Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Upgrady, Dolacz Do Naszej Bandy, Tylko Dla Mpc !


MarcinR.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, oto moja banda, jest ona przeznaczona w czesci dla czlonkow MPC..

 

obecny majątek

magazyn broni stopień: 5/5 (+25% ATT)

siedziba bandy stopień: 5/5 (+25% DEF)

trening bandy: stopień: 5/5 (+20.0% szybkość)

konto bandy stopień: 4/8 (+12% zarząd majątku)

 

NazwaBandy:KurewskieZycie

Haslo:rosja93

 

ZAPRASZAM!!

 

Banda szybko sie rozwija, nie wazne ile masz punktow, dolacz do NAS !

Opublikowano

wbiłem do was nick jak na forum ^^

chcesz kopiować moje tut'ki ? kopiuj przecież ci nie zabronię

Opublikowano

konto bandy stopień: 5/8 (+15% zarząd majątku)

Zapraszam!

 

Uwaga, zostaly ustalone dzienne skladki, wynosza one :

 

500zl na dzien.

Kto sie nie dostosuje, zostanie wykluczony z bandy.

 

Zostalo zwolnione 7 miejsc, zapraszam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mogę wbić do was (jeżeli można) mam nick browarek78 i prawie 20k punktów :)

ale dopiero za 7 dni ;/

Headshot TV

Gram w Crysisa 2, CS 1.6, Fifę 11, GTA SA:MP, CoD BO-Zombie, Soldata 1.5, Combat Arms i czasami w War Rocka

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników, to osoby z zaburzeniami psychicznymi

modhv.jpg <= Haha pro obrazek ^^

||today real FPS skill: ~79,24%

Pomogłem ? kliknij na + !

1248991649.gif

Dziękuje :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Z tego co wiem to już mamy chyba konto bandy 7/8 ale full sqad.

Headshot TV

Gram w Crysisa 2, CS 1.6, Fifę 11, GTA SA:MP, CoD BO-Zombie, Soldata 1.5, Combat Arms i czasami w War Rocka

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników, to osoby z zaburzeniami psychicznymi

modhv.jpg <= Haha pro obrazek ^^

||today real FPS skill: ~79,24%

Pomogłem ? kliknij na + !

1248991649.gif

Dziękuje :)

Opublikowano
konto bandy stopień: 6/8 (+18% zarząd majątku)

 

Ostatnie 2 upgrad'y, i mozemy robic cud.

 

pierw sie kupuje cud a dopiero pozniej upgrady ;p

Wrzuć.se! - zachęcam do dyskusji na temat mojej stronki do uploadowania obrazków przez ich bezpośrednie wklejanie na stronę!

Opublikowano
Konto bandy 8/8

 

Przyszedl czas na cud.

 

a żeście aktywowali wzbudzanie złości ;/

Headshot TV

Gram w Crysisa 2, CS 1.6, Fifę 11, GTA SA:MP, CoD BO-Zombie, Soldata 1.5, Combat Arms i czasami w War Rocka

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników, to osoby z zaburzeniami psychicznymi

modhv.jpg <= Haha pro obrazek ^^

||today real FPS skill: ~79,24%

Pomogłem ? kliknij na + !

1248991649.gif

Dziękuje :)

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ok wbiłem już do bandy ale ja dopieto zaczołem grać :(

 

I mam 0 punktów :(

 

ale szybko to nadrobie :P

 

Mój nick: pr0danio

 

A tak na marginesie co zrobic kiedy mam 100% czekanie na zakonczenie i nie chce mi się zakończyć ??? i nad tym mi wyskakuje takie coś -/-

ddduchihaitachiwallpape.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ZAPRASZAM DO MOJEJ BANDY

NAZWA- TeamKoszary

HASŁO- koszary14

WYMAGANIA- 20000pt.

 

OBECNY MAJĄTEK

magazyn broni stopień: 5/5 (+25% ATT)

siedziba bandy stopień: 5/5 (+25% DEF)

trening bandy stopień: 5/5 (+20.0% szybkość) [?]

konto bandy stopień 8/8 (+24% zarząd majątku) [?]

spójnia stopień 1/1 (+Morale co 6 godzin) [?]

wzbudzanie złości stopień 0/1 (Uwolnij "siłę walki") [?]

cud gospodarczy stopień:1/1 (Uwolnij "Cud gospodarczy") [?]

 

LICZBA MIEJSC NIE OGRANICZONA SERDECZNI ZAPRASZAM WPŁATA NA WEJŚCIE 5K

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...