Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceniajcie:D


Grzegosz34

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde więcej tego nie było:D???

Nie będę pytał o wiek rozmówców no ale przyznam że niektóre momenty troszkę zabawne^^

Siema Eniu;)


Opublikowano

Kurde więcej tego nie było:D???

Nie będę pytał o wiek rozmówców no ale przyznam że niektóre momenty troszkę zabawne^^

Moge udostępnić więcej Ktos chce pisac ^^

To nie ja pisałem tylko kolega ;PP

Opublikowano

Ja pierdo*le! zdobyłm zdjęcia tej kolesiówki! XDDDDDDDDDDD

 

e poka plis

 

a na powaznie to udowodnij albo gtfo

 

@down

jebaubym we fszystkie otfory

s2c77Oa.png

Opublikowano

Na szczęście kiedyś takich problemów ludzie nie mieli. A uczucia itp były więcej warte niż akcje na gg i przysłowiowa "beka" na gg z "ziomalami"

1335769510-U617525.jpg

You know it!<3

W razie pytań pw!

Opublikowano

17:18:17

co robisz?

 

 

 

?

daniel244

17:18:53

instaluje apache na vps

 

 

 

?

22062861

17:18:59

aha

 

Miałem podobną rozmowę ale dziewczyna chciała żebym dał jej 30minut no to czekam po 25napisała że nadal nie wie co to VPS ale sie dowie i sie ze mną rozliczy :P

Co do całej rozmowy :

ortografia 6/10 chotel dojebał :P

ilość emotek 2/10

sens 2/10 "no bo niektozy tylko jeden numerek i bay bay z dzieckiem na glowie"

ogólny poziom rozmowy 4/10

Średnia 3.5/10

Opublikowano

Aha no spoko tylko o ch*j chodzi i co w tym takiego fajnego? Nie rozumiem co to za radocha napisać tak w gg i ta klientka to napewno nie ona... więc ogar

Opublikowano

Dobra rozmowa ,najlepsze było jak wyzywała kogoś od małolatów , a sama ma około z 10 widać po ortografii :) Takie błędy robić to masakra " usunonc" to najlepsze:D

vrjY4x7.png
by Regman

Specjalista
Opublikowano
a bez też można tylko trzeba być opanowanym

 

Ta, kutasa trzeba opanować.

 

Możecie pisać do niej ;D 883576270

1365526782-U231645.png


Opublikowano

przeczytałem 1/4 tego ,co tam jest. dosyć zabawne ,ale idiotyczne...

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Jprdl, i co w tym fajnego czy śmiesznego?? Zwykła rozmowa gimnazjalisty z gimnazjalistką. Nie ma czym się chwalić -.-

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...