Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Statystyki osiągnięć


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://speedy.sh/RC3Hg/Zdjecia.rar

 

Jeśli bym chciał stworzył bym taki serwer że mucha nie siada..na dzień dziesiejszy mam dostęp do 3 dedyków , 1500 zł na otworzenie swojego serwera..propozoycje od kilkunastu serwerów w tym tego Azraela.. ale nie edytuje .. dedyków które sponsoruje obca osoba.. z każdym dniem staram się dodawać coś nowego.. by gdy już skończe swój serwer dopracuje pliki , Clienta postawić serwer a nie tak jak większość osób .. Najpierw kupują dedyka srają się a potem po miesiącu ten dedyk upada..

 

Pooglądaj sobie

 

1 czego nie posiadam to questów stąd też potrzebuje questera.. który napiszę mi questy na każdy lvl.. bo chce zrobić serwer na którym na każdy lvl będzie coś nowego.

 

Owszem pomagałem przy nie 1 serwerze ale nie jestem dzieckiem za GM nie będę robił jeśli już to za questy.

 

Ten link dał mi Rapils na gg :

 

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/1433353-abschieds-release-achievement-system.html

 

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/1567887-re-release-achievementshop-quest.html

 

Wszystko było na E pvp..

Nie oceniaj książki po okładce.

[ironia]Musimy wszystko udostępniać, będziemy dobrzy i ludzie będą nas kochać, nie będziemy mieć z satysfakcji z tego co zrobiliśmy i jeszcze nikt nie powie, że to z epvp[/ironia]

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Te statystki są na serwerze RoyalMT2 jeśli ten serwer to posiada to to musiało być gdzieś udostępnione , jeśli ktoś posiada te statystyki proszę o udostępnienie

 

Za pomoc dam tygodniowy limit+

 

aha, to że coś ktoś zrobił to musiało gdzieś być??

wtf? to jak powstało samo z siebie, trzeba pomyśleć i zrobić

ruszyć swój tyłek i do pracy albo nauki, a nie "daj mi to , a ja cie potem mam w dupie=)"

ok można pomóc ale osobą którzy są tego warci, i się starają.

Opublikowano

krzywy, ludzie będą nas kochać, bo będą kraść nasze rzeczy chamsko wypierdalając stopki

W dodatku będą wmawiać sobie, że pisali to od zera.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

I niezależnie od dowodów będą swoje wały kręcić dalej

Dokładnie ;)

 

I będą mówić że mogą to podpisać pod siebie bo nie są objęte licencją.

Jeszcze założą ową licencje na ten skrypt i będą chwalić cudze.

 

@top

 

jvmu.jpg

 

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Dokładnie ;)

 

 

Jeszcze założą ową licencje na ten skrypt i będą chwalić cudze.

 

@top

 

jvmu.jpg

 

A jak spróbujesz ich wyprowadzić z błędu to będą jechać po całosci.

Opublikowano

A jak spróbujesz ich wyprowadzić z błędu to będą jechać po całosci.

 

Jeszcze kumple pomogą, bo przecież samemu to strach.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...