Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceniajcie:D


Grzegosz34

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyżby potajemne włamanie komuś na gg ? :D

 

Rozmowa 16 latków - blondynka vs brunet/rudy, łatwo to rozszyfrować ;)

 

16 latków na bardzo niskim poziomie intelektualnym. Mi się wydaje, że oni max 12 lat.

Zachęcam Was do wpłacania dużych sum na mojego paypal`a.

Opublikowano

Za mało wypiłem, żeby zrozumieć intencje rozmówców tym bardziej pojąć cel konwersacji.

Nie potrafię też wydedukować, czy i do jakich wniosków doszli ...

Może mi ktoś (i innym też bo nie chce mi się wierzyć, że chce się każdemu czytać całość) streścić o co chodzi i podkreślić śmieszne zdania ?

Z góry dziękuję. 5

f.png

Opublikowano

Za mało wypiłem, żeby zrozumieć intencje rozmówców tym bardziej pojąć cel konwersacji.

Nie potrafię też wydedukować, czy i do jakich wniosków doszli ...

Może mi ktoś (i innym też bo nie chce mi się wierzyć, że chce się każdemu czytać całość) streścić o co chodzi i podkreślić śmieszne zdania ?

Z góry dziękuję. 5

 

Gimbusy umawiają sie na hardcorowy sex

Śmiesznych zdań tam nie ma

s2c77Oa.png

Opublikowano

Mniej więcej o to że:

 

chce ,,usunonc''

 

zrobić ,,puzniej miente''

 

że ma super ,,harakter''

 

że ,,kondoN'' to zabezpieczenie

 

,,powiec pliska''

 

zatrzyma się w ..chotelu''

 

 

Myślę że Ci streściłem choć trochę.

 

 

,,

tia ale napewno nie w hacie nie ma mowy zeby w chacie spac''

cmpunksignaturebyfxtrea.png

 

Opublikowano

@up

 

i chce mieć normalnego chłopaka "no bo niektozy tylko jeden numerek i bay bay z dzieckiem na glowie"

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Ty weno zapoznaj mnie z nią ;D

Ja chętny jestem ;D

Radom =D

Niech pisze na ten nr. gg xD

 

(Beka xD)

 

tylko pamietaj o kondonie bo jeden numerek i dziecko na glowie :(

s2c77Oa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...