Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pierwszy w polsce priv Shakes & Fidget [Zapowiedz]


bartek15311

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! UDAŁO MI SIĘ !

Po długim boju udało odpalić mi się privka ;)

już chciałem zrezygnować z prac nad privkiem ale udało się ;)

Działają tylko nie które funkcje np:

Opcje

Bohater

Sala Chwały

Stajnia

Warta

 

Kontakt gg 129315 (Szukam sponsora pod serwer) można zadawać pytania ;)

 

 

Ten adres będzie działał tylko około 8h dziennie ponieważ stoi na moim PC to jest tak dla testów reszte funkcji jakoś się wymyśli hehe ;) damy radę :) Zapraszam do komentowania ;)

Jeżeli chcecie zobaczyć privka zapraszam pod linka :

http://188.137.79.80

Opublikowano

link już działa przypadkowo wyłączyłem serwer ;/

 

Dziś będę miał vps jutro wstawie go na VPS i na testy będzie ok potem coś dalej wymyśle

Opublikowano

Nadzieja nie umarła jutro rano postawi od nowa serwer ;)

Zbieramy kase na vps jak ktoś jest tak miły i wyśle sms chociaż 2 zł dostanie bonus na starcie serwera

Opublikowano

Ale karczma i lochy nadal nie dzialaja ? Jak ma wszystko sprawnie dzialac to moge wyslac sms^^.

 

Tamto działa wszystko tylko nie wiemy czemu grafika się nie pokazuje dlatego jutro on nowa ;)

Opublikowano

Nie dziala serwer nie chce sie pokazac strona pisze ze zerwano polaczenie

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

Nie dziala serwer nie chce sie pokazac strona pisze ze zerwano polaczenie

 

Czytaj uważnie to co pisze ;)

Serwer wyłączony do jutra rana

Opublikowano

Zamykam, ale nie leci do kosza (jutro powarnuje posty typu "nie działa" i wtedy dopiero poleci do kosza)

 

Dostałem pw z prośbą otwarcia tematu od save404... Otwieram, ale serwer musi ruszyć do 13:00

 

Poleciały 3 warny: #11; #12; #13

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

a mi sie pokazuje błąd wczytywania strony?pomocy

DAJ LIKE !

proszę o usunięcie mi tych 60% ostrzeżeń.

zarejestruj się tutaj

xxxxxxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...