_Frakcji - wysłanie prośby o pozycję neutralną do danej frakcji. (Domyślnie jest to ustawione)

 

 

 

/f enemy Nazwa_Frakcji - ustawienie innej frakcji jako wrogą. (Nie potrzebna akceptacja drugiej strony)

 

 

 

 

/sethome - ustawienie punktu teleportu.

 

 

 

/home - teleport do ustawionego punktu po wpisaniu komendy /sethome.

 

 

 

 

/m NICK TREŚĆ - wysłanie prywatnej wiadomości do danego gracza.

 

 

Na serwerze jest ranga Vip do kupiena za 11.07 zl sms na zawsze.Co posiada Vip prefix przed nickiem komenda /kit tools co 1 dzień.Informacje oraz komendy dla rangi Vip będą zmieniane

 

Wprowadzono również na serwerze kupno Lvl'i informacje cena na serwerze.

 

 

 

>>Serwer: Minecraft Survival+RPG

 

 

 

>> Sloty 50

 

 

 

>>IP: s1game.slotex.pl:20000

 

 

 

>>Typ serwera: Premium/Nonpremium

 

 

 

>>PVP: Tak

 

 

 

>>Administracja: EliotLJ,Duck

 

 

 

>> Godziny Uptime: 24/7

 

 

 

Zapraszamy również na Team Speak.pl Ip: 4speak.pl kanał 62

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Usuńcie te lwc bo psuje cala rozgrywkę gildii.. Co to ma być ja chce np przejąc gildie i ich skrzynki a tu co dupa bo sa zabezpieczone... -,- Usuńcie to lwc jak najszybciej, bo nawet nie przemyśleliście tego i dodaliście, a tak serwer fajny jest tylko brak adminów. ;d

Opublikowano

Yhy ta zajebisty. Idziesz ściąć drzewo , podchodzi Vip w diaxach i cie ubija.

Chu* że nie masz itemów. Idziesz coś wydobyć i ten sam vip cie napie****.... nie polecam

Opublikowano

Nie polecasz dlatego że cie ktoś zabija poza spawnem smieszny jesteś na każdym serwerze na jakim grałem tak jest a ty już płaczesz że cie ktoś zabił

Opublikowano

SERWER NAJGORSZY, JAKI MÓGŁBY BYĆ.

Administrator (Duck) Wchodził sobie do frakcji graczy, dawał sobie Administratora, kickał poprzedniego, potem zaprosił gracza luk327, który zabił mnie i straciłem itemy.

- Brak pluginu NoCheat

- Brak Orebfuscatora, lub FoundBoxx.

- Niesprawdzona administracja.

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...