Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Prywatny serwer shakes & fidget


ImperialTribe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeśli zrobisz to sięuciesze i na 1oo% zagram ale dawno serwer mógł by jeż działać jeśli by się paru kolesi z głową na karku zgrało i sami by zrobili serwer karczme,arene,lochy i moze coś innego naprawde przydało by się zeby się ludze zgrali.

Opublikowano

Jeśli zrobisz to sięuciesze i na 1oo% zagram ale dawno serwer mógł by jeż działać jeśli by się paru kolesi z głową na karku zgrało i sami by zrobili serwer karczme,arene,lochy i moze coś innego naprawde przydało by się zeby się ludze zgrali.

 

Dobrze mówisz kolego gdyby tak te wszystkie cwaniaki się zebrały to też by mogli zrobić coś fajnego w metkach :) Ale gadamy o privku sf więc co by tu powiedzieć wiecie powiem wam jak dla mnie trudno by było zrobić sfgame pod priva bo trzeba by było zmienić wiele rzeczy :)

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Hah jesli cie wkurza ze nie ma jeszcze kompletnych plikow to daj lika .W marzeniach nikt ci nie da like.Kazdy czeka na te pliki moze beda w czerwcu moze na wakacje nie wiadomo

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

Ogarnij sie i zmien czcionke.A wgl nie ma jeszcze zadnego priva bo niema jeszcze kompletnych plików.Czytaj najpierw tematy a potem sie pytaj .....

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

ja spamuje?????

wy spamujecie, że ja spamuje...

może wam by się warny przydały

w każdym temacie???kłamstwo tutaj 1 raz daje odpowiedzi

ogarnijcie sie macie chyba po 10 lat

a spytałem się o tego serwa bo niemcy podobno jż mają swojego priva..

łyso? pytałem się o link

Opublikowano
ja spamuje?????

wy spamujecie, że ja spamuje...

może wam by się warny przydały

w każdym temacie???kłamstwo tutaj 1 raz daje odpowiedzi

ogarnijcie sie macie chyba po 10 lat

a spytałem się o tego serwa bo niemcy podobno jż mają swojego priva..

łyso? pytałem się o link

 

Nie nie maja swojego priva, jakby mieli byłoby o nim głośno. Trzeba czekać na pliki.

c3e3677f25827.png

Opublikowano

acha to sorka jak chodziłem po takich tematach to koleś mówił ż eniemcy już mają :D

a wiecie może co takiego wyjątkowego jest na serwerze 7 w .us?

s7.sfgame.us tam podobno coś lepszego wiecie może co? prosze o odp.

Opublikowano

Chyba ci łyso dziesięciolatku.Jest tylko jeden priv niemca else z elitepvpers.Beta była chyba w kwietniu

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

@UP

 

Autor was zrobił w "bambuko" nie ma pełnych plików do server'a sf'a ani tutaj ani na żadnym epvp ..

Dajcie sobie z tym spokój servera nie będzie , tym bardziej polskiego ..

 

Zwykłe kłamstwo , nic więcej ..

Opublikowano

Ortografia leży,,,

 

Czy można wiedzieć kiedy serwer bd do użytku?

Nie wiem o co ci chodzi ale kazdemu sie chyba moze zdazyc nacisnac za szybko spacje ?

Opublikowano

hahaha ale zrobił tego serwa. Tak ,że po 1 poście już więcej nic nie pisał ^^

mjtszp.jpg

Moje TuTy:


http://www.mpcforum.pl/topic/627625-tutshen-atakujesz-mojego-kolege/

Opublikowano

Swoja przygode z ta gra zaczne na tym serwerze ;D jestem dobrej mysli ogladajac gameplaye z tej gry.

 

@edit

 

Nieprzeczytalem kilka razy @up

1338481355-U442310.jpg
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czemu na tej stronie(www.imperialtribes.pl) jest serv prywatny plemion?

 

Czemu na tej stronie(www.imperialtribes.pl) jest serv prywatny plemion?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...