Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z czego buty kupować najlepiej?


TheLancer

  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz, które buty wed?ug Ciebie s? najlepsze (patrz temat)

    • Puma
      4
    • Nike
      30
    • Adidas
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie miałem na myśli materiału tylko marki, a że ty w takich chodzisz to nie moja wina./ zbierasz na banana? wow. gz. myślałem że na rate za chleb.

 

Ojciec nie chciał Cie zjechać czy jak . . . . =)

 

a no zbieram na banana =)

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

Ojciec nie chciał Cie zjechać czy jak . . . . =)

 

a no zbieram na banana =)

 

mój ojciec nie jest gejem, ja też zbierasz na banana? chyba na bana :D

 

piszesz coś i total offtopic :D

1339914697-U390698.png

Opublikowano

no gz ! Teraz cała męska populacja zacznie się podniecać, bo wiesz na co zbieram . . .

 

 

Zbieram na banana jeszcze tylko 95% ! ! ! =)

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

Spamuj tutaj, zgłosze i bedziesz 5% dalej :)

Tak na serio, to wiem że zbierasz na banana :ninja:

@topic czekam na wypowiedzi :)

1339914697-U390698.png

Opublikowano

najki. dlaczego ? chuj pierdole tą "mode" dobre buty nigdy mi się nie rozpierdolily a nakurwiam w różne rzeczy. Miałem około 7 par i zmieniałem tylko ze względu na rozmiar.

<span style="text-shadow: 1px 1px 8px #FF0000; font-weight: lighter; color: #FF0000;">dowolny tekst.</span>

Opublikowano

Antix dasz 5% :D?

 

co do tematu polecam glany :D wytrzymałe do 6 lat... =) jak kopniesz mężczyznę tam gdzie nie potrzeba to fajnie wyje. =)

 

a tak na serio to Nike, bo Adidas to gówno. =)

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

Jeszcze zalezy od modelu, bo nike ma pelno wyczapistych w kosmos rodzai butow i ponad polowa z tego chujowej jakosci (w sensie, ze nie odporne na cokolwiek co mogloby je zniszczyc ;d). Ale chyba najbardziej Ci polecam pumy i nike, bo jesli chodzi o buty sportowe jak i do normalnego uzytku na codzien, sa dobre (niektore jak juz wyzej napisalem), ladne, stylowe i to chyba na tyle. A i dobrej jakosci ;d. Adidasy nie maja zbyt duzo takich butow, bardziej sportowym obuwiem sie zajmuja wiec to odpadaloby. Popytaj sie sprzedawcow czy te buty, ktore masz w planach kupic sa czesto reklamowane i czy maja dobra opinie wsrod posiadaczy.

Walmart_moonwalk_cart.gif?

Pozdro!

Opublikowano

Japierdole co to jest ??????

Kupuje buty ze wzgledu na znaczek lolz...

tak jak ktos wyzej napisale w lumepksie mozna znalezc skarby nowki nieuzywki za 3.50zl

 

// bez spamu nike capri ii masz w nim tak wyjebany duzy znaczek ze u kazdego zdobedziesz szacunek i respect

przechodzac po ulicach kazda foczka da ci dupy bedziesz robil tricki z pilka o ktorych ci sie nie snilo bedziej jak Władyslaw Runey

Opublikowano

Witam. Zna ktoś kogoś, kto widzał kogoś, że tamten słyszał, że tamten niby nosił? Buty Adidas Clemente [?] ?

http://moda.allegro.pl/adidas-clemente-45250-r-46-i-inne-r-hit-cenowy-i2231404529.html

 

Jeżeli tak to jak bardzo są wytrzymałe? Zależy mi żeby pociągły te 2 lata. Przeznaczenie: kościelne :p

Opublikowano

Pare mies. temu kupilem pumy za 220zl

fajnie pieknie bylo tylko ze po jakims czasie

rozwalily sie w miejscu gdzie sa piety

przetarly sie i sobie obcieralem piety

dalem na reklamacje powiedzieli ze nie

przyjma bo buty byly ciagle zawiazane

a ja je wkladalem tzw. lyzka

 

obecnie mam i chodze w jakims gow***

za 50zl nawet nie wiem co to jest

mam je ponad rok i jakos nic sie im nie stalo

 

wole juz kupic buty za 50zl beda niedobre to wywale

i kupie nowe a nie oryginalne kupic za 100-200zl+

i jeszcze nie przyjma do reklamacji

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

kup nike bo są dobre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...