Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]Majkrafci Survial+RPG+FRAKCJE+ZERO LAGÓW!


janek19991

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 463
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sami sprawdzamy graczy;)

anty x-ray crashuje serwer,wgl przeszkadza;(

lagi robi..

No to super head z ciebie haha

anty xray crashuje chyba tobie jezeli widze jaka macie maszyne to sory ale nic takiego nie powinno miec miejsca

poprostu konfigurujesz antyxraya chodzi mi glownie o bugi i jesli beda cache nie bedzie lagow ...

widać znasz sie jak nie powiem

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

Nie polecam,

lagi, gracze grają na X-Rayach i z Aurą Śmierci...

ledwie wyjdziesz ze spawna, z tyłu jakiś gościu w diax eq się zjawia i aurą śmierci zabija na hita....

Po za tym Majkrafci spami cały czas w temacie, jak popatrzysz to są tam nawet po 5 postów jeden pod drugim....

Serwer zrobiony tylko pod kasę...

0/10

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

W ktoryms temacie zwiazanym z majkrafci.pl napisales, ze poswiecasz caly swoj wolny czas. I coz z tego jezeli teraz factions nie dziala, przez co okradziono moja gildie doszczetnie.... NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

1. frakcje, które łamią regulaminy zostają kasowane (claimowanie warpów vip, supervip, aren sg)

2. jeśli miałeś frakcję to zwyczajnie okradł was jeden z członków

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...