Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]Majkrafci Survial+RPG+FRAKCJE+ZERO LAGÓW!


janek19991

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

up:

Majkrafci weź nie spam .. jeżeli ktoś bd. chciał wbić to wbije ...

ja po 1 wejściu wyszedłem wszyscy prawie diax eq ...

Zrobcie reset mapy to Pogram ...

25-Done Hello :)

50-X

75-X

100-X

125-X

150-X

175-X

200-X

225-X

250-X

275-X

300-X

  • Odpowiedzi 463
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

NIe polecam serwera Administracja oczywiście nie któży to banda idiotów co wywyszają się tą rangą oraz w Administracji są ludzie co dają swojim kolegą EQ ITP.Administracja zamiast wziąść się za ogarnianie takich ludzi woli sobie polatać po mapce ; < Serdecznie nie polecam tego serwera jedyny plus tego serwa jest to ze jest dużo ludzi reszta to wielkie dno !!!

Opublikowano

no no.

i dziwnym trafem mają chyba największy serwer w Polsce =)

Kto nie wierzy niech sam sprawdzi na toplistach.

 

Jakby admini nie ogarniali to i graczy by nie było - nie ma nad czym się tutaj zastanawiać.

Jeśli nie lubisz survivala po prostu nie wchodź na ten serwer a to zaoszczędzi ci sporo nerwów.

Opublikowano

Dla mnie server ma wielki - poniewaz stracilem tam Vip'a bo byl reset mapy stracilem cale eq i stracilem konto bo jakies dziecko neostrady zajebalo mi je za przeproszeniem i to nie z powodu hasloa tylko z powodu resetu wszystkie konta zostaly usuniete

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...